reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Kate_Bush ja ci pomogę :-)
-robisz sobie suwaczek
- kopiujesz BBc kode
- wklejasz ten kod w ustawieniach w opcji edycja podpisu w oknie w którym się pisze
to najprościej jak potrafię
 
reklama
no to i ja się przywitam :) Dorota, psycholog, 26 lat, pochodzę z Kujaw. Z przyszłym tatusiem jesteśmy razem ponad 6 lat i pierwszy raz jesteśmy w ciąży:) termin mamy na 10.09 :-D jak na razie mam niestety wszystkie nieprzyjemne dolegliwości ciążowe ale liczę, że potrwa to już niedługo. Trochę się martwię tym wszystkim, zamiast tyć chudnę (ale to przez wymioty), ciągle mi wychodzi coś nie takiego w moczu itd mimo wszystko jestem optymistycznie nastawiona :) cieszę się, że mogę do Was dołączyć - wiadomo w kupie raźniej, szczególnie, że są tu już doświadczone mamusie :))
 
Dzięki za pomoc dziewczyny, poszperałam po forum i znalazłam receptę na suwaczki:-). Robiłam dziś usg i według niego termin mam na 24 września a nie na 22,tak więc proszę o dopisanie na listę z taką datą. Dostaliśmy 1 focie naszej dzidzi,:-):-):-),jest fantastyczna.No i przyszły tatuś dostał super prezent urodzinowy.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie.;-)
 
Witam dziewczyny!

Ja mam na imię Angelika, mieszkam w Warszawie i mam 25 lat! Z wykształcenia jestem psychologiem i pracuje w największej polskiej firmie produkującej gry komputerowe jako HR-owiec. Jeśli o mnie chodzi to nie mam obaw o pracę- moja szefowa super zareagowała na moją ciąże, choć wiem, że mój urlop mocną obciąży nasz dział :) Na dzień dzisiejszy ja i maleństwo jesteśmy sami - rozstałam się z moim chłopakiem. Póki co jest nam dobrze we dwójkę :-) Własne M jest w sferze planów a póki co mieszkam z rodzicami. :-)
 
reklama
Do góry