reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja też idę spać - zaspać tę pomidorową zachciankę... nie chciałabym częstować moje Maleństwo chemią...

Za wszystkie usg w dniu jutrzejszym trzymam mocno kciuki!!! Na pewno będziecie miały piękny dzień:tak: Ja na moje kolejne usg muszę poczekać do 28.04.:blink:
 
reklama
Dzień dobry! ja już od godziny na nogach. wstałam wyszykować męża w delegację. wyjechał mi chłop do Szczecina (mieszkamy w Łodzi) i na bank do Świąt nie wróci :-(no cóż takie życie. Ktoś musi zarabiać pieniążki. Ciekawe kiedy mi za zwolnienie zapłacą ?
Igi rzeczywiście plamienia to jeszcze nie znaczy najgorszego! zwłaszcza minimalne i brunatne. Ponoć zywa czerwona krew to już nie dobrze, ale ja np. taką miałam, a okazało się, że to z rany przy wejściu do pochwy (sorki za szczegół) ta rana zrobiła mi się od luteiny dopochwowej. przy jej wkładaniu pozacierały mi się boki :-( dziś wiem, że najpierw dobrze jest ten lek pomoczyć w wodzie i dopiero wkładać, a wcześniej nie miałam o tym pojęcia.

alisa79 no mnie ostatnio o 23.00 naszło na chipsy bekonowe + loda owocowego :szok: i mąż leciał do "Żabki" :happy2: ogólnie często mam zachciankę na ogórki! pod każdą postacią! konserwowe, kiszone, świeże ;-)

Trzymam kciukasy za każde dzisiejsze usg! oh to będzie dla Was szczęśliwy dzień! wszystko będzie dobrze. zobaczycie swoje maluszki fikające w brzuszku :tak:

Miłego dnia!
 
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wkleić suwaczek? męczę się już z tym od prawie godziny i nic nie wymysliłam :-( Z góry dziękuję!
 
hej laseczki!!

Oliwka odezewij sie koniecznie po wizycie

kasiiula jako ze ty najstarsza masz ciaze to takie mam pytanie do Ciebie czy juz brzuszek Ci sie zaokragla??widac juz ciaze??

Alisa i jak zachcianka na pomidora minela??ja mialam zachcianke na ptycia mniam:-)

Gawit dalas rade...gratuluje suwaczka!!

A ja nastepno wizyte mam 10kwietnia...akurat przed swietami bede miec zdjecie usg ana swieta powiemy rodzinie:-)juz sie nie moge doczekac:-)
 
Też Was męczą mdłości? Nie dam rady do lodówki zaglądać... tak mnie drażnią zapachy, że szok... A tak się cieszyłam, że nie mam dolegliwości ciążowych...

A co do pomidorów... Są najlepsze na zgagę! sama tę chemię wsuwam, ale pomaga...
 
Na bóle @ pomaga no-spa. Mi mój gin kazał brać i zawsze mieć w pogotowiu. Skurcze macicy powodują ten ból. Po no-spie wszystko przechodzi :) a te skurcze mogą być niebezpieczne, ponieważ mogą się tworzyć niewielkie krwiaczki i każdy skurcz może doprowadzić do krwawienia. Ale na szczęście nie zawsze do poronienia. Przynajmniej tak mi tłumaczył ginekolog. Mi przepisał no-spe forte i kazał brać docelowo pół tabletki.
 
Annas81 - trzymamy za Was kciuki z całych sił, wracajcie szybciutko do domku.
Natalunia - mdłości to mój chleb powszedni (jak chyba większości z nas) na szczęście mnie dopadają dopiero po południu, więc do południa napycham się do granić możliwości, żeby tylko nie stracić na wadze. Niestety w poprzedniej ciąży mdłości i wymioty spowodowały u mnie duży spadek wagi no i dzidzia nie dała sobie rady, no a potem po jej stracie to jeszcze bardziej schudłam. Mam teraz 7 kg do nadrobienia do swojej normalnej wagi więc nie mogę się dać mdłościom.
Cha aż się głodna zrobiłam !!! Idę coś zjeść póki jeszcze mogę.
 
reklama
Faktycznie trochę nas przybyło, witam wszystkie nowe mamusie, 60 ciężarówek razem to sporo, super!
Trzymam kciuki za te dziewczynki, które mają badania dziś,zresztą za nas wszystkie;-).
Ja nie mam prawie żadnych objawów, trochę mnie mdli czasami i to wszystko, więc chyba jestem szczęściarą ( w pierwszej ciąży też nie miałam).
Pozdrowionka.
 
Do góry