reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

witam
dzisiaj zaczal mnie bolec brzuch... w okolicy pępka jakby cos od srodka mnie ciagnelo za niego jest to nie silny ból lecz dokuczliwy i przenosi sie az w okolice krocza ... nei wiem czy to normalne jest czy co :( wzielam juz jedna tabletke no-spy i jak narazie nie przestalo mnie bolec ...nic szczegolnego dzis nie robilam wiec nie przedzwigalam sie ani nie jestem zmeczona nie wiem co to moze byc ale martwie sie ...
macie tez cos takiego?

Kasiu, to prawdopodobnie dzidziuś do góry brzuszka się przenosi. właśnie pod pępek :happy: bo około 4 miesiąca właśnie zaczyna już być widać ten "ciążowy" brzusio... ja wiem, że my już widzimy zmiany od miesiąca (albo i lepiej), ale jak zgodnie tu stwierdziłyśmy to niestety fałdy, zwoje tłuszczu były:-p teraz zaczyna rosnąć brzusio ;-) tak myślę
 
reklama
Witam Was kochane listopadoweczki po dlugiej nie obecnosci :)
Wczoraj wrocilam z Polski i jak na razie nie dalam rady przeczytac wszystkich postow
Mam nadzieje ze wszyskie czujecie sie coraz lepiej i ze nasze grono powiekszylo sie znacznie :)
Ciesze sie ze bylam te kilka dni w domku bo przez to nie mialam czasu na myslenie typu,krwawienie,poronienie itd,czas mi tak szybko uplynal i teraz w srode ide na usg to bedzie poczatek 13tyg i modle sie aby wszysko bylo ok :)
Teraz bede na bierzaco z Wami w rozmowach,pozdrawiam serdecznie pa
 
witam
dzisiaj zaczal mnie bolec brzuch... w okolicy pępka jakby cos od srodka mnie ciagnelo za niego jest to nie silny ból lecz dokuczliwy i przenosi sie az w okolice krocza ... nei wiem czy to normalne jest czy co :( wzielam juz jedna tabletke no-spy i jak narazie nie przestalo mnie bolec ...nic szczegolnego dzis nie robilam wiec nie przedzwigalam sie ani nie jestem zmeczona nie wiem co to moze byc ale martwie sie ...
macie tez cos takiego?
Kasiula mnie eż czasami ciągnęło tak od pępka. Nawet mówiłam mojemu M że chyba dzidziuś strasznie się rozpycha, bo mam uczucie jakby mi chciał rozciągnąć brzuch :)) ale to chyba normalne... a zwłaszcza u Ciebie bo masz przecież większą dzidzię :))
 
Ka...M ja wiem ze sa takie tabletki przeciw wymiotne po nazwie to Metoklopramid czy cos takiego. ja mam na nie uczulenie i nie moge nawet pol wziasc. a po imbirowych tabletkach tylko gorzej mi nie dobrze.
Cale szczescie juz sie lepiej czuje i teraz mi caisteczka pieguski tylko podchodza. :-)
 
tak czytam i czytam... a mi wczoraj jakby skora pod zebrami sie napinala... musze zaczac sie smarowac bo chyba juz pora.... przyznam sie ze rozpracowalam kiedy wymiotuje... jak sie w jakikolwiek sposob schyle w dol... najgorsze: mycie wlosow w wannie - glowa w dol, mycie siebie w wannie i mycie zebow.... :) tak poza tym wcinam co 3 godziny co sie da :D ale na mieso patrzec nie moge... dzisiaj ide na pizze :D aaaa i nie moge sie przejadac... jak kiedys na sniadanie jadlam dwie kromki tak teraz max... ale pozniej po godzinie druga....

pozdrawiam Was goraco :)
 
Ja dzisiaj bez żadnych mdłości :)) a bałam się że po wczorajszej pizzcie będzie dzisiaj źle :)) ale na szczęście nic mi nie jest od jakiś 2 dni :)) może to już te mdłości zaczynają przechodzić :)) oby...
 
Witam :)

Ja mam wizytę za 3 tygodnie dopiero (13 maja), juz widzialam swojego malucha ale az mnie swedzi zeby isc gdzies na usg - zwlaszcz ze mdlosci coraz mniejsze, jedynie piersi bolą. Pozdrawiam wszystkie Listopadówki.

(czy to nie dziwne że nie ma jeszcze Grudniówek na głównym?)
 
Witam :)

Ja mam wizytę za 3 tygodnie dopiero (13 maja), juz widzialam swojego malucha ale az mnie swedzi zeby isc gdzies na usg - zwlaszcz ze mdlosci coraz mniejsze, jedynie piersi bolą. Pozdrawiam wszystkie Listopadówki.

(czy to nie dziwne że nie ma jeszcze Grudniówek na głównym?)
Dawno cię nie było z nami :)) Ja na szczęście mam usg 29 kwietnia więc już za ydzień... nie mogę się doczekać :))
Grudniówki są bo je podglądam czasami ... tylko że one nie mają takieg zbiorczego podforum... piszą tylko na ogólnym przyszłe mamusie :))
 
reklama
mam pytanie czy wy też nadal spadacie z wagi?? Ja już ponad 2 kg... a zdarza mi się jeść normalnie więc nie wiem kiedy zacznę przybierać na wadze... martwię się tym troszkę... tym bardziej że nie wymiotuje, więc wszystko pozostaje w brzuszku :)) jak est z tym u was??
 
Do góry