reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
Cześć dziewczyny :) ja również chciałabym się dopisać do listy - 20 września ma się urodzić Zuzia
 
dzięki, w razie potrzeby wiem do kogo się kierowac ;-) na razie udalo mi sie cos takiego wykombinowac :-D
 
Klajo, a mozesz mi podpowiedziec jak dodac jakis post do subskrypcji? :) jeden mi sie udalo, ale calkiem przez przypadek i teraz nie wiem jak dodac kolejny :crazy:
 
gagunia - a możesz rozszerzyć swoją myśl i wyjaśnić dokładnie o co ci chodzi, bo szczerze mowiąc , nie dokładnie rozumiem czy chodzi Ci o cytowanie naszych postów czyo o cos innego ... sorki:sorry2:
 
reklama
chodzilo mi o to, bym w "ustawieniach" widziala tematy, w ktorych chce sobie gawedzic :-D:-D ale juz wiem! udalo mi sie, trzeba kliknac w narzedzia watku i "subskrybuj ten temat" :-D ale jestem ciemna :-p Klajo, skąd jestes? :-)
 
Do góry