reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Ależ miałam dzisiaj przygodę... Jechałam z zapiętą tylko górną częścią pasów. Zatrzymała mnie policja... Niby rutynowa kontrola. policjant zobaczył jak mam dziwnie pasy zapięte i mówi do mnie: przechytrzyła pani system kontrolujący pasy i założyła szybko tylko górę jak mnie pani zobaczyła... sprytnie, ale to podlega pod niezapięte pasy.:wściekła/y: No to ja zaczęłam się z nim kłócić, że jestem w ciąży i nie mogę pozwolić, żeby coś mi uciskało na dolną część brzucha. A ten do mnie: proszę pokazać zaświadczenie. To ja do niego, że nie dostałam czegoś takiego. Następnie poprosił mnie o dowód mówiący o tym, że jestem w ciąży!!! Pokazałam mu zdjęcie testu ciążowego, nie uwierzył. Musiałam zadzwonić do mojego gina!!! Matko kochana... Później przepraszał mnie za to całe zamieszanie.
Takim oto sposobem nie zdążyłam na zajęcia i straciłam ponad 20 minut!

Zadzwoniłam po całej sytuacji do mojego kolegi - policjanta. Przedstawiłam mu całą sytuację, a on mi tylko powiedział, że policjant szukał pretekstu do wystawienia mandatu, bo nie może się czepiać do takiego zapięcia pasów. :eek: Mają chłopaki mało kasy to trzepią mandaty za byle co :angry:
 
to czyli co ja nie musze zapisac pasow jak bede miala przy sobie karte ciazy wrazie kontroli? w sumie moim zdaniem to glupie... ciaza jest jeszcze malo widoczna a jak pasy dobrze zapniesz to nie cisna no chyba ze siedzenie masz max do przodu i wtedy uciska z tego co wiem to w bardzo widoczniej ciazy nie trzeba zapinac pasow
 
Ja zapinam pasy zawsze , uważam tak jak Kasiiula, że jak odpowiednio ustawi się fotel to nic mnie nie uciska. Nie wiem jak będzie w bardziej zaawansowanej ciąży, bo w sumie kogo bym nie spytała i gdzie nie czytała, to ponoć dla bezpieczeństwa lepiej zapinać. nie mam jednak pojęcia co o tym sądzić!

gosiaczekkkk super cudne wieści! bardzo się cieszę i idę podejrzeć Twoje maleństwo ;-)
 
Czesc dziewczyny

Ja rzadko wpadam do was ,trzeba to zmienic ;)

Co do zapinania pasow Gawit ma racje,moj gin tez wogole niebierze czegos takiego do glowy,ze mozna jezdzic bez pasow przeciez to jest dla naszego bezpieczenstwa!Gdyby byl wypadek a ja w zaawansowanej ciazy bez pasow mogloby byc niewesolo,a z zapietymi pasami jest juz jakies zabezpieczenie.

Widze,ze tyg nam leca dopiero co sie dowiedzialam o fasolce :)
Bylam ostatnio u lekarza i troche stresa mialam bo stwierdzil,ze z usg wychodzi ze ciaza slaba po czterech dniach jednak dowiedzialam sie ,ze wszystko ok.
Samopoczucie mam straszne zwlaszcza od ostatnich trzech dni,niedojsc ze przeziebiona to katar kaszel tragedia !!!to mdlosci i wymioty nawet po wodzie.Od jutra mam brac czopki na to jesli nie przejdzie do szpitala na kroplowke na jeden dzien.

pozdrawiam was wszystkie serdecznie Basia
 
YEEEEEEEEEEE mój potworek albo potworzyca ma 2,5 cm :biggrin2:))))))))
Widziałam główkę i pseudonóżki :)


Czy Was ciążówki też tak bardzo bolą wnętrzności po badaniu ???
Ja nie wiem czemu , ale mnie boli brzuch okropnie jeszcze około doby od badania. I tak za każdym razem.

Tylko będąc w ciąży tak mam i nie omieszkałam doktorkowi powiedzieć o tym, zresztą widział jak się wykrzywiam :biggrin2:

Piersi mi zbadał i powiedział, że mam mega dwa kamole w sensie twarde jak kamień :)
Duphaston mam brać do 14 tygodnia.
Ciśnienie 100/70 -położnej oczy wyszły :biggrin2:
Waga Oli: 55 kg-czyli ani nie schudłam ani nie przytyłam.

Kolejna wizyta 29.04 i wtedy ustalimy datę badania przezierności karkowej :)
Ale jestem szczęśliwa !!!!:tak::biggrin2:
 
ja też byłam dzisiaj u lekarza... i jstem niezwykle uradowana, bo nie wysłał mnie na kolejne badania krwi... powiedział, że te są bardzo dobre więc nie ma potrzeby robic póki co...
ja panicznie boję się pobierania krwi, mdleje, wymiotuje i krew mi leci z nosa ze stresu :-( pan doktor mnie oszczędza...

co do pobolewania głowy: moja pani psycholog z uczelni mawiała zawsze, że sex jest dobry na wszelkiego rodzaju bóle :tak: oj mądra to kobieta była :-D
 
Ja zapinam pasy zawsze , uważam tak jak Kasiiula, że jak odpowiednio ustawi się fotel to nic mnie nie uciska. Nie wiem jak będzie w bardziej zaawansowanej ciąży, bo w sumie kogo bym nie spytała i gdzie nie czytała, to ponoć dla bezpieczeństwa lepiej zapinać. nie mam jednak pojęcia co o tym sądzić!

gosiaczekkkk super cudne wieści! bardzo się cieszę i idę podejrzeć Twoje maleństwo ;-)

Pasy da sie ustawic dolna czesc pod brzuchem i to nie jest szkodliwe jedna czesc gorna idzie nad brzuchem a dolna pod mysle ze to jest bezpieczniejsze niz bez pasow jechanie...

YEEEEEEEEEEE mój potworek albo potworzyca ma 2,5 cm :biggrin2:))))))))
Widziałam główkę i pseudonóżki :)


Czy Was ciążówki też tak bardzo bolą wnętrzności po badaniu ???
Ja nie wiem czemu , ale mnie boli brzuch okropnie jeszcze około doby od badania. I tak za każdym razem.

Tylko będąc w ciąży tak mam i nie omieszkałam doktorkowi powiedzieć o tym, zresztą widział jak się wykrzywiam :biggrin2:

:tak::biggrin2:

mnie wnetrznosci nei bola po badaniu jakbym wcale go nie miala :) moj Gin jest delikatny hehehe :)
 
reklama
mnie glowa tez boli i to silny bol i podczas niego nawet nie idzie na mysl sex hehehe :)

mi lekarz tez nie wyslal na badania teraz krwi bo stwierdzil ze to bez sensu jak mam znakomite wyniki wiec mi tam sie juz odrazu nie popsuja :) ja to podczas pobierania glowa w okno skierowana i cekam az pani powie Juz :p ble okropne uczucie ze szok nienawidze tego ale jak trzeba to i codziennie bede chodzila sie kłuć aby dzidzia byla zdrowa :)
buziaczki mamuśki
 
Do góry