reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Madzia_S pisze:
misia_q pisze:
Marysia i Tosia piękne dzierlatki! I mają zajebiste mamuśki!

Misia nie klnij, bo spiorę Ci tyłek :laugh:. (chyba,że to słowo dzięki panu o wściekle czerwonych włosach na stałe weszło już do języka polskiego jako kolokwializm ;D)

chyba wściekle zielonych Madzia :)

Dziewczynki - dostałam dodatkowa prace za DODATKOWĄ KASĘ :))))))))))))))))))))))))))) sie nie narobie a zarobie :) musze korzystac póki sie da, bo nigdy nic nie wiadomo ;)

uwaga uwaga :) ODPOCZYWAM od 8 do 18 września :) wczoraj - pomimo permanentnych kłopotów natury finansowej, korzystając z karty kredytowej zakupiłam dla naszej trójki bilet do Alicante tam i z powrotem :) Wierzę,z e wszytko sie ułozy, Tosia dzielnie zniesie podróż samolotem (no i mnie wesprze, ponieważ ja na samą mysl o starcie i lądowaniu dostaję gorączki ze strachu) no i że nie bedzie jej tam za gorąco.Ciesze się jak diabli.No czytam dalej :)



tweete to sie okaże czy sie uda wkręcić  >:D ;)
 
Ania23o4, olcia13, casia1, misia, Myfa dzieki w imieniu swoim(dumna mamuska) i Matiego. Zdjecie robilismy na urodziny ojca chrzestnego Mateusza, ktory jest w Anglii.

olcia, ewako-wy tez 13??? Nawet nie zauwazylam, taka gapa ze mnie:)

Ewako, ktory to twoj bobas? nie zaglosuje juz, bo mozna oddac tylko jeden(jak sama wiesz), ale zobacze ten boski usmiech.


No i na koniec witam wszystkie nowe lutoweczki, bo jakos przegapilam wasze pojawienie sie na forum!!!
 
Aneta, na stronie startowej jest konkurs Jelpa.

Wiem, ze ewako pokazala tam swoje malenstwo i ja tez. Nie wiem niestety na razie, ktore to jej. Moj Mateo ma nr 47 .chyba.:)
Siedzi z kartka z zyczeniami...
 
reklama
Do góry