reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

I tak się lenię bo już nie pracuję.Problem jest inny....
Coś ogarnę może w domu bo głupio przed mężem jak wraca zmęczony a w domu bałagan...Opuściła mnie jakaś taka radość...zaczynam mieć doły ....idę się wykapać...:-(
znam to! To przez to, ze nei pracujesz i każdy dzień wygląda tqaksamo. Niestety teraz i wczesniej jak mały się urodził tez mnie łapało. Trzeba sobie planować jakies małe urozmaicenia. Teraz to już nie ma większego problemu jak maly jest kumaty, bo to a to się pójdzie kaczuszki pokarmić, a to na kotki popatrzeć i jest atrakcja, dla mnie tteż jak widze tę uśmiechnięta mała gębę. Takie drobiazki a cieszą. A jak się siedzi w domu, albo potem łazi w kólko koło bloku to można fioła dostac i nic dziwnego, ze się w depresję popada.
 
reklama
położne z Warszawy ze szpitala św. Zofii sie wypowiadały w dzien dobry tvn
i co ciekawego powiedzialy?? Bo szpital ponoć bardzo dobry tylko jak sie slono nie zapłaci to nie ma szans się dosać.

niby nie mozna miec do porodu tipsow...ale ja sobie jakis czas po porodzie zrobie:-)bede uwazac aby malca nie zagrapac:-)
p.s. Klaudzia ja tez moge przyjsc do ciebie na pazurki??;_)
ja tez, ja też, ja też!!!!!
Ja sobie rraz tylko zrobilam, miesiac przed ślubem i niestety odpadły mi po niecąlych 2 tygodniach :crazy: fakt, ze mam bardzo slabe i miękkie paznokcie, ale nie wiem... cos musiała baba schrzanic. Do ślubu miałam takkie króciusieńkie, ledwo, ledwo płytkę zakrywały i w dodatku cieniutenkie jak opłatek, bo ak mi bbaba je z wiierzchu zeszlifowała żeby dobrze się trzymaly :wściekła/y: nic nie moglam zrobić, ani nawet sie dotknąc, bo okrutnie bolało :-( i zraziłam się na maxa.
 
Zadzwoniłam do mojego pocieszyciela czyli męża.Nie wiem jak on to robi ale zawsze mnie optymizmem nabawi.Mówi że by moich nalesników zjadł, no i co jak mu nie zrobić jak jest taki kochany.Postoję przy kuchence to się odmulę pewnie.

Dzięki za miłe słowa mamusie, już myślaąłm że jestem jakiś dziwak ale widze , że u każdej z Was czasem gorsze dni występują.

Niunia chyba szum wody z prysznica obudził bo mi brykać zaczął albo chce mamę pocieszyć:-)
 
i co ciekawego powiedzialy?? Bo szpital ponoć bardzo dobry tylko jak sie slono nie zapłaci to nie ma szans się dosać.

ja tez, ja też, ja też!!!!!
Ja sobie rraz tylko zrobilam, miesiac przed ślubem i niestety odpadły mi po niecąlych 2 tygodniach :crazy: fakt, ze mam bardzo slabe i miękkie paznokcie, ale nie wiem... cos musiała baba schrzanic. Do ślubu miałam takkie króciusieńkie, ledwo, ledwo płytkę zakrywały i w dodatku cieniutenkie jak opłatek, bo ak mi bbaba je z wiierzchu zeszlifowała żeby dobrze się trzymaly :wściekła/y: nic nie moglam zrobić, ani nawet sie dotknąc, bo okrutnie bolało :-( i zraziłam się na maxa.

co za baby... hehe a ty Ilonko juz dawno dostalas zaproszenie do mnie hehe :-)

Klaudzia jak możesz to również mi prześlij: aza777@wp.pl
Z góry dziękuję :-)

poszlo :)

A co to za książki, bo nie jestem na bieżąco? :-p

jedna z dziewczyn rozsylala artykul o tym jak np. usypiac dziecko itp itd ciekawe.. podaj meila to ci przesle pozniej to sama poczytasz, ja jeszcze nie mialam czasu wszystkiego przeczytac heh ;-)
 
reklama
Do góry