reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
dziunka a ile taka przyjemnosc kosztuje? to jest w tym pensjonacie obok Alicja tak? to byłoby ciekawe rozwiazanie:tak:

Nie wiem gdzie, co i jak :eek:wiem tylko ze to sa domki od 130-180 zł i znajoma bedzie dzwonic i wynajmowac :tak: tylko martwie sie ze chyba zbyt pozno :eek: zobaczy sie ;-) mama tez tam byla w zeszlym roku, wynajmowali domek, cieplo jak smok, wrocili ogolnie zadowoleni ;-)
 
Nie wiem gdzie, co i jak :eek:wiem tylko ze to sa domki od 130-180 zł i znajoma bedzie dzwonic i wynajmowac :tak: tylko martwie sie ze chyba zbyt pozno :eek: zobaczy sie ;-) mama tez tam byla w zeszlym roku, wynajmowali domek, cieplo jak smok, wrocili ogolnie zadowoleni ;-)

tam moze byc porezerwowane. Ale trzymam kciuki:tak:
Właśnie doszły narty dla mojego M. Udało mi się wylicytować super Heady w niezłej cenie:-D Będzie miała imienionowa niespodziankę. Ja czekam na nispodzianke dla mni i Antosia - śliczną chustę LL:tak:
 
a my wlasnie po spacerku śliczna pogoda 6 stopni na plusie ... chyba wiosna idzie :)
mały se pospał i chyba sie wyspał bo jak ostatnie dni był marudny to teraz se lezy na łózku jedna reka wpycha do buzi druga mcha grzechota i przy tym krzyczy głośno :) hihih
wrócił moj kochany spokojny syneczek :-p
 
a my wlasnie po spacerku śliczna pogoda 6 stopni na plusie ... chyba wiosna idzie :)
mały se pospał i chyba sie wyspał bo jak ostatnie dni był marudny to teraz se lezy na łózku jedna reka wpycha do buzi druga mcha grzechota i przy tym krzyczy głośno :) hihih
wrócił moj kochany spokojny syneczek :-p

U nas tez odwilz, pelno wody wszedzie :crazy:
 
w końcu doszłam dlaczego ciągle mnie bolą plecy ,ale żeby to zmienić musielibyśmy się chyba przeprowadzić :tak: co jest niewykluczone , w każdym bądz razie przed domem mam kilka schodów i żeby zejść do drogi to muszę znieść wózek i ostatnio zauważyłam że ból się nasila właśnie przy schodach a jak idę po prostej to nie jest tak źle :tak: , na pewno jednak jak będe w PL to sobie zafunduje masaż plecków ;-), dobrze że chociaż @ nie jest taka dokuczliwa jak była przed ciążą , bo musiałabym chyba nianie na ten dzień wynajmować
 
kilolek no to moje gratulacje, ja tez myslałam o jakis specjalnych zajeciach dla takich smykow ale nie wiem gdzie tu u nas jest ... narazie wybierzemy sie na zwykły tylko musimy znalezc taki przystosowany do maluszków :-)
a jak wygladał pierwszy raz kubusia nie przestraszył się??
nie, zachwycony był od poczatku. Tylko wkłądałam go do wody bardzo powoli i ważne jest by nie wyjmować dziecka w trakcie kąpieli powyżej linii barków - jak się zanurzy to juz do końca kąpania. No ni nie dłużej jak 30 minut.
 
reklama
co za podly dzien.....
i jeszcze snieg pada....najpierw siedzialysmy w domu kilka dni bo mala chora, a teraz napada i znowu nie bedzie sie mozna nigdzie ruszyc.....w ogole jakos nie w sosie jestem....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:confused2:
 
Do góry