reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Royanna ja to jestem zielona z tymi skurczami.
Podziwiam Was, że niektóre z Was jadą w ostatniej chwili :-)

Wiecie co przed ciażą zawsze mialam problem z zaparciami, w ciąży problem sie zmniejszył mimo przyjmowania żelaza, które powoduje zaparcia, a gdzies od dwóch tygodni latam do kibelka jakbym miała zaraz rodzić :-) Szok co ten organizm wyprawia :-)

A dzisiaj rano sobie obliczyłam kiedy minie mi połó g :-D
Wariatka !!!! Jeszcze nie urodziła, a już myśli o niebieskich migdałach :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justi chyba też zaczne w to wierzyć, że się w czepku urodziłam z tą cesarką.
Naprawdę Was podziwiam laski, że dacie rade z porodem SN !!!!!!
A Ty Justi na pewno dasz , bo ty taki szogun jesteś :-D

Wczoraj w szpitalu gdzie rodzę i byłam na ktg urodziły się trojaczki :-)
Wyobrażacie sobie wrócić do domu z 3 fotelikami i dzieciaczkami ? :-D
 
A ja wlasnie wstawilam wywar na rosol aby moj chlopcy nie pomarli z glodu...
Jak siedze w miejscu mam skurcze co 5minut jak sie ruszam co 3...chyba nie dokoncze tego rosolu...
 
Wczoraj w szpitalu gdzie rodzę i byłam na ktg urodziły się trojaczki :-)
Wyobrażacie sobie wrócić do domu z 3 fotelikami i dzieciaczkami ? :-D

jak na razie moja wyobraxnia ogarnia to , ze mogę urodzić dwa chomiki- to był mój dzisiejszy sen;-) i te biedne chomiki nie mogły ssać moich sutków bo były wielkie jak ich głowy..:confused:
 
Royanna trzymam kciuki;-) jakoś tak czuję , że to blisko u Ciebie mała;-)
swoją drogą podziwiam Cię- prawdziwa matka Polka- miedzy bólami jeszcze rosół ugotuje:tak::-D
 
reklama
Do góry