reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

gagunia - nie jestes ciemna...:-D ja od stycznia nie wpadłam na coś takiego..., dołaczyłam tylko w intrnecie forum BB wrzesien 2008 do ulubionych i otwiera mi się tylko strona września....:tak:;-) Ja jestem ze sląska..., z warszawy, jest: agata, ewa, sanya, aniam...u juz nie pamiętam kto...
 
reklama
hehe :) mile powitanie, dziekuje :) jak bede miala czas, to na pewno troche podyskutuje i na innych watkach ;-) pozdrawiam wszystkie forumowiczki :-D
 
Hej dziewczyny, ja tez sie chcialam dopisac do listy - termin mam na 20 wrzesnia :) Dzis tez pierwszy dzien na tym forum :)

pozdrawiam
andzia
 
Witaj gagunia i andzia_79 ja też mam termin tak ja wy na 20 września.Ciekawe która pierwsza urodzi! pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny :) hehe, a ktoras zamierza rodzic w Wawie na inflanckiej? :-) ja pierwszy termin (o.m.) mam na 15... sierpnia, a z USG na 20 wrzesnia :)
 
Andzia_79 - witaj wyspiarko:) Ja z sąsiedniej Zielonej Wyspy... Zapraszamy oczywiście na inne wątki.... Dziewczyny, nam się buzie nie zamykają;)
 
reklama
gagunia witaj, jak to mozliwe ze ma rozstrzał miedzy terminami 5 tygodni? Przepraszam, ale nie pomylilas sie?;-)
 
Do góry