reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hehe ja to poprawilam sie wszyscy mi to mowia w sumie zauwazylam ze tylko na dupce spodnie mi wisza co wczesniej byly fajnie opiete heheh

dziewczyny wiecie co bylam wczoraj w galerii i ogladalam duzo ciuchow ciazowych juz ja swoje mam na styk i nie chce uciskac brzuszka ale z tych co patrzylam spodni to najmniejszy rozmar to jakis worek !!! boze nie wiem ale one sa gigantyczne ;/ i teraz mam problem nie iwem co mam kupic do chodzenia ;/

Nie chciałam jeszcze zapeszać i kupiłam sobie spodnie z lykrą o 2 nr za duże :szok: i nie polecam takiego zabiegu nikomu, bo cały pierwszy dzień świąt chodziłam i podciągałam spodnie... I naprawdę ładnie leżą tylko wtedy kiedy stoi się w miejscu, bo jak się pochodzi, to zaraz spadają i robi się klin w kolanach. Po moich świętach kupię sobie już "normalne" ciuchy.:confused2:
 
reklama
Witajcie, czytam wasze posty i odrobine mi lepiej, że nie męczę się sama, mam koszmarne nudności trwajace całą dobę, czasami pomaga majeranek ale nie zawsze. Wprawdzie nie wymiotowałam ani razu, ale czuję się okropnie i bez tego. Jeść nie mogę, bo nie mam ochoty, wszystko mnie obrzydza, ale jak nie jem i jesetm głodna jest jeszcze gorzej:wściekła/y:
ja na mdłości kupiłam sobie landrynki :-) zjem takiego jednego cukierka i przechodzi
 
hej dziewczyny!!mam pytanie: w ktorym tyg ciazy macie umowione badanie przeziernosci karkowej??i czy test potrojny jest obowiazkowy??

W moim przypadku badanie przezierności karkowej będzie robione na końcu 11 tc. wg usg ( a wg OM to będzie koniec 12 tc)
Na temat potrójnego nic na razie nie wiem.
 
:confused2:W ogóle jak Wy liczycie wiek Maleństwa? Ja prowadzę zeszyt z trzema zapiskami:nerd:: wiek wg OM, wiek wg tego, co wykazało pierwsze USG i wiek wg moich domniemań, kiedy było zapłodnienie :sorry:

Mój suwaczek wykazuje OM (a ja czuję, że troszkę na wyrost, już bardziej miarodajne jest dla mnie usg, a najbardziej data poczęcia :happy:)
 
Witam, jestem po wizycie :laugh2:
Maleństwo ma pełne 11 tygodni, 45 mm , a takie jest ruchliwe ze ledwie udało sie zdjęcia mu zrobić :-)
Zdjęcia umieścilam na osobnym wątku ! :-)
Ale jestem szczęśliwa :-D
Dostalam zwolnienie na kolejne 3 tyg - i dobrze !

alisa79 - ja liczę wiek maleństwa od pierwszego dnia ostatniej miesiączki - choc na logikę zapłodnienie nastąpiło ponad 2 tyg później- w owulację.
Ale skoro lekarz , połozna i wszyscy tak liczą- to aby sie nie mieszało- ja liczę tez od @ :-)

gie-oska - ja dzis miała badaną przezierność karkową - 1 mm - wszytsko OK :tak:
BPD 17 mm ( nie wiem co to jest )
CRL 45 mm - takiego mam duzego dzidziusia :)
ASP 158 / min - pewnie serduszko
kość nosowa 2,2 mm ;-)
 
reklama
wrocilam. :happy: na usg nie bylo wiele widac wiec dokorka zrobila inne badanie. az sie wstyd przyznac bo ja nie wiem jak sie to po polsku nazywa a wyglada taka dluga palka ktora wklada w pochwe. i w ten spsob zobaczylam moje malenstwo. nie zapomniane uczucie. bicia serduszka jeszcze nie bylo widac i sie zastanawiam czemu moze sprzet do usg maja stary a bylo by widac gdyby byl nowoczesny nie wiem. wazne ze malenstwo dobrze sie rozwija. :laugh2:
mi tez pomagaja landrynki cytrynowe i jablkowe :-)
 
Do góry