reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

powoli powoli i dacie rade nic na sile :)
moze masz rady dla nas jakies ? :) hehe moze uwazasz ze jakis twoj zakup zbędny? to nasz oświecisz troche :) albo jakis produkt pochwalisz :)

No wiem wiem.......Wiesz napewno wam nie powiem jak wyplaszac dzidzi z brzuszka ehhe....ale to co jest wazne zeby spokuj zachowac jak juz ma sie dzidzi w domku i wobjecahc bo dzidz bardzo wyczuwa nastruj mamy i taty....Kordek jak tylko ejst glosniej w domku to dorazu jest marudny.....Napoczatku zawsze jest TRUDNO....i to musi przejsc i tyle....
 
reklama
Dziweczynki zadam takie nieskromne pytanko, myślicie, że w przytulankach chodzi właśnie o dobroci naszych połówek? A może wystarczy sam orgazm? Bo ja na wkładanie sobie tam czegokolwiek nie mam ochoty ale na przyjemność a i owszem!!! Chociaż orgazm tylko spowoduje pewnie skurcze macicy a ja już je mam gdzieś od 5 msc więc moja macica wytrenowana!

Z tego co mi wiadomo to właśnie sperma zawiera coś tam co nasila skurcze, więc same przyjamności Ci nie wystarczą.
Ja jestem dziś zrezygnowana i zdołowana. Nie robię absolutnie nic w kierunku przyspieszenia porodu.

Dudziakowa - powoli powoli do celu, nie musicie się spieszyc ani od razu orgazmów osiągac. U mnie po porodzie dopiero za 4razem mieliśmy full sex. :-D
 
Z tego co mi wiadomo to właśnie sperma zawiera coś tam co nasila skurcze, więc same przyjamności Ci nie wystarczą.
Ja jestem dziś zrezygnowana i zdołowana. Nie robię absolutnie nic w kierunku przyspieszenia porodu.

Dudziakowa - powoli powoli do celu, nie musicie się spieszyc ani od razu orgazmów osiągac. U mnie po porodzie dopiero za 4razem mieliśmy full sex. :-D

wiem wiem....ja spieszyc sie niecche...mnie nawet niechodzi o orgazm tylko o bliskosc....
 
:-D:-D:-Dwidocznie twoja uroda taka
a co do pachwin to bola eh mysle ze moze kosci sie rozchodza albo w skrycie marze :zawstydzona/y: tak jak passi nie mam szyjki hehehe :-p marzenia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2:

hehe tez mam taka nadzieje :-D:-D dzis w nocy po przytulankach moj maz stwierdzil ze jakos tak inaczej tam w srodku... jednak nie okreslil sie o co dokladnie mu chodzi :-D

Klaudzia jak byłam w tym szpitalu to na oddziale były 2 panie ze swędzeniem ... cos nie tak miały z enzymami wątroby ale dokładnie o co chodziło to nie wiem.. więc nie jestes sama ze swoją urodą;-)

nio chodzi o enzymy... tylko ze u mnie sa niby w normie a swedzenie nie znika :-D a mam juz to gdzies. Dziecie moje jest szczesliwe co pokazywalo kilkukrotnie KTG wiec tylko to sie liczy. a po porodzie cale swedzenie powinno zniknac :tak::tak:
 
Lepiej napisz co u Ciebie? bo u nas to juz wielka nerwica sie robi... kazda chce urodzic :-D:-D


a ja juz po USG watroby... wszystko ok wedlug lekarzy wiec nie znaja przyczyny mojego swedzenia... widocznie taka juz moja "uroda"

Skurcze tez zanikly... raz zaczas jakis zlapie ale nie jest bardzo bolesny... i wsumie to lapia mnie tylko jak leze... hmmm... pachwiny mnie tez bola jak Kasiule no i kregoslup ale do porodu mi jeszcze daleko... a szkoda bo juz mam dosc ciazy... zreszta jak wiekosc tutaj hehehe :tak:;-)

Klaudzia to dobrze ze nie masz nic powaznego z ta watroba, ale dziwne to twoje swedzenie, jestes poprostu uczulona na ciaze! :o)

Dudziakowa fajnie ze do nas masz czas zagladac. Dobrze sie chowie Kordianek?
 
Zrobilam maly spacerek do spoldzielni i do sklepu i od razu samopoczucie lepsze :) choc spac sie chce...Po drodze pare spiec brzucha-niech cwiczy, cwiczy ;) i w koncu sie wycwiczy, ahahaha
I pomyslec, ze maluchowi w 7miesiacu spieszylo sie na swiat, a teraz zaraz tydzien bedzie jak droga wolna a on odmawia wspolpracy...:dry:
 
Mary a czemu nie wywolaja Ci porodu albo nie zrobia cc z powodu tego cisnienia??przeciez to jest niebezpiecznie dla dziecka i ciebie...Mamulica chyba przez to miala cc.
Wywołują dopiero najwcześniej tydzien po upłynięciu 40tyg ciąży ( w Pl zresztą też)
A cc nie będą robić z powodu ciśnienia bo na 48h łącznej obserwacji w szpitalu ani razu ciśnienie nie przekroczyło 140/95 co jest w górnej ale jednak granicy normy... W tym właśnie rzecz - u lekarki w przychodni miałam wysokie a po pojawieniu sie w szpitalu ani razu normy nie przekroczyło!
Gdyby doszły do tego inne objawy typu bóle głowy, złe wyniki krwi czy moczu to pewnie by zareagowali odrazu, ale ja sie naprawde dobrze czuje, tylko szybko sie mecze - jak każda z nas z reszta...
 
Ahhhhh, no i jeszcze jedna sprawa - zeby nie było zbyt różowo... - dostałam (chyba) hemoroidów!!!!!! :shocked2::shocked2::shocked2:
Niby to częsta przypadłość w ciązy ale jak to zobaczyłam to...aż sie popłakałam:-:)zawstydzona/y: nie wiedziałam wcześniej co to właściwie jest...
Póki co kupiłam w aptece taki zel łagodzący no i jutro powiem o tym w szpitalu na wizycie...ale to już stanowczo za dużo jak dla mnie... mam doła okropnego:-(
witaj w klubie :( ja od 2 tygodni mam ten peoblem :((( Ma się wchłonić po porodzie, zobaczymy, ale mnie też nie do śmiechu :(((
 
reklama
Wywołują dopiero najwcześniej tydzien po upłynięciu 40tyg ciąży ( w Pl zresztą też)
A cc nie będą robić z powodu ciśnienia bo na 48h łącznej obserwacji w szpitalu ani razu ciśnienie nie przekroczyło 140/95 co jest w górnej ale jednak granicy normy... W tym właśnie rzecz - u lekarki w przychodni miałam wysokie a po pojawieniu sie w szpitalu ani razu normy nie przekroczyło!
Gdyby doszły do tego inne objawy typu bóle głowy, złe wyniki krwi czy moczu to pewnie by zareagowali odrazu, ale ja sie naprawde dobrze czuje, tylko szybko sie mecze - jak każda z nas z reszta...
latego ja na początku ciąży kupiłam swój własny ciśnieniomierz i tylko nim mierze bo przekonałam się że co aparat to inaczej mierzy. Więc u Ciebie też tak może być. Głowa do góry!! Trzymam kciuki żebyś urodziła przed 13 :)) przecież pasuje żeby tatuś córcie zobaczył :))
 
Do góry