reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
latego ja na początku ciąży kupiłam swój własny ciśnieniomierz i tylko nim mierze bo przekonałam się że co aparat to inaczej mierzy. Więc u Ciebie też tak może być. Głowa do góry!! Trzymam kciuki żebyś urodziła przed 13 :)) przecież pasuje żeby tatuś córcie zobaczył :))
Dziękuję niunians za słowa otuchy... :sorry2:
Co do ciśnieniomierzy to wiem ze różnie to z nimi bywa... rodzice kupili jakiś w aptece (tata ma nadcisnienie) i po miesiacu niejasnych/sprzecznych odczytów okazało się że on jakiś kiepski byl...

dziubasek - a stosujesz coś na to? Coś lekarz ci powiedział na ten temat?
 
ja zjawiłam się w szpitalu z ciśnieniem 160/110 . M,ój lekarz był pewien , że wywołają mi poród a tu lipa ,dali leki, podłaczyli pod oxy , ale skoro nie poszło to mam czekać do terminu.... z mojej sali na cc wzieli dziewczyne co miała 170/120:eek::cool: masakra:cool:
 
ja zjawiłam się w szpitalu z ciśnieniem 160/110 . M,ój lekarz był pewien , że wywołają mi poród a tu lipa ,dali leki, podłaczyli pod oxy , ale skoro nie poszło to mam czekać do terminu.... z mojej sali na cc wzieli dziewczyne co miała 170/120:eek::cool: masakra:cool:
No więc właśnie - co lekarz, to inna taktyka... :dry:
 
Mary ja długo walczyłam z hemoroidami .. stosowałam różne leiki m.in. proctohemolan i nic... Pomogła mi maść do pupy AESCULAN:tak:
A konsultowałaś to z lekarzem? Bo tam na ulotce jest ze nie przeprowadzono odpowiednich badań na kobietach w ciązy i karmiących...
Jak długo z nimi walczyłaś? Jesli można spytać...
 
heheheh no ale widze ze te 90 procent sie zmniejasza codziennie...ehhehe

U nas dobrze...maly przybiera na wadze....wazy juz 3200g :-) Ja juz wdrozylam sie w cykl synka....jak narazie jest dobrze......Mysle zeby zaczac wspozyc...z mezem ale nie wiem chyba sie boje troszke...tyle czasu nic....eheeh

hehe ja to chyba bardziej sie boje ze nie wytrzymam z brakiem cwiczen.... przez te 6 tygodni.... nie wolno sie forsowac... a ja bym chciala na chrzest malej wygladac jak czlowiek a nie wieloryb :happy2::eek:
 
A konsultowałaś to z lekarzem? Bo tam na ulotce jest ze nie przeprowadzono odpowiednich badań na kobietach w ciązy i karmiących...
Jak długo z nimi walczyłaś? Jesli można spytać...
ja miałam je przed ciążą i używałam różnych środków przez pół roku i nic... wszystkie leki z reklamy zawiodły... to było straszne.. każda wizyta w toalecie w "grubszej sprawie " i ból , krew... Przez przypadek trafiłam na aesculan . Uzywałam go 3 razy dziennie i po 2 tyg jak ręką odjął.
W 30 tc znów się pojawiły małe zalążki , ale też aesculan pomógł. Pytałam lekarza , czy można.Gin powiedział, ze to na pewno nie zaszkodzi więc może spróbuj;-)
 
reklama
ja miałam je przed ciążą i używałam różnych środków przez pół roku i nic... wszystkie leki z reklamy zawiodły... to było straszne.. każda wizyta w toalecie w "grubszej sprawie " i ból , krew... Przez przypadek trafiłam na aesculan . Uzywałam go 3 razy dziennie i po 2 tyg jak ręką odjął.
W 30 tc znów się pojawiły małe zalążki , ale też aesculan pomógł. Pytałam lekarza , czy można.Gin powiedział, ze to na pewno nie zaszkodzi więc może spróbuj;-)
OOoooooo to super.... zaraz do mamy napisze zeby mi przywiozla.....
dzieki;-)
 
Do góry