reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
dzięki dziewczyny, bo ju zaczynałam wątpić, że dzidź na prawdę w położeniu główkowym :shocked2:

klaudzia - niemożliwe żebyś zrobiła coś nie tak :-) przecież to Ty jesteś mamą :-D:-D przyzwyczajaj się do tego, że jesteś "Ta, która wie wszystko i najlepiej" :-D:-D

bo to taka glupota moja teraz hehe, pewnie jak przyjdzie co do czego to stres przejdzie :)



Dziewczyny zaczynam prasowansko dzis, polowa ciuszkow juz wyprana i suchutka, za chwilke nastepe pranie wrzuce :-)
a wogole to ciagle ktos mi mowi ze to zawczesnie bo sie jeszcze zdaza zakurzyc i bede musiec jeszcze raz prac.
Co wy o tym myslicie?
 
ja na zwolnieniu między innymi dlatego jestem. No-spę mam brać regularnie 4 razy dziennie, ale i tak czasami są. Pierwszy raz miałam skurcz na spaceru. Raptownie zrobiło mi się gorąco i tak bolało, że szok! Później, chyba 2 dni po pierwszym, miałam w samochodzie, jak jechaliśmy z pracy do domu. Na pytanie: co się dzieje, nie dałam rady nic odpowiedzieć tylko oddychałam jak w szkole rodzenia nauczyły i było o wiele lżej. Niedawno w nocy miałam skurcz i przedwoczoraj... Bosko... Lekarz uspakaja mnie, ze to skurcze przepowiadające, tylko trochę za wcześnie. Dobre pocieszenie :sorry:
 
Dziewczyny zaczynam prasowansko dzis, polowa ciuszkow juz wyprana i suchutka, za chwilke nastepe pranie wrzuce :-)
a wogole to ciagle ktos mi mowi ze to zawczesnie bo sie jeszcze zdaza zakurzyc i bede musiec jeszcze raz prac.
Co wy o tym myslicie?
ja już amm poprane i poukłądane. Boje się, ze później nie dam rady, bo już teraz nie każdego dnia mam siłę. no i ja wolę być wczesniej przygotowana. W szafce tak łatwo sie nie zakurzą.
 
jakie plany na dzisiejszy dzien macie dziewczyny?

ja muszę dać do podpisania zakres obowiązków chłopakowi, któremu powierzam kierowanie moim interesem, bo ja już nie mam głowy do tego... ale jesczze tego zakresu nie napisałam, choc robię to od ponad tygodnia. Niestety przegądanie bb mnie uzależniło :szok: dziś mija miesiąc jak zdefiniowałam swój profil, a już przeszło 400 postów się wysmarowało :cool2: a zakresu obowiązków jak nie było tak nie ma.. :wściekła/y:
 
ja jeszcze nie piore, ale tylko dlatego ze za 2 tyg sie przeprowadzam i to by bylo bez sensu, ale tak to bym pewnie tez zaczela:tak: przeciez wszystko poukladasz w szafkach to nie powinno sie zakurzyc.....a poza tym to pewnie ta potrzeba wicia gniazda i to silniejsze od nas...jak bym juz swoje uporzadkowala to pewnie bylabym spokojniejsza.....wszystkim sie latwo madrzyc jak nie sa w ciazy....
 
Dziewczyny zaczynam prasowansko dzis, polowa ciuszkow juz wyprana i suchutka, za chwilke nastepe pranie wrzuce :-)
a wogole to ciagle ktos mi mowi ze to zawczesnie bo sie jeszcze zdaza zakurzyc i bede musiec jeszcze raz prac.
Co wy o tym myslicie?

Wczoraj też już pierwszą partię wyprałam i dzisiaj prasowanko. Wcale nie za wcześniej. Lepiej wtedy kiedy masz jeszcze siłę.
 
ja na zwolnieniu między innymi dlatego jestem. No-spę mam brać regularnie 4 razy dziennie, ale i tak czasami są. Pierwszy raz miałam skurcz na spaceru. Raptownie zrobiło mi się gorąco i tak bolało, że szok! Później, chyba 2 dni po pierwszym, miałam w samochodzie, jak jechaliśmy z pracy do domu. Na pytanie: co się dzieje, nie dałam rady nic odpowiedzieć tylko oddychałam jak w szkole rodzenia nauczyły i było o wiele lżej. Niedawno w nocy miałam skurcz i przedwoczoraj... Bosko... Lekarz uspakaja mnie, ze to skurcze przepowiadające, tylko trochę za wcześnie. Dobre pocieszenie :sorry:
moje to takie mini skorcze i nie sa bola wiec sie nie przejmuje, bo to normalne przeciez
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za potwierdzenie ze jeszcze nie oszalalam :) hehehe ja tez wole teraz niz pozniej sie meczyc, lub nie daj Boze zlecic to mojej mamie bo ja leze w szpitalu i rodze hehe ;-)

Natalunia przynajmniej masz przedsmak tego jak to bedzie przy porodzie....;-)
 
Do góry