reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Dziewczyny, a czy którejś z was drętwieją w nocy dłonie i stopy??? Ja dziś budziłam się co trochę z okropnym odrętwieniemi lekką opuchlizną i wcale nie chciało to przechodzić. Dopiero jak wstaję i postoję to mija :-( Aż palców nie czułam i zgiąć nie mogła. Okropne uczucie!

mnie nogi dretwieja czesto ale pewnie temu ze najwygodniej mi siedziec "po turecku" najwygodniej wszyscy krzycza ze tak nie mozna no ale co zrobie pozniej tylko czuje jak noga dretwieje hehe :)


a moj brzuszek w nocy ciezko ale jakos zasnelam a z rana lekko bolał ale mi sie wydaje ze to watroba albo dzidzia pcha sie ze szok brzuch krzywy jakos sie przekreca moze glowa do gory tyle byla do dolu to se teraz normalnie posiedzi eh... jutro sie okaze bo wizyta u gina mnie czeka... ;] poczekamy zobaczymy
 
wzięłam się za listę zakupów i zapomniałam o "Dzień dobry TVN", ale mówi się trudno. Dziś mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia, dziś z psychologiem, potem rehabilitant, logopeda i ostatnie dwa spotkania to głównie ćwiczenia oddechowe, jak nauczę się oddychać i dobrze rozpoznam etap porodu to chyba źle nie będzie. Jeszcze się nie boję, he..., bo nie wiem co mnie czeka;-):tak:
 
Hehe no to ladnie przytrzymalas pazurki :) ale jak 2 miesiace nie uzupelnialas i dalej sie trzymaja to mozesz pochwalic babke ktora ci robila i produkty na ktorych pracuje ;-) powiem ci ze nie ma lepszego uczucia jak przychodzi klientka z pazurkami z takim odrostem a one sie dalej trzymaja :-)
a nastepnym razem przyjedz do mnie na pazurki hehehe :)
i pytanko, czy bedziesz dalej robic pazurki po porodzie? ja sama uwielbiam pazurki, ale juz od kilku tyg. nie mam zeby sie przyzwyczaic, bo balabym sie ze maluszka zadrapie. ;-)

niby nie mozna miec do porodu tipsow...ale ja sobie jakis czas po porodzie zrobie:-)bede uwazac aby malca nie zagrapac:-)
p.s. Klaudzia ja tez moge przyjsc do ciebie na pazurki??;_)
 
reklama
Do góry