reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
A wlasnie dziewczyny na forum o imionach dala liste..na 1 strone...wiec jak byscie zucily okiem czy dobre imiona wpisalam to bylo by super......
Czemu u ciebie takie humorki??? coś nie tak
Podaj mi link do tej strony z imionami bo nie mogę znaleść
a ja się witam i żegnam conajmniej na tydzień bo jade na wczasy do szpitala życzę duzo zdrowia i nie rozpakowywujcie się za szybko
Trzymam kciuki za Was, ale nie jestem w temacie co się stało, że się tam wybieracie??

a tu pępek w przybliżeniu:cool2:
Ja mam taki sam pępek jak Ty :laugh2::laugh2:, też jest "jeszcze" schowany. Nasze pępki nie chcą się ujawnić.
wróciłam, nie wróciłam...
sama nie wiem:sorry:
miło że ktoś się z tego powodu cieszy:-):zawstydzona/y:

stęskniło mi się za wami jakoś.... no i tak napisałam wkońcu..
ale jak długo... tego nie wie nikt;-)
Ka...M a czemu wróciłam nie wróciłam, co się dzieje? Pewnie że się cieszymy że się odezwałaś.

Ja tu nie byłam dwa dni i nie mogę wszystkiego pojąć, a niby jestem na bieżąco.... :eek:
 
Ja byłam dzisiaj w szpitalu na odwiedzinach u ślicznego aniołka, który się urodził wczoraj: 09.09.09r., świetną datę sobie maleństwo wybrało 10 dni przed terminem. Dziewczynka jest cudowna, prześliczna i taka różowa jak cukiereczek. Przed nami jeszcze pare tygodni i też będziemy miały takie sliczności.
 
ja to już czuję jak moja mała próbuje się wydostać i puka mnie główką w dół czasem....;-)
ale nie mam przy tym swkurczy tylko czuję taki nacisk...
no chyba ze skurczmi można nazwać ból który odczówam jako ból okresowy...
ale nie wiem ssama....:sorry:
 
wszystko co tylko oferujesz :-) już zaczynam odkładać kasę ;-)

Dostaniesz duzyyyy rabat :-)

wróciłam, nie wróciłam...
sama nie wiem:sorry:
miło że ktoś się z tego powodu cieszy:-):zawstydzona/y:

stęskniło mi się za wami jakoś.... no i tak napisałam wkońcu..
ale jak długo... tego nie wie nikt;-)

Kamilko ja tesknilam i ciesze sie na Twoj powrot! Mysle ze nie ja jedyna :-)
 
więc u mnie chyba wszystko ok... jak już wyżej pisdałam nie wiem czy mam już jakieś znaki przedporodowe czy nie bo się nie znam....:sorry:
ale coś tam dzidzia naciska i pobolewa...
poza tym...
już mamy wszystko podopinane prawie....
poza wózeczkiem... bo czekamy jeszcze...
ale za tydzień będzie już w drodze do nas:tak:
 
reklama
Ka M ja też się cieszę, że jesteś! jak wózeczek dojdzie to koniecznie pochwal się zdjęciami!

Klaudia Ty nie kuś tymi paznokciami, fryzurkami i masażami, bo ja mam szwagierkę w Luton, sama swego czasu tam mieszkałam i czasem zdarza nam się jeszcze tam lecieć na urlop i przede wszystkim zakupy ;-) teraz wybieram się na wiosnę/lato, więc na serio uważaj :-)
 
Do góry