reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witam!!!
Mam termin na 30 listopada. Jestem mamą 4-letniego synka. Teraz będzie córeczka:-)
Witaj, i pisz :tak:, z nami bedzie Ci razniej;-):-D:-D:-D
Super, ze bedziesz miala teraz w domu parke:-)
witajcie:)

dorwalam kompa od kolerzanki z sali.....:tak:

napsilam na watku o gratulacjach jak mi milo ze az 5 stron o nas jest....rany...az sie poryczalam czytajac to.....KOCHANE JESTESCIE!!!!!

Kordian to imie wyszlo....jakos tak juz wczesniej o tym myslalam hehe.....

U nas ja jeszce dochodze po pordzie jak wroce to napisze relacje. Maly juz nie jest w inkubatorku jest na noworodkowym karmienie udaje sie u nawet nawet....

Jestem przeszczesliwa....!!!!!!!

Trzymajcie sie mamusie BUZKA
Ciesze sie, ze napisalas:tak:. Niedlugo trzeba bedzie zalozyc nowy temat: "Moj porod":-)

(...)
Monia-Arek - my tak jak się da - na boku, na pieska, na jeźdźca już nie dam rady za bardzo. Ale nawet w pozycji klasycznej bez opierania się o brzuch wychodzi :cool2:
My teraz mamy szlaban, ale jeszcze 3 tyg temu tez tak jak sie da! Wszystkie chwyty dozwolone;-):-D:-D:-D

KaśkaK od 4 rano walczyła na porodówce. Poród udało się zatrzymać, ale bidula jest wykończona :-( Podejrzewam, że i fizycznie i psychiczne :-:)-:)-(
Biedna Kaska juz dlugo w dwupaku nie pobedzie...z tego co pamietam jej coreczka tez jest wczesniaczkiem. Ale juz bezpieczny okres dla maluszkow, bedzie dobrze:tak::tak::tak:
 
reklama
witajcie:)

dorwalam kompa od kolerzanki z sali.....:tak:

napsilam na watku o gratulacjach jak mi milo ze az 5 stron o nas jest....rany...az sie poryczalam czytajac to.....KOCHANE JESTESCIE!!!!!

Kordian to imie wyszlo....jakos tak juz wczesniej o tym myslalam hehe.....

U nas ja jeszce dochodze po pordzie jak wroce to napisze relacje. Maly juz nie jest w inkubatorku jest na noworodkowym karmienie udaje sie u nawet nawet....

Jestem przeszczesliwa....!!!!!!!

Trzymajcie sie mamusie BUZKA

cieszymy sie ze wsyztsko jest dobrze wracaj szybko i dziel sie jako pierwsza z nas :) wszyscy czekamy na was :) szybko wracajcie :)


KaśkaK od 4 rano walczyła na porodówce. Poród udało się zatrzymać, ale bidula jest wykończona :-( Podejrzewam, że i fizycznie i psychiczne :-:)-:)-(
oj biedna niech jeszcze troche ponosi brzuszek chyba bedzie druga ...


a Bura? cicho siedzi cos ma ktos kontakt?

hehe teraz ktora nie bedzie pisala pare dni odrazu posadzana o porod bedzie hehe :)
 
Piszemy trochę tak jakby dziś był 1 listopada a nie 1 października;-) Mamusie musimy jeszcze troche poczekać. Chociaż ja już też "napaliłam się", że to już tuż tuż;-)
 
Dudziakowa!!!! SUPER!!!
Za KaśkęK trzymam nadal mocno kciuki:tak:! Tak czy inaczej będzie dobrze!!!
Katrenki, mnie też już nic kompletnie nic się nie chce!!! Leżę i nie robię nic!!! A i tak czuję się zmęczona:eek::tak::-p...
 
ja wlasnie wrocilam z zakupow bo strasznie sie nakrecilam na piernik a nie mialam skladnikow....
jutro o 14 mam spotkanie w pracy co do tego cholernego macierzynskiego...kupilam dzis melise zeby sie nie denerwowac...trzymajcie za mnie kciuki zebym ich tam nie pozabijala.....D wzial wolne zeby jechac ze mna bo wie jaki ze mnie nerwus ostatnio....
 
to jak to? teraz nikt na urodziny wnusia nie dostanie???
no, mogę się postarać, ale nie wiem, czy utrzymam ciążę do maja :eek::-D

Witam!!!
Mam termin na 30 listopada. Jestem mamą 4-letniego synka. Teraz będzie córeczka:-)
witaj martawalen :-)

Jestem przeszczesliwa....!!!!!!!
się wzruszyłam, no...

KaśkaK od 4 rano walczyła na porodówce. Poród udało się zatrzymać, ale bidula jest wykończona

trzymam kciuki.. każdy dzień dłużej na wagę złota.. ciekawe jak Jej cukrzyca..
 
reklama
Witam!!!
Mam termin na 30 listopada. Jestem mamą 4-letniego synka. Teraz będzie córeczka:-)

Witaj na forum, mam nadzieje ze bedziesz czesciej tu zagladac. ;-)

witajcie:)

dorwalam kompa od kolerzanki z sali.....:tak:

napsilam na watku o gratulacjach jak mi milo ze az 5 stron o nas jest....rany...az sie poryczalam czytajac to.....KOCHANE JESTESCIE!!!!!

Kordian to imie wyszlo....jakos tak juz wczesniej o tym myslalam hehe.....

U nas ja jeszce dochodze po pordzie jak wroce to napisze relacje. Maly juz nie jest w inkubatorku jest na noworodkowym karmienie udaje sie u nawet nawet....

Jestem przeszczesliwa....!!!!!!!

Trzymajcie sie mamusie BUZKA

Dudziakowa ciesze sie ogromnie ze dobrze sie czujecie i mozecie juz byc razem! :tak::-D:-D:-D nie ma to jak dobre nowiny :-D

Dziewczyny nie rodźcie jeszcze bo ja zaczynam się stresować:( a tak poza tym to od niedawna jestem na forum i chciała bym z wami jeszcze popisać

Spokojnie ja pewnie ponosze do grudnia :dry:

KaśkaK od 4 rano walczyła na porodówce. Poród udało się zatrzymać, ale bidula jest wykończona :-( Podejrzewam, że i fizycznie i psychiczne :-:)-:)-(

ajjj.. Bidula ta nasza Kasia, mam nadzieje ze jeszcze troszke wytrzyma... Oczywiscie jezeli mozesz przekaz pozdrowienia dla Kasi! :tak:

a Bura? cicho siedzi cos ma ktos kontakt?

hehe teraz ktora nie bedzie pisala pare dni odrazu posadzana o porod bedzie hehe :)

Pisalam do niej na PW ale nie odpisala, nie mam niestety jej numeru kom. Nie zdazyla mi podac ostatnim razem gdy pisalam z nia.

ja wlasnie wrocilam z zakupow bo strasznie sie nakrecilam na piernik a nie mialam skladnikow....
jutro o 14 mam spotkanie w pracy co do tego cholernego macierzynskiego...kupilam dzis melise zeby sie nie denerwowac...trzymajcie za mnie kciuki zebym ich tam nie pozabijala.....D wzial wolne zeby jechac ze mna bo wie jaki ze mnie nerwus ostatnio....

Trzymam kciuki Karolinko :-)
 
Do góry