reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
czesc kobietki,
daje znac ze zyje, ;-) jestem w domku ciagle leze i biore tabletki na powstrzymanie dzidziusia chocaz i tak mnie boli dol brzucha a do tego jeszcze sie przeziebilam :cool:. wazne ze dzidzia rosnie i wazy juz 2,3 kg :-) czekam na moje malenstwo codziennie gotowa bo u mnie nigdy nic nie wiadomo. :rofl2:
 
czesc kobietki,
daje znac ze zyje, ;-) jestem w domku ciagle leze i biore tabletki na powstrzymanie dzidziusia chocaz i tak mnie boli dol brzucha a do tego jeszcze sie przeziebilam :cool:. wazne ze dzidzia rosnie i wazy juz 2,3 kg :-) czekam na moje malenstwo codziennie gotowa bo u mnie nigdy nic nie wiadomo. :rofl2:
Kuruj sie, kuruj i zaciskaj nozki, bo jeszcze nie Wasza pora:tak::-D
Ale dobrze, ze dalas nam znac co i jak:tak::-):-):-)
 
Dziewczynki, lece juz, bo moj ukochany wlasnie skonczyl robic obiad i teraz czeka na mnie, zeby mnie ogolic, bo na 14 do lekarza...normalnie mamy stresa jak nigdy, ciekawe co nam powie.
A wy tu sie nie rozpakujcie bez mojej wiedzy ;-)! Papa, milego dnia!
 
Ja tylko na chwilke;)


A u nas jakos leci....troszke jest monotonnie bo wsumie nic sie nie dzieje to samow kolko.... Ale coz to uroki macierzynstwa....i Okropnie jestem wykonczona nockami.... Ale marudze....

Caluje mocno...i ide....sobie do Karaluszka...mego....eheh
Poczekaj, aż zaczniez biegać wszędzie za swoim szczęściem :)
Uściskaj od nas tego swojego Karaluszka...
Byliśmy w szkole rodzenia wczoraj i rzeczywiście okazało się , że w Gdańsku jest nawał rodzacych... Czesto wożą od jednego szpitala do drugiego , wypuszczają jak jest ok po dobie, albo rodzisz w jednym szpitalu a po porodzie wiozą do innego , gdzie jest miejsce na położniczym... nie chcę takiego zamieszania:tak:
Dlatego lepiej pojechać do szpitala na własną ręką z zaawansowaną już akcją porodową, bo jak się wzywa karetkę to tak właśnie odsyłają. A jak już jesteś w zaawansowanej akcji porodowej na poczekalni to boją się i nie ryzykują z odesłaniem Cię na własną rękę do innego szpitala.
O tym wypuszczaniu po dobie to nie słyszałam, powiedz gdzie to pojde tam rodzic :laugh2:,
a z tego co mi wiadomo to wiozą po porodzie do innego szpitala jeśli są problemy z maluszkiem, bo nie wszędzie mają odpowiednie oddziały, dlatego lepiej rodzić tam gdzie fachowa opieka medyczna dla ciebie i dzieciątka, a nie wysoki standard (gwiazdkowy) sal porodowych i ogólnie całego szpitala.
To takie moje skromne zdanie :happy:
Bo jestem innego zdania na temat szpitali w Gdańsku od Ciebie, ale każdy ma prawo do swojego zdania :happy:
 
Dziewczynki, lece juz, bo moj ukochany wlasnie skonczyl robic obiad i teraz czeka na mnie, zeby mnie ogolic, bo na 14 do lekarza...normalnie mamy stresa jak nigdy, ciekawe co nam powie.
A wy tu sie nie rozpakujcie bez mojej wiedzy ;-)! Papa, milego dnia!
Nooo to się trzymajcie :happy::happy::happy:

Klaudzia to chyba jakiś cudddddd!!!!!!! Normalnie przełom w medycynie zagranicznej :szok::szok::szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczyny.... ja tylko na chwileczke b bo zaraz zmykam na masazyk :-)

Wczoraj o 22.00 wyladowalam w szpitalu bo drapalam sie az do krwi, ten krem ktory mi przepisali jeszcze pogarszal sytuacje. postanowilam nie dzwonic tylko pojechac prosto do szpitala i siedziec tam tak dlugo az cos mi na to poradza.
Polozne okazaly sie naprawde mile i wyrozumiale. Podlaczyly mnie pod KTG i zmierzyly mi cisnienie. Maluszek ma sie idealnie a ja nie mialam zadnych skurczy ;-) Pobrali mi na nowo krew, tym razem wiem na 100% ze beda sprawdzac to pod wzgledem cholestazy :tak: no i co najwazniejsze w koncu sie wyspalam. Podaly mi jakas tabletke na zlagodzenie swedzenia, ktore takze powoduja lekka sennosc.
Dzis musze odebrac je ze szpitala. moj wujek bedzie dzwonil do swojego kuzyna (ginekologa) zeby sprawdzil te tabletki czy napewno nie zaszkodza mojemu syneczkowi i mi bo powiem szczerze ze lekko krecilo mi sie w glowie od nich wiec napewno prowadzenie auta czy wogole wychodzenie z domu biorac je, jest wykluczone w moim przypadku.
Beda dzwonic do mnie do tyg jezeli wyniki wyjda choc troche negatywnie, a jak beda ok to nie beda sie ze mna kontaktowac.... najwazniejsze ze robia cos w tym kierunku ;-)

ale sie rozpisalam.... ide na masazyk :-):-)

Milego dnia dziewuszki! :*

fajnie ze ci pomogly, ale musze przyznac ze z Twojego opisu wnioskuje ze to cos na zasadzie CLEMASTINUM, czyli lek antyhistaminowy :(
sennosc, zawroty glowy ....
dowiedz sie szybko co to za tabletki i czy napewno mozesz je brac !! bez zadnych skutkow dla maluszka
 
reklama
Hej mamusie:-)
U mnie dziś pełny 38 tc i nic się nie dzieje specjalnego:sorry:

Klaudzia daj znać jak wyniki koniecznie, u Ciebie widzę to drapanie to na większą skalę..u mnie jakoś dziś znosnie było w nocy..rano trochę mnie złapało..

Powiedzcie mi bo idę dzis w odwiedziny do kolezanki do szpitala , urodziła przedwczoraj córeczkę i nie wiem co się kupuje??Prosiła mnie tylko o napój jakis, ale głupo z samym napojem wparować:sorry:Czekoladki też odpadają chyba ..kurde nie wiem...
 
Do góry