reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

U nas dziś leje[emoji35]ta pogoda mnie dobija. Czy Was tez tak przeraża krótki dzień? Ciemności egipskie od 16 jak to przeżyć. Potrzebuje błękitnego nieba i słońca bo inaczej chyba zalicze jakąś depresję.
Pola wstała o 5[emoji21][emoji21][emoji21]teraz odsypia cwaniara a ja w garach. Jeszcze to przeziębienie smarkam, kaszle ogólnie zle sie czuję. Modle sie tylko zeby mała nie złapała niczego. Musze zarejestrować ja na szczepienie.

Ja Poli daje tak po malutkiej łyżeczce soczku z jabłka tak na spróbowanie. Chciałabym żeby jadła coś wiecej niz mleczko.

Pozdrawiam Was z deszczowego Dolnego Śląska mamuśki i dzieciaczki[emoji4]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas dziś leje
emoji35.png
ta pogoda mnie dobija. Czy Was tez tak przeraża krótki dzień? Ciemności egipskie od 16 jak to przeżyć. Potrzebuje błękitnego nieba i słońca bo inaczej chyba zalicze jakąś depresję.

U mnie za miesiąc zaczyna się noc polarna - przez dwa miesiące bez słońca będę :p A i przed i po będzie głównie ciemno. No i może zrzucę coś wagi jak zacznie śnieg padać i będę musiała odśnieżać 1-2 razy dziennie.
 
Iwona ja karmie piersią i też nie mam okresu jeszcze ale u mnie dopiero 3 miesiące będą 24. Mój gin mówił że mogę nawet do końca karmienia nie mieć okresu
 
A ja 6 tygodni po porodzie mimo karmienia piersią mialam plamienia, konsultowalam przez telefon z lekarką i mówiła, że to miesiączka. Tylko, że Ewa ma 14 tygodni już ponad miesiąc na mm i cisza. Muszę się wybrac do lekarza bo mi wizyta przepadla. Z mała ciężko jest gdziekolwiek wyjsc.
 
Powodzenia :) Oby akurat dziś zasnęła ładnie.
Mój mały spał i obudził się ze strasznym rykiem po pół godzinie..
Hej. Akurat się udało zasnąć przy cycku wczoraj :)

Z mała ciężko jest gdziekolwiek wyjsc.
Oj, tak, wyjście gdzieś trzeba u mnie planować dużo wcześniej i trafić akurat w czas po jej jedzeniu ;)

Kupiłam sukienkę dla małej na chrzest :) mam nadzieję, że nie będzie za ciasna za te 3,5 tyg.
b.jpg

Czy przy tym szczepieniu 3-4 mies. można też kupić jakąś szczepionkę ileś w 1?
 

Załączniki

  • b.jpg
    b.jpg
    68,8 KB · Wyświetleń: 348
Witajcie[emoji5]️
Basia Julia ładna sukienusia,:-)
jejku jak ja uwielbiam te dziecięce ubranka, my mamy sukienkę i płaszczyk a pod to body z długim m rękawem i rajstopki mam nadzieję że będzie pogoda w miarę a w kościele ciepło, wezmę jeszcze koc w razie czego :-)

Mam chyba kryzys laktacyjny,mam wrażenie że mam puste piersi, chociaż jak mała przystawiam to ssie, czasem ładnie a czasem jest to męka żeby chwyciła ale staram się niepoddawac, lulam ja aż się uspokoi i znów próbuje i znów płacz i tak w kółko aż się "zassie " właśnie po takim cyrku jadła z30 minut i teraz spi[emoji5]️ w nocy o dziwo jest dobrze ale to chyba dlatego że odstępy między kamieniami są większe a ona rozespana.
Tak mnie kusi dać butelke i mieć spokój :-/ obym miała wystarczająco cierpliwości.

Wczoraj byłyśmy na spacerku, słonko przeblyskiwalo, piękna u nas jesień,tak kolorowo. Ale zimno, jak wróciłam zrobiłam herbatkę z cytryna żeby się zagrzac i dałam małej trochę takiej ciepłej, oczywiście nie gorącej. Wypila z 20ml:-)

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry