reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Remeny, kurczę blade, ma to i swoje dobre strony, taki wyjazd :). Dobrze będzie, Irena zazna uciech tego świata za granicą i szczęśliwie na łono ojczyzny powróci.

Antares77 pisze:
Madzia Ty sie faktycznie marnujesz - pisz powieści dla okolo 30 letnich matek co to biznes lumenami nie zamierzają być ;)):)

Tak, oczywiście. Jutro z rana pójdę do Prezia, pokaże mu wasze wypowiedzi i powiem:" Adaśko, premia i podwyżka migusiem, albo zaszczycę swoją obecnością któreś wydawnictwo i tyle mnie zobaczysz. Kupię se zamek jak pani Rowling i będę tworzyć zamknięta w wieży powieści dla kobiet łaknących od życia czegoś więcej niż tylko garów ;D. O."

misia_q pisze:
Marysia i Tosia piękne dzierlatki! I mają zajebiste mamuśki!

Misia nie klnij, bo spiorę Ci tyłek :laugh:. (chyba,że to słowo dzięki panu o wściekle czerwonych włosach na stałe weszło już do języka polskiego jako kolokwializm ;D)
 
reklama
tak jest mamo Madziu, nie będę :) postaram się mówić i pisać językiem literackim :) ;D ;)

Remeny, u nas pododnie wizja wyjazdu na horyzoncie... właśnie z powodu mieszkania. Nie mam pojęcia jakim cudem dostaniemy kredyt na większe mieszkanie, skoro ja jako fizjoterapeutka moge dostać na starcie 700 zł na rękę a mąż jako nauczyciel akademicki też niewiele zarabia... mowa oczywiście o zarobkach oficjalnych, które bank bierze pod uwagę :(

aneta będzie dobrze, tak jak Kachna mówi w żłobkach nie jest tak źle :)
 
reklama
Cześć my może nie jesteśmy nowi, ale nie było nas bardzo, bardzo dawno... :-[
Michał urodził się 5 lutego 2006 i był prezentem urodzinowym dla swojego taty, który dzień wcześniej obchodził 30 urodziny ;)
Może uda nam się wkręcić w towarzystwo tak zgrane mamusiek i ich bobasków :)
 
Do góry