reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
Witajcie;-)
Mam na imię Magda i mam 29 lat.
Od 8 lat jestem szczęśliwą mężatką ( małż Adam ) i mamą 7,5 letniego urwisa Mateusza, mamy 4 letniego psa Bolsa.
Jestem w 8 tc baaardzo wyczekanej i upragnionej.:laugh2:
Pracuję jako sprzedawca (obecnie na zwolnieniu lekarskim).:happy:
Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane panie.
 
Witam,
Mam na imię Kasia, mam 26 lat, pochodzę ze Szczecina ale od 2,5 roku mieszkam w Londynie.
Jestem w 8 tyg ciąży, termin wypada na połowę wrześnie. Trochę z tym miesiącem jest dużo zbiegów okoliczności bo ja i mój mąż jesteśmy z września a także ślub braliśmy we wrześniu, będę robiła chyba jedną wielką imprezę co roku.
Chętnie bym poznała jakąś przyszłą albo obecną mamę z anglii, londyn, może jakaś kawa ;)
Pozdrawiam serdecznie
 
Witam,
Mam na imię Kasia, mam 26 lat, pochodzę ze Szczecina ale od 2,5 roku mieszkam w Londynie.
Jestem w 8 tyg ciąży, termin wypada na połowę wrześnie. Trochę z tym miesiącem jest dużo zbiegów okoliczności bo ja i mój mąż jesteśmy z września a także ślub braliśmy we wrześniu, będę robiła chyba jedną wielką imprezę co roku.
Chętnie bym poznała jakąś przyszłą albo obecną mamę z anglii, londyn, może jakaś kawa ;)
Pozdrawiam serdecznie

Witaj :-)
Ja tez obecnie mieszkam w U.K :tak:ale niestety na kawke to chyba za daleko :-( Jakies 9 godzin autkiem w kierunku Walii :-( No coz, ale zawsze to ta sama wyspa :-D
Pozdrawiam serdecznie !!!
 
Witam jestem Majka :-) w maju skończę 32 lata i jestem w 9-tym tygodniu ciąży.Mieszkam w Piekarach Śląskich.Męzatka od 9 lat,mam syna Kacperka w czerwcu skończy 9 lat.W domu jest jeszcze kot-Pazur :) Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry