reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Może, kazali mi przyjść do kontroli za tydzień, bo szyjka zamknięta teraz, ale lekkie skurcze KTG pokazywało, ale muszą być na prawdę lekkie, bo ja ich nie czuję:-D

Madziu ciesze sie ze jestes juz z nami i ze wszystko w porzadku u Ciebie! mi tez na ktg wyszly lekkie skurcze ale ich nie czuje. A teraz lez i wypoczywaj kochana ;-)
 
reklama
no na szczescie pixi mialas racej....:tak:uffffff...D dzwonil, \ zalatwil ten urlop i dostanie go zaraz jak urodze...no to dobrze bo juz sie zestresowalam...balam sie, ze wypuszcza mnie tu po 1 dniu i zostane sama z noworodkiem, ktorym bede sie musiala zajac i wiadomo nie wiesz jak sie bedziesz czuc.....ale bardzo teraz poprawilo mi sie samopocucie....:tak:;-)
 
reklama
Do góry