reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
NO NIEŹLE DZIEWCZYNKI WIDZĘ ŻE PLANUJECIE PODZIWIAM WAS SERDECZNIE JA PO 1 CIĄZY TO MYŚLEĆ O DZIECIACZKACH NIE CHCIAŁAM:tak:
KILOLKU mój synuś miał być z marca kwietnia lub maja 2009 ale wyszedł listopad
 
My planujemy następne tak na 2012 rok. Może na maj? Albo na kiecień? Na pewno na wiosnę. A jak wyjdzie - zobaczymy. Podziwiam mamusie, które starają się o dzieci jak jeszcze dzieci nie mają skończonego roku - naprawdę jazda bez trzymanki. Tyle obowiązków... Złote kobiety... U nas - jak mała skończy 1,5 roczku - zaczniemy starania ;-) A trzecie - za 4 lata :-p
 
Ja zakończyłam już produkcję :-):-):-) Między moimi jest 3,5 roku różnicy i .... niekiedy jest niezła jazda, żeby towarzystwo ogarnąć....nie wyobrażam sobie mniejszej różnicy, bo to już istny sajgon (to tak jakbym miała planować,bo jak się zdarzy....)
 
Ilona, a ja schudnąć nie mogę... Tak łądnie mi kilogrmy schodziły jak karmiłam piersią, a teraz - nawet ich przybyw, mimo, że wcale nie jem dużo... Mam za to jakieś dziwne zawroty głowy, któe potrafią utrzymywać się cały dzień....
 
Dzien Dobry dziewczynki :-)

A ja Wam powiem ze pewnie o 2 postaramy sie za ok. 3 lata ale juz tesknie za Olim jak byl taka mala kruszyneczka... hehe Ale chcialabym moc poswiecic mu 100% siebie a pozniej jak pojdzie do przedszkola bede mogla poswiecic 100% uwagi kolejnej dzidzi :tak:;-)

Podziwiam te ktore juz sie staraja... :tak: ja wsumie moglabym juz miec 2 maluszka ale mysl o 2 ciazy i porodzie mnie przeraza... przedewszystkim koncowka... nie usmiecha mi sie po raz kolejny drapac sie do krwi przez ponad 2 miesiace i puchnac jak swinia... heh
 
Ja jestem ogolnie niewyspana, zmeczona, stale nerwowa i nie jem prawie wcale. Wczoraj pierwszy posilek zjadlam o 12.00 i jakos wcale glodna nie bylam. :szok: Jak tak dalej pojdzie to bede wazyc 40 kg i wygladac jak wieszak :wściekła/y:
u mnie to samo. ostatnio to juz normalnie byle blahostka mnie z rownowagi wyprowadza. Ciagle wszystko mnie wkurza.A lzy to mi czasem pol dnia ciurkiem leca:szok:,sama niewiem czemu
Tez malo jem ale waga jakos nie chce spadac:wściekła/y:
 
reklama
Do góry