reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
mam nadzieję, że przyjmą. Jak będą się buntować to zadzwonię do dr, która ma dyżur i ona będzie załatwiać:sorry2:. Z Patulą bez problemu mnie przyjeli:cool2:

a nie wolisz w domu sobie odpoczywac? Ja za chiny ludowe nie dam sie polozyc, bo czas bedzie jeszcze wolniej lecial, a poza tym dziekuje za te nocne pobudki jak trabka sprawdzaja serducho dzieciaczka, a do tego codziennie badanie na fotelu i sikanie do kubelka :-D nie dam sie po raz drugi w to wrobic :-D:-D
 
a nie wolisz w domu sobie odpoczywac? Ja za chiny ludowe nie dam sie polozyc, bo czas bedzie jeszcze wolniej lecial, a poza tym dziekuje za te nocne pobudki jak trabka sprawdzaja serducho dzieciaczka, a do tego codziennie badanie na fotelu i sikanie do kubelka :-D nie dam sie po raz drugi w to wrobic :-D:-D
ja to bym się chyba zanudziła, no i jak wytrzymać tyle bez bb:-D:-D:-D
 
Apropos Tantum Rosa, to czy można go używać od początku połogu?? Spakowałam go sobie do szpitala..
możesz używac juz od pierwszej wizyty w toalecie po porodzie

Czemu Wy nie macie L4 ?
Mówiłam Wam żebyście nie dały się wkopać.
Lekarz ma dac L4 i już !!
Nieważne, że niewiadomo kiedy urodzicie.
Jak urodzicie to automatycznie od dnia porodu będzie zasiłek macierzyński.
mi gin wystawił tylko do dnia porodu, a potem mówi, ze maciezyński. Przeciez nie będę się z nim klucić jak nie chce dać :-( trudno pójde do rodzinnego.

No to dobrze Gosia.
Kasia to gin wezmie kase za wypisanie l4 ? No niech nie przesadza.
u mnie w miescie jest jeden taki gin, ktory oprócz oplaty normalnie za wizytę liczy sobie 10zł dodatkowow za kazdy dzień zwolnienia! Czyli np. 300zł za miesiać!
Ale wiel lekarzy bierze kasę za wysawienie zwolnienia, z reguły jest to 50 zł za zwolnienie niezalężnie od tego ile trwa. Ale już szczytem hamstwa jest dla mnie branie kasy za wypisanie recepty (30zł doliczja do kosztu wizyty :wściekła/y:)
 
u mnie w miescie jest jeden taki gin, ktory oprócz oplaty normalnie za wizytę liczy sobie 10zł dodatkowow za kazdy dzień zwolnienia! Czyli np. 300zł za miesiać!
Ale wiel lekarzy bierze kasę za wysawienie zwolnienia, z reguły jest to 50 zł za zwolnienie niezalężnie od tego ile trwa. Ale już szczytem hamstwa jest dla mnie branie kasy za wypisanie recepty (30zł doliczja do kosztu wizyty :wściekła/y:)

:szok:totalnie mnie zszokowalas:szok:
tzn wiem ze lekarze biora za zwolnienia, ale zeby ciezarna kasowac, gdzie jej sie to nalezy jak psu buda?? normalny skandal :wściekła/y:
 
w domu nie ma odpoczynku, bo zawsze jest tyle do zrobienia.....:-p:-p:-p
A co do badań....to nie będzie tak źle, liczę, że w czwartek pani dr zadziała a i Młody będzie chciał już wyjść, bo .... jakby nie było wiem kiedy się począł i liczę, że wyjdzie równiutko po 38 tygodniach....ale to moje marzenia:-)
 
Hej, a ma ktoś info jakieś od Agissy??? Może ktoś do niej esa napisać???
Zaklenta a ty wróciłaś już do tej Wawy??? czy z dala od szpitala jesteś?
Ja już bym nie zdecydowała się na 6 godzinną podróż. Po 2 godzinach w samochodzie już kiepsko się czuję!!!!

tak juz wrocilam do wawy :-D wiec jakby teraz zaczely mi sie jakies reguarne skurcze to dzwonie do lekarza zeby zrobil mi cc...chociaz biorac pod uwage ze rzeczy malego jeszcze do konca nie naszykowane to lepiej zeby Wiktor sie nie spieszyl wiec na razie pertraktuje z nim zeby chociaz do weekendu poczekal:-)
 
w domu nie ma odpoczynku, bo zawsze jest tyle do zrobienia.....:-p:-p:-p
A co do badań....to nie będzie tak źle, liczę, że w czwartek pani dr zadziała a i Młody będzie chciał już wyjść, bo .... jakby nie było wiem kiedy się począł i liczę, że wyjdzie równiutko po 38 tygodniach....ale to moje marzenia:-)

No wlasnie, tez sie pocieszam tym, ze wiem kiedy poczelismy nasza malutka i byloby dziwne, gdybym przenosila :eek:
 
reklama
Dziewczyny jak wyglądają sączące sie wody płodowe ??
Jak robiłam badanie na paciorkowca to wyszło mi candila coś tam czyli grzybek.
Więc mam czasem takie upławy białe,gęste, ale teraz poszłam do kibelka z lusterkiem i zobaczyłam, że wypływa mi płyn koloru mlecznego, taki ni to przezroczysty ni mleczny, ale ogólnie dosyc rzadka konsystencja.

Co o tym myślicie?
Przepraszam, ze tak dosadnie to opisałam, ale jak wstanę z krzesła to czuję jak to wylatuje po trochę.

Na wkładce zostaje żółtawy kolor po tym czymś...

Żadnych kolorów brązowych, czy sladów krwi...
 
Do góry