reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
Ida, 5 tygodni to własnie ten rozstrzal - przez nieregularne miesiaczki :/

aniam141, a kiedy zaczynasz zajecia w szkole rodzenia? my startujemy 14 lipca :)
 
Gagunia - ja jestm zapisana od 20go czerwca , a tak wogóle to tam są podobno aż cztery takie szkoły .. a czemu akurat inflancka , znasz tam juz kogoś .. bo jak coś wiesz ciekawego na temat tego szpitala , to ja sie chetnie dowiem..
 
Witam wzystkie mamusie:) Jestem nowym uzytkownikiem i chcialabym sie rowniez dopisac do listy wrzesniowych mamus, termin mam na 2 wrzesnia i wszystko wskazuje na to ze bedziemy mieli coreczke - Aurelke:-) Z niecierpliwoscia czekamy na ten wielki dzien:)
 
witam wszystkie nowe koleżanki!!!
jutro podopisuje was do listy:tak:

gogunia- ale rozstrzał z tymi terminami:szok:
 
no nieststy, ale i tak trzymam się terminu z USG, wszystkie pomiary z kazdego USG (mialam juz chyba 6...) wskazuja na 17-20 wrzesnia, owulacja po prostu sie sporo przesunela, wiec 15 sierpnia raczej odpada :) Ewa_II, widze, że jestes z Wawy :) w ktorym szpitalu zamierzasz rodzic? pozdrawiam!
 
Więc przyszła kolej i na mnie:tak: Mam na imię Justyna i razem z mężęm czekamy na naszego pierwszego dzidziusia:-D. Właściwie to już nie mogę się doczekać chwili, kiedy ta małą istotka zagości w naszym mieszkanku, i będzie tak ładnie pachniało niemowlaczkiem:laugh2:. Ale to dopiero druga połowa września

Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy
 
Nie bede tajemnicza wiec skrobne pare słów o sobie: Kasia lat 30.Od kwietnia 2005 jestem mężatka.Spodziewamy sie naszego pierwszego dziecka.Mieszkam w Warszawie.
 
No to i ja skrobne cos o sobie:) Na imie mam Karolina, w lipcu skoncze 29 lat, od prawie roku jestem szczesliwa mezatka i przyszla wrzesniowa mamusia:tak: Z mezem mieszkamy w Londynie, w naszym pierwszym wlasnym domku z ogrodkiem i do pelni szczescia brakuje nam jedynie dzieciecego gwaru oraz malutkich tupajacych nozek naszego malenstwa:-D Jutro moj ostatni dzien w pracy, najpierw miesiac wakacji i zaraz po nich maternity leave. Niezwykle sie ciesze!:tak:Nareszcie sie wyspie i uwije nasze gniazdko zanim nasze kochane sie wykluje:-p
 
reklama
Witam nowe koleżanki:-):-):-)...............widze, ze kolejna przyszła mamusia z Wysp, ale Was tam dużo...........fajnie sie macie....mozecie sie grupowac hehehe, pozdrówka i piszcie do nas....
 
Do góry