reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

To i ja sie dopisuje do mamus wrzesniowych :) termin mam na 25 :-)
I pozdrawiam wszystkie zafasolkowane
 
reklama
Hejka laseczki :) Chyba w koncu przylacze sie do jakiejs grupy ;-)
Nie wiem czy powinnam wrzesniowo czy pazdziernikowo? Mam termin na 29.09-01.10...ale jakos jestem przekonana, ze to bedzie wrzesien, takze wybralam WAS ;-)

Tutaj to chyba sie tylko zglaszamy-takze zglaszam sie- mam na imie Ania :)
 
Czesc laseczki :) Co dopisuje nowy watek w jakiejs kategorii to Was witam, ale bedziecie "wywitane" :)
To moze ja ze dwa slowka (hahahhahah kto mnie zna, ten wie, ze DWA to niemozliwe) :-) o sobie.... Ja to chyba jestem tu najstarsza-mam 36 lat tak tak...metryka podobno nie klamie, na szczescie wyglad oszukuje ;-) Mam na imie Ania i jestem wysokiej klasy (buahahahaha nie ma to jak sobie poprawic humor) specjalista informatykiem. Z "machnieciem" baby jakos sie wczesniej nie skladalo....
Tak czy inaczej...pozdrawiam Was serdecznie i witam raz kolejny :-)
 
I zapomnialam dodac...NIE JESTEM ze Slaska ;-) choc calkiem niedaleko :-) (powiedzmy w promieniu jakis 150 km od Katowic, gdzie bede sluzbowo np w najblizsza srode)....
 
Witaj Anki, zabawnie piszesz, szkoda tylko ze to historia Twojego życia, a nie wymyslone opowiadanie:tak:
Moze jednak Twojemu sie odmieni, czy juz nie masz ochoty na niego?
 
anik- witaj na wrześniu!!! bardzo miło cie poznać:) a co do twojgo posta- przyznam szczerze- masz talent... do pisania rzecz jasna... szkoda tylko (powtórzę po idzie) że to twoja historia...
 
reklama
Do góry