reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
klaudzia, pytalam swoja polozna za magnez, tzn, powiedzialam jej, ze mialam skurcze lydek i ze na to kupilam sobie magnez i sie dowiedzialam, ze moge tylko taki, ktory jest dla ciezarnych, bo dawki sa rozne, wiec moze byc jakis zestaw witamin i mineralow dla ciezarnych, ktore zawieraja magnez, chociaz pewnie sa o wiele drozsze. ja swoj magnez oddalam siostrze i codziennie jadllam banana bo potas tez pomaga i przeszlo po 2 dniach
 
A jak Ci się wchłania, bo mi jak zaczęłam jeść biofer godzinę przed posiłkiem dopiero hemoglobina się podniosła, a wcześniej bez efektów, ale teraz mam z 11 na 12 więc ładnie :tak:

Mi to w ogole kazal brac 6 tabletek ascoferu i 1 femiferalu.Ale chyba zdeka oszalał i biorę mniej .Za to jem wiecej produktów bogatych w żelazo.wyniki mam coraz lepsze.
Słyszałam że łykanie tak dużych ilosci zelaza zle wpływa na zęby które mogą nawet wypaść w ciązy!
 
Mi to w ogole kazal brac 6 tabletek ascoferu i 1 femiferalu.Ale chyba zdeka oszalał i biorę mniej .Za to jem wiecej produktów bogatych w żelazo.wyniki mam coraz lepsze.
Słyszałam że łykanie tak dużych ilosci zelaza zle wpływa na zęby które mogą nawet wypaść w ciązy!

Ja jem 2 tabletki dziennie godzinę przd posiłkiem. Słyszałam, ze żelazo uszkadza zęby więc staram się tak łykać, żeby o zęby nie dotykać- ale czy to coś daje to nie wiem.
 
HELOŁ!!!!!!!!!! Wróciliśmy ze szpitala! Potrzymali nas pro forma bo już przy przyjęciu to co najgorsze wykluczyli... Poziom wód się zmniejszył i ogólnie czujemy się super, tyle że niezbyt umiałam spać, bo sale ośmioosobowe:eek::szok:... Tak więc jutro postarram się nadgonić zaległości na bb, a tymczasem idę się wykąpać, obejrzeć mjakmiłość:-p:-D i spać:tak:... A powiedzcie mi tylko: czy któraś w szpitalu, działio się coś groźnego przez te parę dni gdy mnie nie było?
 
reklama
zaczelam dzis pakowac torbe do szpitala....kurcze, ale pampersy sa maluskie....az sie rozczulilam jak je wyciagnelam z paczki....:happy:

A jakie skarpetki są słodziutkie! Nie wspomnę już o niedrapkach, które mieszczą się na dwa palce, no u mojego męża ledwo na jeden :-p

Mamulica super, że jesteś :tak: Cieszę się, że wszystko z Wami dobrze :tak:
 
Do góry