reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć!

PannoMigotko - trzymam kciuki by było ok!!!
BasiaJulia, moja też nie chwyta jakoś specjalnie zabawek, jak coś już złapie to chwilę trzyma. Pytałam położnej, która przyszła akurat do koleżanki. Jeszcze nie musi, a Twoja młodsza więc tym bardziej :) Popytam jutro na szczepieniu. Życzę by chrzciny były udane. Do noska mam na razie tylko wodę morską. Co do kredytu - nie mam pojęcia.
 
Cześć!

PannoMigotko - trzymam kciuki by było ok!!!
BasiaJulia, moja też nie chwyta jakoś specjalnie zabawek, jak coś już złapie to chwilę trzyma. Pytałam położnej, która przyszła akurat do koleżanki. Jeszcze nie musi, a Twoja młodsza więc tym bardziej :) Popytam jutro na szczepieniu. Życzę by chrzciny były udane. Do noska mam na razie tylko wodę morską. Co do kredytu - nie mam pojęcia.
Dzięki za informację, trochę spokojniejsza jestem :)
 
BasiaJulia my też 13 listopada, ale jeszcze u księdza nie byłam bo czekam na papiery od chrzstnego.
Muszę zacząć szukać kreacji dla siebie i małej. Też będę zamawiać pierniczki.
Można wiedzieć skąd zamówiłas??

My właśnie po dłuższej drzemce..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cholera a ja cały czas daje. Myślałam że to chodzi o witaminę k

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam troche inaczej w Norwegii i mnie nie słuchaj :) Z resztą już nie będę pisać o naszych zaleceniach by nie wprowadzać zamętu. Także podawaj wedlug zaleceń tak jak ja robię.

Niestety, ale wszystko mozna przedawkowac i zaszkodzi, nawet woda :) Takze po prostu podawac według zalecen.
Np tutaj: Link do: Witamina D3 - objawy przedawkowania. ForumPediatryczne.pl - portal wiedzy o pediatrii
I tu też jest troche informacji: Link do: Witamina D3 dla niemowląt

Byliśmy dziś na kontroli u rehabilitantki i podobno jest ok, choc nadal jedna strone preferuje.. :( Mamy ćwiczyć samolot :)
Jutro kontrola wagi...
 
Hej dziewczyny:happy: Moge do was dolaczyc? też jestem lipowa mamą. Synek urodził się 24.07 z waga 3900 a obecnie waży ok 6200, oj moje plecy czują to ;)
I mam do was pytanie. Otóż filip od jakiegoś czasu robi tzw mostek, czyli unosi do góry pupe jak lezy na plecach i do tego krzywo, czyli bardziej odpycha się z lewej strony. Wasze dzieciaczki też wykonują takie akrobacje?
 
Hej dziewczyny:happy: Moge do was dolaczyc? też jestem lipowa mamą. Synek urodził się 24.07 z waga 3900 a obecnie waży ok 6200, oj moje plecy czują to ;)
I mam do was pytanie. Otóż filip od jakiegoś czasu robi tzw mostek, czyli unosi do góry pupe jak lezy na plecach i do tego krzywo, czyli bardziej odpycha się z lewej strony. Wasze dzieciaczki też wykonują takie akrobacje?

Witaj na forum.
Moj synek robi właśnie takie coś ostatnio i też się przekrzywia na jedną stronę, na swoją ulubioną stronę.


Usypiam... ze stoperami w uszach by mnie szlag nie trafił :)
 
U nas ok. Neurolog obejrzała Miśka, ostukała, opukała, poprzewracała na różne strony, za ręce powyciągała, nawet posadziła biedaczka. A to spojrzenie to ponoć dlatego, że on się dziwi i dlatego robi takie oczy. Jeszcze pójdziemy na usg przezciemiączkowe, to ostatecznie rozwieje wszystkie wątpliwości.

Dziewczyny, jak planujecie rozszerzać dietę? Już po ukończeniu 4 miesiąca?
Ostatnio przeczytałam o BLW Link do: BLW – prawdy i kity – wpis gościnny
Chciałabym bardzo w ten sposób, ale tu trzeba więcej się napracować niż przy słoiczkach, a ja czasem mam słomiany zapał.

PS. Dziś pierwszy obrót z brzuszka na plecy. Dla porównania córka wykonała ten manewr dopiero jak miała 5 miesięcy. Ale ona do pewnego momentu w ogóle nieruchawa była, taki leniuszek. Za to teraz nadrabia ruchliwością.
 
reklama
BasiaJulia my też 13 listopada, ale jeszcze u księdza nie byłam bo czekam na papiery od chrzstnego.
Muszę zacząć szukać kreacji dla siebie i małej. Też będę zamawiać pierniczki.
Można wiedzieć skąd zamówiłas??

My właśnie po dłuższej drzemce..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne :) Link do: Przedmioty użytkownika NorbertZ2008 - Allegro.pl. Naprawdę świetnie wyglądają na żywo!

Hej dziewczyny:happy: Moge do was dolaczyc? też jestem lipowa mamą. Synek urodził się 24.07 z waga 3900 a obecnie waży ok 6200, oj moje plecy czują to ;)
I mam do was pytanie. Otóż filip od jakiegoś czasu robi tzw mostek, czyli unosi do góry pupe jak lezy na plecach i do tego krzywo, czyli bardziej odpycha się z lewej strony. Wasze dzieciaczki też wykonują takie akrobacje?

Witaj :) Moja córeczka też zaczyna teraz tak robić, ale raczej obiema piętami się odpycha.

Witaj na forum.
Usypiam... ze stoperami w uszach by mnie szlag nie trafił :)
My chyba za chwilę zaczniemy... Ale jak mi wrzeszczy do ucha, to myślę, że nie jestem sama ;)
 
Do góry