reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

agissa, bedziesz nastepna? :-)

u nas leje, jest okropnie. i jak na zlosc strona internetowa na ktorej zawsze ogladalam filmy www.ifilmy.net szwankuje!!!! nudy. nawet moje koty juz poszly spac a brykaly od rana.
od rana nogi mi zaczely puchnac, wiec profilaktycznie zalozylam ponczochy uciskowe.
 
reklama
dopakuj torbe i powoli sie wybieraj :) lepiej zebys byla na oku lekarzy :)
czyli dzis lub jutro kolejny maluch :)


super wieści mamy pierwszego listopadowego maluszka :)

no no nasz rok inny :) super halloween bedzie obchodzic odrazu na urodziny :)

Klaudzia masz wiesci od Ka.M'ci ?

nie mam :no::no: wogole jej na gg nie ma ani na nk... a pisalyscie moze do niej????

Telefon mi szfankuje i np. dopiero teraz doszedl mi sms od Anadri ze urodzila...

naszczescie na dniach powinien mi przyjsc nowy i bede znowu mogla sie laczyc ze swiatem... :-):tak:

a teraz jedziemy z mezem obejrzec auto i moze wrocimy juz nowym wiekszym ;-)

Milej niedzielki dziewczyny!
 
Widze, ze tylko ja mam jakiegos swira, zeby 1 listopada wchodzic na bb :-D:-D:-D

Cala noc nie spalam, bo jak sobie pomyslalam, ze musze dojsc na cmentarz, przejsc go calego, bo groby rodziny i znajomych sa w roznych miejscach i potem wrocic do mamy to doznalam szoku :eek: dojsc tam to dojde, ale z powrotem bedzie kiepsko :no:
No nic, pozdrawiam dziewczynki :tak:
ja to miałam tylko jednego stresa zeby mi na środku cmentarza wody nie odeszły :-) bo bym musiała przeparadowac przez caly cmentarz taka "obsikana" do samochodu ;-)

Cześć Dziewczyny:-)..
Musze się troszkę poskarżyć..:zawstydzona/y:
Byliśmy wczoraj w Platanie (CH w Zabrzu) po wkładki laktacyjne i prezent dla mojej mamci na urodziny:tak:..Ludzi w Realu masa..no więc poszliśmy do kasy dla kobiet w ciąży, a tam..znieczulica:wściekła/y::wściekła/y:..specjalnie zaczęłam głośno gadać, że to kasa dla kobiet w ciąży i takie tam teksty, ale wszyscy mieli to w d..:wściekła/y::wściekła/y:..Szok!!

No i już teraz będą typowe listopadowe dzieciaczki:-)..chyba, że któraś na grudzień przeniesie - czego nikomu nie życzę:-:)-(..
Udanych spacerków niedzielnych;-)
bo w kasach uprzywilejowanych nie ma co czekać az ktos przepuści, ja podchodze od razu na poczatek kolejki, mówię grzecznie przepraszam, nie wnikając w szczegóły i pakuję zakupy na tasmę. Ale to tylko jak jestem w Warszawie, bo u mnie na tym zad.... odkąd jestem w ciązy ani razu nie była czynna kasa pierwszeństwa w carrefurze :wściekła/y:wszystkie tylko nie ta.

Wody mi lecą, nie mam skórczów. Kiedy mam jechać do szpitala, tzn. ile mam czasu ? :szok::szok::szok::szok:
moja położna karze czekać w domu 4-6 godzin jak nie ma skurczy. Ale kiedys już o tym rozmawiałyśmy i wiem, ze rózne położne mają rózne zdanie na ten temat. Jak nie wiesz jak u Ciebie jest w szpitalu to lepiej po mału jedź. ALe nie masz się co śpieszyć. Lepiej poczekac w domu niz kwitnąć w szpitalu.
 
agissa mój gin mówi żeby tak koło 2 godzin. Nie ma skurczów to w szpitalu i tak nie zawsze chcą wywoływać bo bez wód wiem że też trzymają :))
 
agissa pewnie będzie następna w listopadzie :-)
Napisałam do Kamci i czekam na sms od niej, jak tylko się odezwie to dam Wam znać.
Coś się dziś dziwnie czuję, mdli mnie i jestem spuchnięta, może mój czas się zbliża:tak: oby! Bo brzuch opadł mi tak, że miałam problem w aucie fotel sobie przesunąć, bo wajcha od przesuwania pod siedzeniem.
A tak swoją drogą to myślałam, że kasiiula pierwsza będzie, a tu taki psikus;-):-)
Miłego dnia e-cioteczki:-)
 
mam wiadomość od Kamci, bo pisałam do niej co na forum i czy to już jej czas, że od 2 dni jej nie ma i odpisała:
" Hej nie jeszcze nie mój czas,tylko ostatnio mam dużo do załatwiania w związku z pracą D,\naprawa auta,zastępstwo szefowej a do tego mojej małej już nie podoba się domek i codziennie do 3-4 w nocy nie mogę z bólu :-( dziś postaram się wejść później:-) i dziękuje za eska :-* "

Czyli u niej wszystko, o.k, a już myślałam, że Kamcia nam się rozpakowała;-):-)
 
ale tu dzisiaj wiesci :-) pierwsze listopadowe dziecko juz mamy a drugie juz w drodze :-) ja jakos nie czuje zebym miala dzisiaj urodzic wiec poszlam z W i Zuzia na 1,5 godzinny spacer na cmentarz i do tesciow :cool2:
co do wod to u nas trzeba sie pojawic w szpitalu po 2 godzinach jezeli sa czyste ale ostatnio polozna mi powiedziala ze jak odejda w nocy a nie ma skurczow to nie trzeba tak sie spieszyc bo w szpitalu zazwyczaj nic nie robia tylko czekaja do rana zeby kobieta odpoczela
 
ciekawe jak u Agissy... az sie poryczalam... :) u mnie lepiej wczoraj wygladalam jak balon taka spuchnieta... a dzisiaj nogi wrocily do normy.... tzn nie byly tak chude od kilku miesiecy.... :) ja na cmentarz nie ide - nikt mnie nie chce tam widziec :D boja sie ze bym im tam urodzila heheh.... troche posprzatam bo cos dziwnego tez mnie lapie ale na razie tak bylo dopiero 5 razy po boku... skurcz raczej nie bo pewnie by caly brzuch objal.. a to takie nieprzyjemne jakby mi zatrzeslo lewa strona ze mozna sie pokrzywic dosc mocno... zobaczymy....

u mnie teoria ze jak wody odchodza marsz do auta... bo mamy daleko tez :) godzine drogi bez korkow :)
 
reklama
hej mamusie:-)jak samopoczucie?
Ja jeszcze trochę obolała i ruszam się jak kaczka:-DNiunio śpi to na chwilkę weszłam poczytać co u Was:-)
Z karmieniem coraz lepiej mi idzie.Jutro pierwszy spacerek, zobaczymy jak to wyjdzie:-)
Buziaki
 
Do góry