reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

reklama
Witam Wszystkich!!!
Man na imię Agnieszka i 1 stycznia o godzinie 22.25 urodziłam ślicznego,zdrowego i pięknego synka.W ubiegłym roku gdy byłam jeszcze w ciąży udzielałam się na forum mamuś grudniowych 2006 ponieważ z początku miałam termin porodu na koniec grudnia ale ostatecznie lekarz stwierdził że urodzę 1 go stycznia i faktycznie tak sie stało.Długo aż do dziś nie udzielałam się na forum bo moje maleństwo zajmowało mi cały mój czas a gdy się obudziłam i dziś pierwszy raz od porodu weszłam na forum nie mogę odnalezśc moich dawnych koleżanek z forum mamuś grudniowych.Mam nadzieje że odnajdę te dziewczyny.A tym czasem składam serdeczne gratulacje wszystkim mamom styczniowym:-)
POZDRAWIAM
 
O ty maupiszonie... zdradziłaś nas??? hehe
Agnieszko - przeciez tyś nasza - u nas jesteś wpisana na listę, my cię do końca wspierałyśmy, my ci gratulowałyśmy, my zachodziłyśmy w głowę, gdzie ty się podziewasz... ech....

Agnieszko - jesteśmy na ,,dzieci urodzone w grudniu 2006"
 
witam wszystkie mamusie :-)

jestem tu nowa i niewiem czy uda mi się tu wcisnąć między was bo pewnie się już dobrze poznałyście :-)

jestem mamusią Dominiki od 10 stycznia 2007. To jest moje pierwsze dziecko.

Musze przyznać że należy do bardzo spokojnych dzieciaczków :-) w nocy pięknie śpi, a w dzień wogóle nie płacze i jest bardzo grzeczna i cały czas uśmiechnięta :-)


a wogóle to chciałabym sobie wstawić suwaczek ale niewiem czemu nie moge wpisać BBCode :( :( :( jak wy sobie zrobiłyście suwaczki?
 
witam Mika :-) ciesze sie ze tutaj trafilas ;-) pisz o sobie i dzidzi duzo i na kazdym watku ;-)

a co do suwaka to zalezy jakiej przegladarki internetowej uzywasz;-)
 
reklama
Witaj Mika. Nie martw się, że my już długo się znamy. Z wielką chęcią przyjmujemy następne styczniowe mamusie i ich pociechy do naszej wielkiej rodzinki ;-):-D:laugh2: Napisz coś o sobie i Dominice byśmy mogły się lepiej poznać.
 
Do góry