reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Podobno trzeba kilku dni, zeby nowe mleczko ocenić, żeby zaczęło "działać". Mieliśmy tak po zmianie na ha.

Laski, nawet nie wiecie jak się załamałam. Nie mogłam kupic stroju, bo żadna góra mi nie pasowała, żeby dół był ok. Bo jak juz w cyckach dobre, to majty mogłabym zgubić. Dobre majty-cycki ugniecione, szok. Kupiłam drogi i brzydki, ale jedyny, który był w miarę ok :(
 
reklama
Hej dziewczyny!
My zaraz jedziemy do neurologa. Pediatra zauważyła u małego objaw zachodzącego słońca. Trochę się denerwuję, ale nie ma innych niepokojących objawów, więc mam nadzieję, że wszystko ok.

W piątek byliśmy na szczepieniu - w pełnej pielusze 7620 g., czyli pewnie coś koło 7500. Maleństwo urosło w ciągu 3 miesięcy jedynie 4,3 kg :D Ja już go dźwignąć nie mogę hehe.
 
U nas 6200 tydzień temu było
Panna_migotka co to jest ten objaw zachodzącego słońca


A my taka paczuszke dostalismy
 

Załączniki

  • 20161018_105500.jpg
    20161018_105500.jpg
    423 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry