reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Mamulica gratulacje!!!!!

Ja jutro mam się zgłosić do szpitala, ze względu na cukrzycę chcą mnie mieć na oku, i z tego co mówiła lekarka to będą wywoływać poród. Jak się rozpakuję to dam Wam znać, a na razie to trzymajcie za nas kciuki.
 
MAMULICA super ze wrocilas synuś wielki napisz wiecej co u ciebie itp jak ogarniesz sie :) fajnie ze masz juz to za soba :)

a co do nataluni cicho na GG tez cisza poczekamy do 20 jak cos napisac tzreba bedzie do niej sms :)
 
kurcze dziewczyny czy wy tez jestescie takie wyprute....ja z dnia na dzen czuje sie coraz bardziej zmeczona...nie mam sily na nic poprostu wstaje rano wykonczona...juz sama nie wiem co ze soba zrobic...:sorry:
 
natala a ty gdzie w końcu się zdecydowałaś rodzić?

a mnie "dół" od kilku dni boli jakby ktoś mnie skopał, ale dziś to przechodzi ludzkie pojęcie... że nie wspomnę, że spuchłam tam jak słonica... aż wstyd mi było się pzed lekarką rozbierać... pani doktor mnie uspokoiła, że nie takie rzeczy widziała i że w ogóle to pięknie wszystko wygląda- jakkolwiek głupio to zabrzmiało ;-)
 
Wczoraj po kąpieli (w samej koszuli, bez bielizmy jeszcze sobie film ogladąłam) a potem poszłam do łóżka. dziś patrzę a podłoga od kanapy to łózka zachlapana :szok: dzisiaj w sklepie czuję "chlust" rozglądam się, podloga czysta, spodnie suche no to nic! W domu pattrze na bielixnie spora plama. Zalozyłam nowa wkłądkę i nic praktycznie. Jak idę siku to na papiierze sporo takiej przezroczystej rzadziudkiej galaretki, ale tak to nic. Połozyłam się ale tez nic nie wycieka. :confused:

ja miałam tą galaretkę i mam do dzisiaj, to jest sluz z szyjki, ale to nei czop. To jest to, co oprócz czopu siedzi w szyjce i się wydostaje. U niektórych jest bardziej ciekłe u niektórych bardziej stałe.

U mnie akcja skurczowa ustała, a zostało tylko ból jak na @ i kłucie w pochwie (sądzę, że to szyjka). Ale to chyba jeszcze nie ten dzien. Tylko boli mnie wszystko strasznie...
 
Mamulica ale fajnie ze juz w domku jestescie! Duzo zdrowka dla Was i obyscie jak najszybciej nabrali tytmu dnia :tak::tak:;-)

Iza30 trzymam kciuki. Powodzenia i daj znac komus zebysmy byly na bierzaco :tak::-)


a mi sie nic nie chce jak tak czytam Was... wszystkie macie jakies objawy i wogole. Nie w temacie jestem hehe... czuje sie jakbym conajmniej miala termin na grudzien przy Was :-p:tak:
 
reklama
Witam dziewczyny :-)
Dziś jest TEN dzień, 40 tydzień, NA DZIŚ MAM TERMIN ( nie patrzcie na suwaczek, źle go na pocz zrobiłam ) więc dzis mam termin i CISZA :-(
Byłam na KTG, wszytsko OK, skurcze macicy są- ale bezbolesne wiec ciagle zaliczają sie do przepowiadających i jak nie urodze w ciagu 7 dni, to mam iść na własne zyczenie do szpitala.
ZOBACZYMY :-D
mała lipa to tylko to, ze znow mi CRP urosło ( 25 teraz) i znow dostałam antybiotyk....
ale pozatym SUPER :)
jestem gotowa i dostałam zalecenie od lekarza sexu min raz dziennie.....mogl to zalecic, jak jeszcze mi sie chciało....:tak:
teraz to ja chce urodzić, mieć przy sobie synka i święty spokój, nic więcej ;-)
 
Do góry