reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
to co sie mialam wybawic to sie wybawilam, a kto powiedzial ze na dyskoteke juz wiecej nie pojde? :-D chociaz tutejsze dyskoteki jak sama wiesz to jedno wielkie bagno, a alkoholu nie pije wogole, tyle co na czyjes urodziny wypije zdrowie solenizanta bo nie wypada i koniec. czasami w domku zrobie sobie "drinka" z mama ale i bez tego sie obejdzie :-)

widze,ze mamy podobne podejscie :-)
 
kochane kobietki juz jestem.
ostatnio sporo sie u mnie dzialo, najpierw mielismy problem z internetem bo nam sasiedzi kabel przecieli :baffled: a potem znowu nie mielismy czasu sie tym zajac. mialam czeste biegunki, i bralam mase lekow a potem dostalam skurczy i dzidzia chciala sie rodzic w 25 tyg ciazy i znowu bylam na lekach az w koncu wyladowalam w szpitalu na kroplowkach, lekach. na szczescie juz oboje mamy sie dobrze, mam lezec i nic nie robic zeby dzidzi nie sprowokowac do wczesnego porodu chociaz i tak podejzewam ze bedzie wczesniak ale kazdy dzien w brzuszku dla dzidzi jest bardzo wazny bo dzidzia bardzo mala. pozdrawiam was baaaardzo serdecznie i strasznie sie za wami stesknilam. :tak:;-)
Dobrze,z ę nareszcie jesteś, bo ardzo się już martwiłyśmy! Leż, odpoczywaj, na pewno wszystko będzie dobrze!

Witam !
U mnie niestety nic dobrego- jeśli chodzi o wyniki i badania :-(
Przypomnę ze przeszło miesiąc tego miałam paciorkowca, ktory na szczęscie został wcześnie wykryty i skutecznie wyleczony. Jednak podczas kolejnych badań- ciągle rośnie mi CRP :-(a inne wyniki mam dobre. Pozatym nie czuje sie ani podziębiona, zęby tez mam zdrowe- byłam u dentysty, chodze tam reg- a pare dni temu CRP wyszło u mnie 18,5 !! :-(
Lekarz sie martwi- bo coś jest nie tak ale nie wiadomo co i nie wiadomo co leczyć.
Dostałam jakiś antybiotych w saszetce do wypicia jednorazowo - odkazajacy drogi moczowe- do tego urosept 6 tabl dziennie i macmirror dopochwowo- ale przeciez posiew mam dobry wiec nie wiem czy to potrzebne. Mialam robiony wczoraj wymaz z szyjki- moze to coś wykaze. Kolejna wizyte mam w pn.
eh, zeby badania cos wykryly bo widac jakas choroba przebiega bezobjawowo- a to najbardziej niebezpieczne.- bo nie wiadomo co i jak leczyć.
:crazy:
no to jest najgorsze jak nie wiadomo co leczyć. Mój synek miał tak po porodzie. Po tygodniu CRP dosżło do 59! Ostatecznie okazało się, ze ma bezobiawowe (!) okołoporodowe zapalenie płuc. Dopiero na rentgenie wyszło, bo ani kaszlu ani gorączki, tylko nie miał sily jeść i cały dzień wisiał na cycu.
 
moje samopoczuci jest dzis na etapie, ze nie mam juz sily, jestem zmeczona i kiedy to sie skonczy....ale podobno to normalne, ze kobiety maja tak pod koniec ciazy...jeszcze kilka tygodni....:sorry2:
 
Witajcie ja niesety pisze ze szpitala:angry::angry::crazy:

Zostaje w nim do konca ciazy.....:no::no:czyli do 18.10 bo wtedy mam zaplanowane CC(1 rocznica naszego slubu) Ale ja wiem ze do tego czasu nie dotrwam.....:angry::no::no:Czuje masakrycznie psychicznie....:-(

Boje sie o siebie O Julka o wszystko....:-:)-(
MAM dosc....

buzka kochane....:-D:-(
trzymaj się ciepło! Do 18.10 nie jest tak daleko!

Bura ty tez się trzymaj!

Dziewczyny jezeli chodzi numery tel. to juz kiedys o tym pisalysmy, jezeli ktores sa chetne to moga podac mi swoje numery na pw i w razie potrzeby pisac smski, napewno od razu przekaze wszystko na forum. a przynajmniej nie bedziemy musialy sie stresowac. Oczywiscie nie wykorzystam waszych numerow do innych celow niz informowanie na baby boom i nie bede was nekac smsami czy wydzwaniac po nocach hehe. :-):-):-) swoj numer przekaze tylko osobom ktore napisza do mnie na pw
do mnie możesz dzwonić i pisać o kazdej porze roku :-)
 
reklama
Do góry