reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja też wytrwałam wczoraj do Sexu:)
Dziewczyny z wysp, mam pytani, właśnie odnośnie "sexu", tego w wielkim mieście;)
Chciałąm kupić sobie komplet wszystkich sezonów, ale w Polsce nie ma, jedynie czasem na allegro się pokazywało, ale to za jakieś chore pieniądze. Czy któraś z Was nie orientuje sie jak to u Was wygląda, słyszałam, że bez problemu można kupić..


nie wiem...nie interesowalam sie, ale moze klaudzia.....a patrzylas na ebay-u?
 
reklama
oo to u Was wpadkowo widzę :-) u mojego A. w rodzinie same wpadki od wielu pokoleń. Nikt nie pamięta ani jednej par (poza nami) którzy pobraliby się bez wpadki :-) tak się zastanawiiam moze ta tradycja wpadkowa dopadnie nas na stare lata :szok:

my pobraliśmy się bez wpadki :-) ale potem same wpadki.. kto powiedział że wpadka może być tylko przedmałżeńska? hihi
nie wiem co to dla Ciebie na stare lata, ale moja teściowa ostatni raz wpadla jak miała 47 :szok: i niech to nie będzie dla mnie wróżbą :eek:
 
47 lat:shocked2:wow! ja pamietam jak mialam jakis10 lat i moji rodzice wpadli, moja mama miala wtdy niecale 40 i wszyscy sie cieszyli tylko ja nie bo do tej pory to ja bylam najmlodsza.....i ciezko mi sie bylo z tym pogodzic, ale poronila a teraz szkoda mi ze mam tylko starszego brata
 
my pobraliśmy się bez wpadki :-) ale potem same wpadki.. kto powiedział że wpadka może być tylko przedmałżeńska? hihi
nie wiem co to dla Ciebie na stare lata, ale moja teściowa ostatni raz wpadla jak miała 47 :szok: i niech to nie będzie dla mnie wróżbą :eek:
no właśnie tak myślałam po 40
 
ja jeżeli tylko kwestie z moją praca sie wyjaśnią i sytuacja finansowa nam pozwoli to chciałabym mieć więcej dzieci może nawet czworo ;-) mam nadzieję że mój mąż nie wchodzi na forum i tego nie przeczyta :szok:
 
Ja też wytrwałam wczoraj do Sexu:)
Dziewczyny z wysp, mam pytani, właśnie odnośnie "sexu", tego w wielkim mieście;)
Chciałąm kupić sobie komplet wszystkich sezonów, ale w Polsce nie ma, jedynie czasem na allegro się pokazywało, ale to za jakieś chore pieniądze. Czy któraś z Was nie orientuje sie jak to u Was wygląda, słyszałam, że bez problemu można kupić..



ja tez wytrwalam, a u mnie jest 2 i pol godziny pozniej niz u was, ale ja... no coz... prawie nie sypiam... a co do starych odcinkow to moja siostra sciaga je za friko z netu....
 
Miran, Ty lepiej napisz jak się czujesz, a nie jakie seriale oglądasz :-D

hihiihihi... dzis bylo duzo lepiej... brzuchol twardnieje dalej, ale juz nie mam tak intensywnych skurczy. dzidzia sie mi dzis przekrecila - fajnie to wyglada, jak nagle brzucho ci wywraca do gory nogami... mam nadzieje tylko, ze przez te fikolki nie owinie sie pepowina. no, ale spac dalej nie moge, wiec mimo, ze u mnie juz po 1.30 to jak widzicie siedze w necie.... ogolnie jednak dzisiaj bylo na plus i mam nadzieje, ze tak bedzie dalej...
 
reklama
Do góry