reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
cholera na upławy nie bo to normalnie jakbym wodę na łóżko wylała wygląda ... poczekam jak sie sytuacja rozwinie, jak będę dalej się "lała" to jadę do szpitala i nie ma zmiłuj ...
a teraz to chyba torbę spakuję ...

Andri, jak możesz to pogoń męża do apteki po te testy, które ja robiłam. Albo tak jak wcześniej mi dziewczyny doradzały: połóż się na płasko i jeżeli będzie wyciek to wody płodowe, a jeżeli nie to upławy albo siuski... daj znać co i jak
 
a ja tak ostatnie kilka dni to najchetniej przesowalabym meble...wczoraj wieczorem nie wytrzymalami przesunelam po podlodze szafke....dzis odsunelam telewizor zeby uporzadkowac za nim kable:eek: i tak sobie pomyslalam potem, ze moze to oznaki, ze juz niedlugo.....
wczesniej mialam takie jakby gniazdowanie, ze sprzatalam itp...ale teraz zupelnie nie wiem czemu kusza mnie strasznie ciezsze prace, pilnuje sie bo wiem, ze nie powinnam ale tak sobie mysle,ze to dziwne....
 
a ja tak ostatnie kilka dni to najchetniej przesowalabym meble...wczoraj wieczorem nie wytrzymalami przesunelam po podlodze szafke....dzis odsunelam telewizor zeby uporzadkowac za nim kable:eek: i tak sobie pomyslalam potem, ze moze to oznaki, ze juz niedlugo.....
wczesniej mialam takie jakby gniazdowanie, ze sprzatalam itp...ale teraz zupelnie nie wiem czemu kusza mnie strasznie ciezsze prace, pilnuje sie bo wiem, ze nie powinnam ale tak sobie mysle,ze to dziwne....

Hmmm...kto wie?? Moze juz na dobre masz syndrom wicia gniazda i niebawem i Tobie zrobi sie mokro. O rany!! Juz blizej niz dalej.
 
tak sobie mysle, ze jak zobacze te wody to pewnie i tak bede w szoku....bo niby wszystkie wiemy, ze to juz niedlugo,ale to i tak chyba mimo wszystko jest szok jak juz sie zaczyna....:rofl2:
 
witajcie:)

dorwalam kompa od kolerzanki z sali.....:tak:

napsilam na watku o gratulacjach jak mi milo ze az 5 stron o nas jest....rany...az sie poryczalam czytajac to.....KOCHANE JESTESCIE!!!!!

Kordian to imie wyszlo....jakos tak juz wczesniej o tym myslalam hehe.....

U nas ja jeszce dochodze po pordzie jak wroce to napisze relacje. Maly juz nie jest w inkubatorku jest na noworodkowym karmienie udaje sie u nawet nawet....

Jestem przeszczesliwa....!!!!!!!

Trzymajcie sie mamusie BUZKA
 
reklama
Kurcze, a ja nie bardzo moge mojego męża na sex namowic, ale jak sie bedzie termin zblizał, to powiedzialam że nie odpuszcze. Choc męzu ciagle mowi,że nie wyobraza sobie dzidzi trącać. Ale ma wyobraźnie, co??
A moge zapytac w jakich pozycjach, to robicie??:-)
 
Do góry