reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

My jestesmy w poradni neonatologicznej, przyjechalismy na konsultacje po usg główki i jak to w poradniach opoznienie godzinne. Maz mnie juz zdenerwowal i nie odzywamy sie do siebie.
Maly dzis wstal o 4:30 zjadl i spal do 8, a ja jak na zlosc mam problemy ze snem.
Moj w czwartek rownie 3 miesiące i wazyl 5700
 
reklama
Edycja - dzis wazy 5980, przybral przez 6 dni 280 gram.no w koncu sie rozkreca! :) synus jest zdrowy jak ryba, rozwija sie prawidlowo, dzis nawet podciagnal Pani glowke, kwestia paru dni i juz wiecej potrafi. Największe szczescie to usłyszeć ze dziecko jest zdrowe. Juz nie musimy tu przyjezdzac, chyba ze kiedys cos nas zaniepokoi. Jestem szczesliwa :)
 
Hej dziewczyny.
U nas powoli przygotowania do chrzcin - 13 listopada. Szukam teraz sukienki dla naszej księżniczki, bo ja już swoją zamówiłam ;) Dziś przyszły mi też przepiękne podziękowania dla gości, takie pierniczki lukrowane. Są prześliczne i już się nie mogę doczekać, aż wręczymy je rodzinie.

My dajemy witaminę D, nawet jak u jednego lekarza byłam to wspominał, że są jakieś najnowsze zalecenia, żeby dawać więcej tej witaminy, ale nie rozwijał szczegółów, bo byliśmy na usg, a nie na wizycie pediatrycznej.

Moja tak średnio podnosi główkę, widać, że może, ale najczęściej jej się nie chce. Zamiast się podpierać rączkami to podnosi nóżki do góry i opiera się na brzuchu. Nie sięga jeszcze po zabawki, jak coś złapie to trzyma, ale nie robi tego jeszcze celowo. Niedługo się na szczepienie wybieramy to podpytam czy wszystko ok.

Co do zabawy to od kilku dni częściej ją kładę na matę, żeby sobie właśnie sięgała po zabawki. To nawet jest zainteresowana, na razie macha sobie rączkami i uderza w zabawki, a jak jakąś złapie to do buzi od razu ;)

Co polecacie na katar? Chodzi mi o krople do nosa dla dziecka.

I czy się któraś orientuje czy na macierzyńskim można wziąć kredyt hipoteczny?
 
Hej dziewczyny.
U nas powoli przygotowania do chrzcin - 13 listopada. Szukam teraz sukienki dla naszej księżniczki, bo ja już swoją zamówiłam ;) Dziś przyszły mi też przepiękne podziękowania dla gości, takie pierniczki lukrowane. Są prześliczne i już się nie mogę doczekać, aż wręczymy je rodzinie.

My dajemy witaminę D, nawet jak u jednego lekarza byłam to wspominał, że są jakieś najnowsze zalecenia, żeby dawać więcej tej witaminy, ale nie rozwijał szczegółów, bo byliśmy na usg, a nie na wizycie pediatrycznej.

Moja tak średnio podnosi główkę, widać, że może, ale najczęściej jej się nie chce. Zamiast się podpierać rączkami to podnosi nóżki do góry i opiera się na brzuchu. Nie sięga jeszcze po zabawki, jak coś złapie to trzyma, ale nie robi tego jeszcze celowo. Niedługo się na szczepienie wybieramy to podpytam czy wszystko ok.

Co do zabawy to od kilku dni częściej ją kładę na matę, żeby sobie właśnie sięgała po zabawki. To nawet jest zainteresowana, na razie macha sobie rączkami i uderza w zabawki, a jak jakąś złapie to do buzi od razu ;)

Co polecacie na katar? Chodzi mi o krople do nosa dla dziecka.

I czy się któraś orientuje czy na macierzyńskim można wziąć kredyt hipoteczny?
Zalezy kto Ci wyplaca macierzynski. Jak zus to nie dostaniesz. Jak pracodawca to sie nie przyznawaj i dostaniesz..
A na katar tak jak iwonaimaja woda morska i nasivin ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry