reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Wkurzyłam się od rana, bo wreszcie sie zmobilizowałam i zapisałam siebi i Kubę do fryzjera. On na 10, ja na 10,30 a tu mi przed chwilą dzwoni kurier, ze on moze przyjechac tylko miedzy 10 a 11 i d... musimy zrezygnować z fryzjera, a czailiśmy sie od miesiąca :wściekła/y: jutro są imieniny babci, chcieliśmy ładnie wyglądać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A nie mozesz poprosić o odbiór sąsiadów, albo podac adres fryzjera? Ja tak kiedys zrobilam i nie bylo problemu. No chyba ze to duza paczka i nie doniesiesz :eek:
 
reklama
A nie mozesz poprosić o odbiór sąsiadów, albo podac adres fryzjera? Ja tak kiedys zrobilam i nie bylo problemu. No chyba ze to duza paczka i nie doniesiesz :eek:
no niestety duża, bo to podwójny wózek. Podejrzewam,ze razem z opakowaniem koło 14 kg może ważyć. A kurierzy nie chcą zastawiać u sąsiadów :wściekła/y:bo tak to by chetnie sąsiaadka wzięła tylko nie wiem czy by wytrzymała z ciekawości co jest w środku ;-)
 

:cool:;-)


ale masz brzuchola :)

Nam położna na szkole rodzenia dokładnie tłumaczy te wszystkie oznaki zbliżającego się porodu i w końcu się dowiedziałam co to są te skurcze przepowiadające: czyli brzuszek się tak nagle napina, jest twardy i po chwili puszcza i robi sie bardziej miękki i nie zawsze musi temu towarzyszyć żaden ból, raczej taki chwilowy dyskomfort. U mnie to się sprawdza i tak właśnie mam, ale dopiero teraz to zauwazyłam.

to ja tak mialam przez dwa wieczorki ostatnio.... ale myslalam ze te napinanie to przez dzidzie ze sie kreci ... i mnie pcha... od srodka

Wkurzyłam się od rana, bo wreszcie sie zmobilizowałam i zapisałam siebi i Kubę do fryzjera. On na 10, ja na 10,30 a tu mi przed chwilą dzwoni kurier, ze on moze przyjechac tylko miedzy 10 a 11 i d... musimy zrezygnować z fryzjera, a czailiśmy sie od miesiąca :wściekła/y: jutro są imieniny babci, chcieliśmy ładnie wyglądać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a moze zadzwon do fryzjera i po 11 sie umów ...

no niestety duża, bo to podwójny wózek. Podejrzewam,ze razem z opakowaniem koło 14 kg może ważyć. A kurierzy nie chcą zastawiać u sąsiadów :wściekła/y:bo tak to by chetnie sąsiaadka wzięła tylko nie wiem czy by wytrzymała z ciekawości co jest w środku ;-)

14kg? :eek: u mnie jak kurier wozek przywiozl <full wypas> to bylo 29 kg
stelaz gondola spacerowka nosidełko parasol pokrowce wszytskie itp
 
Czesc dziewczyny,
a ja mam takie pytanie, jak Wasze brzuchy? Nie zmieniły się? Mój od około dwóch tygodni jest jakiś taki...twardy. Nie zmienia się to ani w ciągu dnia,ani nocą, nie boli... Dzidziuś zaczął się jakoś tak inaczej ruszać.Mniej intensywnie, już nie czuję takich fikołków jak wcześniej:) No tłumaczę sobie to wszystko tym,że może poprostu rośnie i ma mniej miejsca itd.Że skóra napięta w związku z tym i może dlatego brzuch twardszy.Tak czy inaczej dziwne... Wizytę u lekarza mam za dwa tygodnie. Zwariuję chyba do tego czasu:) Dwa tygodnie temu zaczęłam brać żelazo w tabl. i już sobie myślę,że to przez to te zmiany. Odpiszcie, proszę jak to u Was wygląda. Tak to jest,jak człowiek pierwszy raz w ciąży i na dodatek wcześniej żadnej ciężarnej wokół siebie nie miał... Jestem zieeeeloona :D Pozdrawiam serdecznie!!!
nie masz się czym niepokoić bo po żelazie możesz mieć tylko problemy z wypróżnieniem. A jeśli brzuszek jesli co jakiś czas robiłby się twardy a później miękki i tak na zmianę przez godzinę to wtedy trzeba jechać do szpitala. Teraz dzidzi jest coraz większe i ja też już nie czuje takich typowych kopniaków jak wcześniej. Teraz jak kopnie to tak porządnie że aż boli a tak to czuje jak ciągle się tam wierci. Ważne żebyś wogóle czuła dzidzie.
 
Dziękuje! :) Uspokoiłam się trochę. Mimo tego twardego brzucha czuje jak Maleńka się porusza. Jeśli mówicie,że ma to być ok. 10 ruchów na godzinę, to na pewno tyle będzie. Dla pewności zrobię dziś takie doświadczenie;) Jeszcze raz Wam dziękuję i życzę duuuzo zdrowia!:)
 
Ja jestem zła na siebie, skąd wy wiecie, że dziecko się przekręca?
Ja czuje jakieś tam ruchy, ale głównie na dole.
Teraz przynajmniej wiem dlaczego tylko na dole skoro siedzi miednicowo....

Nie wiem dalej czy mam jakieś skurcze przepowiadające, bo nie wiem jakie to uczucie, nie wiem czy dziecko się przekręca czy poprostu rusza....
 
reklama
Do góry