reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
może, skoro produkują :-) ja używam tylko silikonowych, bo są trwalsze. Ale dopóki dziecko nie ma zębów, a Ty będziesz wymieniać smoczek raz na dwa miesiące, to wszystko jedno z czego on będzie :tak:

IZA jesteś moim mistrzem:tak: wszystko wiesz co i jak;-)

Mialam kauczukowe dla Julki, Aventu, ale nie pamietam czemu na nie sie zdecydowalam :sorry: A do tego ostatnio sie wkurzylam, bo trafilam na strasznego buca w sklepie dla dzieci i usilowal mi wmowic ze Avent NIGDY nie produkowal smoczkow kauczukowych i ze pomylilam firmy. Ale mnie wnerwil! Na nastepne zakupy w tym sklepie, o ile wogole tam pojde, niewatpliwie zabiore smoczek KAUCZUKOWY firmy AVENT po Julce, ktory trzymam na pamiatke i mu pokaze, bucowi jednemu :crazy: Ale bylam z nich zadowolona, bo byly mieciutkie i bardziej chyba przypominaly miekkoscia sutek, zmienia sie je co trzy miesiace, dopiero jak wyszly malej zabki zaczelam kupowac sylikonowe.

Na pięć ciast, jedno nie wyszlo :crazy: Bo postanowilam zaeksperymentowac i dalam zamiast mrozonych sliwek mrozone borowki. A one puscily sok i ciasto sie nie upieklo :wściekła/y: A ze sliwkami zawsze wychodzi....No ale nic, jakbym nie sprobowala to bym nie wiedziala. Tylko szkoda tych borowek, bo mialam ostatnie pudelko w zamrazarce....
No ale dostalam od mojego piekny tort i to troche zrekompensowalo mi moj nieudany wypiek ;-)

Dziunka ja kupiłm z CANPOLU zobaczymy czy się sprawdzi:-)
Z tym tortem to trafił w samo sedno :-) ja robiłam wczoraj murzynka i po raz kolejny wyszedł mi zakalec... wiem , że to banalne ciasto , ale nie mam do niego szczescia
 
Czesc dziewczyny.... ja tylko na chwileczke b bo zaraz zmykam na masazyk :-)

Wczoraj o 22.00 wyladowalam w szpitalu bo drapalam sie az do krwi, ten krem ktory mi przepisali jeszcze pogarszal sytuacje. postanowilam nie dzwonic tylko pojechac prosto do szpitala i siedziec tam tak dlugo az cos mi na to poradza.
Polozne okazaly sie naprawde mile i wyrozumiale. Podlaczyly mnie pod KTG i zmierzyly mi cisnienie. Maluszek ma sie idealnie a ja nie mialam zadnych skurczy ;-) Pobrali mi na nowo krew, tym razem wiem na 100% ze beda sprawdzac to pod wzgledem cholestazy :tak: no i co najwazniejsze w koncu sie wyspalam. Podaly mi jakas tabletke na zlagodzenie swedzenia, ktore takze powoduja lekka sennosc.
Dzis musze odebrac je ze szpitala. moj wujek bedzie dzwonil do swojego kuzyna (ginekologa) zeby sprawdzil te tabletki czy napewno nie zaszkodza mojemu syneczkowi i mi bo powiem szczerze ze lekko krecilo mi sie w glowie od nich wiec napewno prowadzenie auta czy wogole wychodzenie z domu biorac je, jest wykluczone w moim przypadku.
Beda dzwonic do mnie do tyg jezeli wyniki wyjda choc troche negatywnie, a jak beda ok to nie beda sie ze mna kontaktowac.... najwazniejsze ze robia cos w tym kierunku ;-)

ale sie rozpisalam.... ide na masazyk :-):-)

Milego dnia dziewuszki! :*
 
Czesc dziewczyny.... ja tylko na chwileczke b bo zaraz zmykam na masazyk :-)

