reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopad 2009

reklama
u nas bańki ślinowe na porządku dziennym ale prawie od samego początku. Dobrze,z e mu sie po brodzie nie leje.
Za to ciagle wystawia języczek i się oblizuje. nie wiecie dlaczego? Myslałam, ze chce mu się pić ale cyca nie chciał
Ja tam myśle że dzidzie sobie jezyczekw ten sposób ćwiczą... do przyszłego mówienia itd... zgaduję w sumie...:blink:
Bura juz pisala - teraz nastepuje etap wzmozonego slinienia. U nas to samo :tak:
Melduje równiez u nas wzmożone ślinienie... :tak:
Gdyby nie to, że nie mogę, to nie wykluczam, że ja bym się na listopad 2010 się załapała:) Mój mąż pała taką chęcią do drugiego dzidziusia:)
... bo nie on rodził... ;-):-p
 
Dziunka a nie masz problemu z zalatwieniem chrztu skoro jestescie w nieformalnym zwiazku??bo ja mialam mega problemu bo mamy tylko slub cywilny i teraz tez pewnie nie obejdzie sie bez zrzehttps://www.babyboom.pl/forum/images/smilies/square/realmad2.gifdzenia :wściekła/y::wściekła/y:
gie-oska
A do jakiej parafi należycie/ gdzie chrzcicie?
Ja jestem po wstepnej rozmowie tel z proboszczem http://www.dworzak.pl/ no i jakoś to poszło... (zawsze potrafiłam się podlizać... :-p) Oczywiście zrobiło mi się ciepło przy temacie ślubu no ale udało się :tak: - termin na 17 kwietnia ustalony :tak:

to jest okropne, teraz przez to nie moze wziasc slubu koscielnego, ale zawsze mozecie cywilny. Ja jestem wierzaca i chcialam ochcic dzieciatko, nawet gdybym byla bez slubu, ale jesli ty ni czujesz takiej potrzeby to mysle ze nic na sile, a dziecko moze pozniej samo zadecydowac
U nas to inaczej trochę. Ja jestem wierząca ale bardzo uprzedzona do instytucji kościoła (długa historia na inny temat). Jednak chrzest jest dla mnie mega ważny i juz spędza mi sen z powiek fakt że mała jeszcze nie ochrzszczona ... gdyby nie daj Bóg coś się stało.... No ale terminami nie damy rady wczesniej nawet gdybyśmy chcieli w Ie chrzcić... :sorry2:
 
Witajcie;-)
miałam dzis koszmarna noc.Mały spał tak jak w pierwszych dniach swego zycia.Budził sie co godzine, pol, dwie. do tej pory budzil sie ze dwa razy w nocy, najadł sie i szedł spac. raczej nic go nie bolało, tylko marudził...
licze ze w dzien odespi;-)wczoraj przejrzałam nasze archiwum i sie wzruszyłam. pierwsze zdjecia usg, kopniaczki, odkrywanie plci... czułam sie jakby to było wieki temu:tak: ale z drugiej strony ciaza teraz brr... za pare lat moze:tak:
 
reklama
DZIEWCZYNY< MAM PILNE PYTANIE!!! Jak u was wyglądał pierwszy okres po porodzie? Mnie się pojawiły takie jakby skrzepy krwi w śluzie, takie pasemka czerwone. Jestem spanikowana trochę, bo nie byłam od porodu u lekarza i prawdę mówiąc nie mam koncepcji jak mam iść. Nie mam z kim zostawić chłopaków i nie ma mnie kto zawieść... Któraś z Was też jeszcze nie była???
 
Do góry