reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

to jeszcze jedno pytanko... bedziecie golic wszystko czy tak jak pisala luandzia tylko tam gdzie mozecie byc ciete?????? Przepraszam za szczerosc ale nie umialam tego inaczej okreslic... heh

ja chyba mimo wszystko jednak całość chociaż niby nie trzeba w zasadzie to logiczne bo przecież tam na góże nic nie będą robić :sorry:a jak będzie odrastać może coś szczypać czy wrastać ale nie...jednak całość ale temat :rofl2:
 
reklama
Co za beznadziejny dzien.......:crazy:
Pojechalam do pracy zmienic adres a tam dowiaduje sie od mojego menagera ze obcieli mi pensje o pol bo jestem dlugo na zwolnieniu.....:wściekła/y: dodam,ze jakbym nie pojechala akurat dzis to wcale by mnie nikt o tym nie poinformowal a dzis byla wyplata....:wściekła/y:wiec poszlam zapytac czy w takim razie moge zaczac macierzynski wczesniej, a oni mi mowia, ze wlasciwie to potrzebuja certyfikat od poloznej ktoru powinnami dac w 20-tym tyg ciazy, a o ktorym ja nie mialam pojecia, ze w ogole istnieje....:no::wściekła/y: a co najlepsze,ze niestety sie pomyli i nie nalezy mi sie od nich macierzynski i mam sie udac po formularz zeby dostawac macierzynski od rzadu, ktory oczywiscie bedzie mniejszy.....:crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i gdybym tam dzis przypadkowo nie poszla nic bym nie wiedziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co za debile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja tez co jakis czas gole sie cała więc i do porodu tak zrobie.

Z miesiąc temu wmówiłam mężowi, że musi mnie ogolić przed wizytą u lekarza i słuchajcie zrobił to. Bał sie jak nie wiem, żeby gdzieś nie zaciąć czy coś, ale jakoś dał rade.
 
dziewcz\yny ja już naprawdę nie wiem co mi jest :-(
dzxiś znów zasłabłam przed sklepem... na szczęście byłam z D....
nie wiemy nawet od czego to...
i strasznie się boje....:-( czuję sie jakbym miała za chwilę osunąć się na ziemię....
mi też pare razy się zdażyło że miałam wrażenie że zaraz zemdleje, ale to podobno może się zdażać, bo dziecko większe i może uciskać coś tam i nic na to nie poradzimy :))
 
mi też pare razy się zdażyło że miałam wrażenie że zaraz zemdleje, ale to podobno może się zdażać, bo dziecko większe i może uciskać coś tam i nic na to nie poradzimy :))
wiadomo czasem może się zdarzyć.. ale ja mam tak już 2 dzień z rzędu no i na dodat:confused2:ek pierwszy raz jest konkretny... a później już do końca dnia co chwilę robi mi się słabiej i mam ciemno przed oczami....:-(obym nie miała już tak do samego końca ciąży....
 
bura trzymaj się jeszcze troszkę :)) dobrze że się odezwałaś
Klaudzia ja też całość bo zawsze tak się gole ze względów higienicznych :)) a już w połogu to na pewno lepiej. Ja użewałam już kremów bo z maszynką to już sobie nie radzę a kremem łatwiej :))
 
wiadomo czasem może się zdarzyć.. ale ja mam tak już 2 dzień z rzędu no i na dodat:confused2:ek pierwszy raz jest konkretny... a później już do końca dnia co chwilę robi mi się słabiej i mam ciemno przed oczami....:-(obym nie miała już tak do samego końca ciąży....
ja też to zauważyłam u siebie dopiero od tygodnia i nawet mąż zabronił mi samej wychodzić żebym się nie przewróciła gdzieś. obawiam się że są to uroki końcówki ciąży :(((
 
Co za beznadziejny dzien.......:crazy:
Pojechalam do pracy zmienic adres a tam dowiaduje sie od mojego menagera ze obcieli mi pensje o pol bo jestem dlugo na zwolnieniu.....:wściekła/y: dodam,ze jakbym nie pojechala akurat dzis to wcale by mnie nikt o tym nie poinformowal a dzis byla wyplata....:wściekła/y:wiec poszlam zapytac czy w takim razie moge zaczac macierzynski wczesniej, a oni mi mowia, ze wlasciwie to potrzebuja certyfikat od poloznej ktoru powinnami dac w 20-tym tyg ciazy, a o ktorym ja nie mialam pojecia, ze w ogole istnieje....:no::wściekła/y: a co najlepsze,ze niestety sie pomyli i nie nalezy mi sie od nich macierzynski i mam sie udac po formularz zeby dostawac macierzynski od rzadu, ktory oczywiscie bedzie mniejszy.....:crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i gdybym tam dzis przypadkowo nie poszla nic bym nie wiedziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co za debile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ajj wspolczuje... jednak i tu trzeba sie wyklucac o swoje... :dry:

Dziewczyny dzieki za odpowiedzi dotyczace grzybka... :)
 
reklama
ja też to zauważyłam u siebie dopiero od tygodnia i nawet mąż zabronił mi samej wychodzić żebym się nie przewróciła gdzieś. obawiam się że są to uroki końcówki ciąży :(((
tak też mi pisała mamulica...:tak:
że w jakimś poradniku o tym pisano....
ja też nie wychodzę sama z domu... a D dzwoni do mnie co jakiś czass żeby się upewnić czy wszystko ok
mam nadzieję że to minie,... bo ja czuję się cały dzień jakbym się nieźle upiła:sorry:

katrenki współczuję... :confused2:
 
Do góry