Wczoraj o 22.00 wyladowalam w szpitalu bo drapalam sie az do krwi, ten krem ktory mi przepisali jeszcze pogarszal sytuacje. postanowilam nie dzwonic tylko pojechac prosto do szpitala i siedziec tam tak dlugo az cos mi na to poradza.
Polozne okazaly sie naprawde mile i wyrozumiale. Podlaczyly mnie pod KTG i zmierzyly mi cisnienie. Maluszek ma sie idealnie a ja nie mialam zadnych skurczy ;-) Pobrali mi na nowo krew, tym razem wiem na 100% ze beda sprawdzac to pod wzgledem cholestazy :tak: no i co najwazniejsze w koncu sie wyspalam. Podaly mi jakas tabletke na zlagodzenie swedzenia, ktore takze powoduja lekka sennosc.
Dzis musze odebrac je ze szpitala. moj wujek bedzie dzwonil do swojego kuzyna (ginekologa) zeby sprawdzil te tabletki czy napewno nie zaszkodza mojemu syneczkowi i mi bo powiem szczerze ze lekko krecilo mi sie w glowie od nich wiec napewno prowadzenie auta czy wogole wychodzenie z domu biorac je, jest wykluczone w moim przypadku.
Beda dzwonic do mnie do tyg jezeli wyniki wyjda choc troche negatywnie, a jak beda ok to nie beda sie ze mna kontaktowac.... najwazniejsze ze robia cos w tym kierunku ;-)

ale sie rozpisalam.... ide na masazyk :-):-)

Milego dnia dziewuszki! :*
Czyli tableta pomogła ? Nareszcie coś :-)
 
IZA jesteś moim mistrzem:tak: wszystko wiesz co i jak;-)



Dziunka ja kupiłm z CANPOLU zobaczymy czy się sprawdzi:-)
Z tym tortem to trafił w samo sedno :-) ja robiłam wczoraj murzynka i po raz kolejny wyszedł mi zakalec... wiem , że to banalne ciasto , ale nie mam do niego szczescia
Ja mialam z canpolu silikonowe kuleczki dla synka jak byl malutki-sprawdzily sie super.
 
Ja mialam z canpolu silikonowe kuleczki dla synka jak byl malutki-sprawdzily sie super.

Dzięki royanna;-)

Byliśmy w szkole rodzenia wczoraj i rzeczywiście okazało się , że w Gdańsku jest nawał rodzacych... Czesto wożą od jednego szpitala do drugiego , wypuszczają jak jest ok po dobie, albo rodzisz w jednym szpitalu a po porodzie wiozą do innego , gdzie jest miejsce na położniczym... nie chcę takiego zamieszania:tak:
 
IZA jesteś moim mistrzem:tak: wszystko wiesz co i jak;-)
Dziunka ja kupiłm z CANPOLU zobaczymy czy się sprawdzi:-)
Z tym tortem to trafił w samo sedno :-) ja robiłam wczoraj murzynka i po raz kolejny wyszedł mi zakalec... wiem , że to banalne ciasto , ale nie mam do niego szczescia

u mnie w rodzinie nie znam nikogo kto by zrobil murzynka bez zakalca :-D no chyba ze moja tesciowa, ale ona jest zawodowa kucharka, a jeden z jej synow cukiernikiem :sorry:

noo, czytałam opis akcj porodowej, bardzo dramatycznie :sorry:

Faktycznie, cieszmy sie, ze mamy malenstwa w naszych brzuszkach i oby jak najdluzej! Ciekawe co z nia, bo ta infekcja :eek:

Ja mialam z canpolu silikonowe kuleczki dla synka jak byl malutki-sprawdzily sie super.

No a moja malpka z kolei nic nie chciala, tylko te z aventu w koncu zaakceptowala. Ale sie nakupowalam wtedy roznych smoczkow :sorry:
 
reklama
Do góry