reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy!

To już ponad miesiąc odkąd dowiedziałam się, że będę wrześniową mamą! Od razu poszłam na wizytę do lekarza i mam termin na 15 września. Nie mogłam uwierzyć jak zrobiłam test, więc poleciałam do apteki i kupiłam jeszcze 2 :-) Wszystkie wyszły pozytywne. We czwartek pierwsze USG- już się nie mogę doczekać. To moje pierwsze dziecko i mam nadzieje, że wszystko będzie ok! Zatem witam raz jeszcze i gratuluje wszystkim przyszłym mamom! :-)
 
Hej! Ja mam termin na 30 września 2008 r. Jeszcze bardzo dużo czasu... trochę się boję, ale jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi bo to bardzo wyczekana ciąża!
 
Witam wszystkie nowe zafasolkowane mamusie no i GRATULACJE!
Kate_Bush ja gdzieś na forum znalazłam jak się suwaczki wstawia.Musisz poszperać.
Majka :-)
 
Witam was serdecznie, ja mam na imię Ania , jestem z warszawy... termin ma na 8go wrześnie, ale podobno to różnie bywa... piszecie tak o zwalnianiu tempa i takie tam , a tu cóż u mnie to jakby bez objawowo, żadnych nudności, czy takiech tam i życie toczy się normalnie, no może jem lepiej i więcej... Pozdrawiam wszystkich i życzę super samopoczucia... a tempo zwolnimy na emeryturze :))
 
reklama
Witam!
Mam na imię Magda, 29 lat, pierwszy raz w ciąży (więc troche wystrachana i skołowana), mieszkam w Bielsku.
Pozdrawiam!
 
Do góry