reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

mamulica dobrze, że jesteście i że to co złe wykluczyli!

Ja też biorę ascofer, brałam biofer, ale ascofer jest o połowę tańszy i ginka pozwoliła mi zmienić. i to i to kupowałam/kupuję bez recepty :-)
 
reklama
Mamulcia dobrze ,że jesteście i że wszystko ok.
Ja po tych moim żelazie [sorbifer dudules ]nie bardzo się czuję ogólnie jestem bardziej osłabiona i jesyt mi strasznie nie dobrze na żołądku. Wy też miałyście podobne objawy?
 
HELOŁ!!!!!!!!!! Wróciliśmy ze szpitala! Potrzymali nas pro forma bo już przy przyjęciu to co najgorsze wykluczyli... Poziom wód się zmniejszył i ogólnie czujemy się super, tyle że niezbyt umiałam spać, bo sale ośmioosobowe:eek::szok:... Tak więc jutro postarram się nadgonić zaległości na bb, a tymczasem idę się wykąpać, obejrzeć mjakmiłość:-p:-D i spać:tak:... A powiedzcie mi tylko: czy któraś w szpitalu, działio się coś groźnego przez te parę dni gdy mnie nie było?

Mamulica ciesze sie ze jestes, no i przedewszystkim ze w 2paku i cali i zdrowi :-):-):-) a unas wszystko wporzadku, nikt jeszcze nie rodzi (tfu tfu oby tak do konca) i ogolnie nie bylo raczej zadnych wiekszych problemow ;-)
 
Mamulcia dobrze ,że jesteście i że wszystko ok.
Ja po tych moim żelazie [sorbifer dudules ]nie bardzo się czuję ogólnie jestem bardziej osłabiona i jesyt mi strasznie nie dobrze na żołądku. Wy też miałyście podobne objawy?

Też tak miałam i to po innych tabletkach. Lekarz mi kazał brac je przed samym snem i odkąd tak robie jest w porządku :-)
 
Witajcie kobietki niestety nie udało mi się narobić wszystkiego. Przeczytałam kilka ostatnich stron i wrócił temat wyprawki dla maluszka. A ja nadal nie mam zupełnie nic oprócz remontu :(( Przeraża mnie to troszke. Wczoraj rozmawiał o tym z mężem, ale on mówi tak z jednej strony kupiłbym już wszystko, ale z drugiej trasznie się boje, żeby nie zapeszyć. JA chyba tak samo podchodzę do tego. Narazie z zakupami sie wstrzymujemy, chyba zdążymy.
chyba terazto już możecie się zabrać za zakupy bez obawy o zapeszenie.

HELOŁ!!!!!!!!!! Wróciliśmy ze szpitala! Potrzymali nas pro forma bo już przy przyjęciu to co najgorsze wykluczyli... Poziom wód się zmniejszył i ogólnie czujemy się super, tyle że niezbyt umiałam spać, bo sale ośmioosobowe:eek::szok:... Tak więc jutro postarram się nadgonić zaległości na bb, a tymczasem idę się wykąpać, obejrzeć mjakmiłość:-p:-D i spać:tak:... A powiedzcie mi tylko: czy któraś w szpitalu, działio się coś groźnego przez te parę dni gdy mnie nie było?
super, ze już jesteście cali i zdrowi!!
 
Mamulica, pociesz się, że co najgorsze w tej ciąży już za tobą - mam na myśli sale 8-osobowe:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Poród to będzie pikuś, a przepraszam Pan Pikuś:-D
Wszystko jednak dobre, co się dobrze kończy;-)
 
Dziewczynki ta praktyka w szkole całkowicie ogarnęła mój umysł i serce:tak:
Także nawet nie próbuję nadrobić zaległości;-) Jak tylko bede mieć chwilę to coś tam więcej się dowiem co u Was:tak:
Czujemy się z Antosiem dobrze i serdecznie Was ściakamy żabki:-D
 
Witam sie wieczorkiem!!

Własnie ze szkoly rodzenia przyjechalismy i omawialismy dzis drugi etap porodu i po omowieniu zobaczylismy co i jak na filmie. Moj mąż jeszcze o tym nie wie, ale ja nie mam tyle sily psychicznej, żeby przejsc przez to dwa razy. To bedzie na pewno nasze jedyne dziecko. Pocieszam sie, ze jestem twardzielka i tyle i dam sobie rade jak wszystkie inne, ale...
 
reklama
Witam sie wieczorkiem!!

Własnie ze szkoly rodzenia przyjechalismy i omawialismy dzis drugi etap porodu i po omowieniu zobaczylismy co i jak na filmie. Moj mąż jeszcze o tym nie wie, ale ja nie mam tyle sily psychicznej, żeby przejsc przez to dwa razy. To bedzie na pewno nasze jedyne dziecko. Pocieszam sie, ze jestem twardzielka i tyle i dam sobie rade jak wszystkie inne, ale...

Wiesz, nigdy nie mów nigdy :)))) Może sie okazać że w czasie porodu nowe siły wkroczą w twoje ciało i pójdzie wszystko szybko i bez większego problemu :))))

Mamulica, fajnie, że wróciłaś zdrowo do nas :))))
 
Do góry