reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

przestraszylam sie troche po waszych postach, tym bardziej, ze poczytalam jeszcze troche na necie i zadzwonilam do poloznej. polozna nie odbierala wiec zadzwonilam do szpitala na oddzial polozniczy i kazali mi przyjechac na badania krwi (do szpitala mam 5 min). zmierzyli cisnienie 121/75, temperature-37, posluchali bicia serca, (przy okazji dowiedzialam sie,ze dzidzia jest juz glowka w dol - wczesniej nie wiedzialam), zbadali mocz- ok i pobrali krew. musialam czekac ponad 2 h na wyniki, dostalam lozko i kolacje oraz gazety do czytania. wyniki przyszly ok, jutro jeszcze mam tam wrocic po wyniki zolci (bile acid), a na swedzenie kazali kupic tabletki piriton, z tego co pamietam to chyba na alergie, ale nie jestem pewna. swedzi mnie dalej, ale prztynajmniej jestem w domu i jestem spokojna :-) dzieki laski

dobrze ze wszystko ok :) Jestem zdziwiona angielska opieka, oczywiscie pozytywnie :-):-):-) na poczatku myslalam sobie ze nie masz po co dzwonic bo pewnie powiedza ci ze to normalne heh. :)


banAna- no to dobrze, ze wszystko ok...lepiej sie upewnic

ja to dopiero mialam mega emocjonujace dwa dni....najpierw narzeczona mojego brata odwolala wczoraj slub tydz przed a dzis wrocila po rozum do glowy....no i slub jednak sie odbedzie ale co nerwow napsola calej rodzinie....zwariowac mozna!

faktycznie zwariowac mozna... dobrze ze przynajmniej sie cos wyjasnilo, przynajmniej tyle ze slub sie odbedzie...

ja tam sie nie wtracam...moze ja nerwy zjadly przed slubem nie wiem

ty sie juz za bardzo nie przejmuj rozmiarem bebzonka;-) chociaz ja tez czuje, ze moj jest z dnia na dzien wiekszy a jeszcze 8 tyg...poprostu bedziemy sie turlac...bedzie szybciej:-D:-D:-D

mnie tez polozna mowi ze mam ogromny brzuch... nie przejmuje sie bo uwazam ze jest normalny :) moze Polki maja wieksze brzuchalki ?
 
reklama
ojej jak mnie brzuch boli :( tzn na gorze nie wiem co czy zoładek czy watroba... bo w sumie nie wiem gdzie mi moje wnetrznosci sie umiejscowili i maluch chyba pcha w gore i tak mi ciezko wzielam nospe ale zobacze chyba pojde do wanny do cieplej wody moze ulzy troche :(
 
ojej jak mnie brzuch boli :( tzn na gorze nie wiem co czy zoładek czy watroba... bo w sumie nie wiem gdzie mi moje wnetrznosci sie umiejscowili i maluch chyba pcha w gore i tak mi ciezko wzielam nospe ale zobacze chyba pojde do wanny do cieplej wody moze ulzy troche :(

Ajjj Kasiula wspolczuje, mam nadzieje ze Ci przejdzie po kapieli, ja tez zaraz ide kapiel sobie urzadzic i zrelaksowac sie troszku ;-)
 
patrzac na angielki u mnie w pracy, to tylko jedna miala taka zgrabna pilke, ale byla bardzo wysoka i szczupla, reszta to zwykle duzo tyly i byly bardziej " rozjechane" (sorry za slowo, ale niewiem jak to opisac) glownie przez to, ze juz przed ciaza mialy spora nadwage. a wlasnie polki u mnie w pracy mialy zgrabne brzuszki i nie tyly tak bardzo
 
Witam Mamusie:-)

Na TVP1 o 8:00 rano ma być coś o porodach w "pytaniu na śniadanie"
Może nie zasnę....w co wątpię....:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Niunias, ja biorę fenoterol, ale 6 x dziennie. Trzeba pilnować tych odstępów czasowych bo jak się weźmie dwie tabletki zbyt blisko siebie to jest okropne uczucie jakby serducho miało wyskoczyć. A poza tym jest ok. Ja isoptin biorę ok 30 przed, ale czasami skutki uboczne nadal odczuwam :-( Szczególnie to trzęsienie. No, ale jak trzeba to trzeba :-) Już tak mało nam zostało :-)

Dziewczyny, a czy którejś z was drętwieją w nocy dłonie i stopy??? Ja dziś budziłam się co trochę z okropnym odrętwieniemi lekką opuchlizną i wcale nie chciało to przechodzić. Dopiero jak wstaję i postoję to mija :-( Aż palców nie czułam i zgiąć nie mogła. Okropne uczucie!
 
:-) o porodach na razie nic nie oglądam, coby się za bardzo nie zacząć stresować. Mam nadzieję, że mój instynkt zadziała i będę mniej więcej wiedziała co robić :-) Plan mam taki, że muszę podzwonić po szpitalach i popytać gdzie jest jak, bo nie wiem czy przed porodem pozwolą mi jeszcze wstać, a ja nic przygotowanego nie mam :-(
 
reklama
Do góry