reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

elastycznej bym nie kupowała rozciąga się moja kuzynka ma i co chwilę się jej luzowała i do tego podobno w takiej chuście ponosisz tylko do 7kg
mi doradzano żeby była tkana i złamana
 
reklama
z jedzeniem poczekam jeszcze do kolejnej wizyty ale my raczej kp jesteśmy bo tylko mm jak już wielki płacz jest i wieczorem
też myślałam o blw ale leniwa jestem chyba pójdę na łatwiznę z słoiczkami jeszcze dzisiaj dostałam zniżki do rosmana na słoiczki z hippa
 
Dziewczyny, jak planujecie rozszerzać dietę? Już po ukończeniu 4 miesiąca?
Ostatnio przeczytałam o BLW Link do: BLW – prawdy i kity – wpis gościnny
Chciałabym bardzo w ten sposób, ale tu trzeba więcej się napracować niż przy słoiczkach, a ja czasem mam słomiany zapał.

Pierwsze słyszę o BLW i w sumie nie wiem co myślec o tym. Chodzi by dawać jedzenie normalnie w całości? Nawet jak dziecko nie ma zębów by przeżuć?
Ja myślałam, by po prostu podawać jakieś zmiksowane warzywko.

My chyba za chwilę zaczniemy... Ale jak mi wrzeszczy do ucha, to myślę, że nie jestem sama ;)

Powodzenia :) Oby akurat dziś zasnęła ładnie.
Mój mały spał i obudził się ze strasznym rykiem po pół godzinie..
 
Witam nowa kolezanke, moja tez z 24.07.
Ja zaczne rozszerzac od 4 mca, tzn jak zkonczy. Moze troche wczesniej dam czegos posmakowac, ale nie wiem, nie spieszyla bym sie z tym. A na poczatku zamierzam papki lyzeczka dawac, a jiz 8-9 mcy blw + zupki. Wyedy dziecko sie interwsuje jedzeniem, bo w wieku 4 mcy to raczej nie

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
moja 4msc kończy w piątek ale chciałam jeszcze poczekać
dostałam słoiczek z hippa ale starsza siostra już go otworzyła i muszę wyrzucić
tak rejestrowałam się na stronie hippa
 
Flammie, BLW jest od mniej więcej 6-8 miesięcy, gdy dziecko jest gotowe, czyli stabilnie siedzi, potrafi chwytać paluszkami i generalnie interesuje się jedzeniem. A jedzonko jest mięciutkie, np.kuleczki z ugotowanego ryżu z gotowaną marchewką. Generalnie zamysł jest fajny, tylko ja leniwa jestem. Córka chowała się tylko na słoiczkach.
 
Cześć dziewczyny,
Miałam 2 dni wyłączone z życia, bo mała budziła się co pół godziny dwie noce z rzędu. Nie wiem czy to nie był jeszcze efekt szczepienia. Dzisiaj się nade mną zlitowała.
 
reklama
Do góry