reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Czerwcóweczek - nowa

termin rozdwojenia

  • 1-3 czerwiec

    Głosów: 2 6,9%
  • 4-6 czerwiec

    Głosów: 5 17,2%
  • 7-9 czerwiec

    Głosów: 5 17,2%
  • 10-12 czerwiec

    Głosów: 1 3,4%
  • 13-15 czerwiec

    Głosów: 2 6,9%
  • 16-18 czerwiec

    Głosów: 2 6,9%
  • 19-21 czerwiec

    Głosów: 4 13,8%
  • 22-24 czerwiec

    Głosów: 4 13,8%
  • 25-27 czerwiec

    Głosów: 1 3,4%
  • 28-30 czerwiec

    Głosów: 3 10,3%

  • Wszystkich głosujących
    29
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Szkoda trochę, że tak będzie. :-( Ale ja mam nadzieje wytrwać. :tak: No i podzielić si z Wami nie tylko pierwszymi zdjęciami mojego szkrabka, ale i pierwszym ząbkiem, słowem, krokiem itd. A że ze mnie troche maniaczka BB sie zrobiła, nie będzie to taki trudne :-D
 
Czesc dziewczyny, widzę, że dyskutujecie, że dużo mam się zapisało aleza to nieliczne tylko trwają na forum :-)

Ja się cieszę, że wkońcu jestem w domu i będę mogła częściej przeglądać i udzielać się na forum !! :-D

Ostatnimi czasu zawitałam do szpitala na pare dlugich dni :zawstydzona/y:
Jak niektóre chyba wiecie zaczela panowac grypa jelitowa :dry: no i z teo powodu sie odwodnilam... a potem jakby tego bylo malo to MAŁA z mojego brzucha chyba pomyliła daty i jakoś tak zaczęła szykować się do wyjścia heh.. poprostu dostałam skurczy i musiałam mieć założoną klamrę uhhh :dry:

Powiem szczerze ze niemam zamiaru wracac do szpitala az do czasu porodu !
Niedosc ze zmeczona jestem i oslabiona po antybiotykach i kroplowkach to jeszcze panna z pokoju zarazila mnie anginą WRRR!!!!!! ://////////
A kochani lekarze powiedzieli ze oni "na to " w szpitalu nie leczą i ze jak wyjde to wyleczy mniemoj rodzinny uhhhh.... mialam troche tych perypetii .

Ale teraz juz jest coraz lepiej ! Mam nadzieje ze tak zostanie .
CHCE ZYCZYC WSZYSTKIM MAMO ZDROWKA, ZDROWKA I JESZCZE RAZ ZDROWKA !!!!:tak:

pozdrawiam
 
Issa Cieszę się że wróciłaś do nas!!!!:-D
Już teraz będzie ok. Musisz tylko dbać o siebie i o dzidzie.
Czekamy na kolejne twoje posty.
 
hejka ja rowniez postaram sie czesciej udzielac jak mi tylko moje dziecko pozwoli:tak:
jestem juz w domku na zwolnieniu bo i ja lekkich skurczow dostalam.
poza tym mialam ostatnio wiele stesow zwiazanych z prawem jazdy no ale w koncu zdalam:-D i teraz spokojnie czekam na dokument:-D i ruszam w dluga;-).

pozdrawiam serdecznie
 
Isa dobrz eże cię juz wypuścili! Szpitale są okropne.
I pamiętajcie że babyboom uzlaeznia - ja tu siedzę juz trzeci rok....
 
reklama
Do góry