reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam
u nas ciężka nocka teraz mała odsypia a wszystko moja wina bo wczoraj zjadłam kebaba bolał ja brzuszek od3 do 8 nie spałyśmy ok 8 zwymiotowała i teraz odsypia

muszę jeszcze ją pojechać zważyć w domu waży 4kg ale w ubrankach no i mamy już skończone 6 tygodni więc szczepienia nas czekają
 
reklama
Witajcie. U nas standardowa noc. Czuje sie jak zombie. Ja zazdroszcze tym ktorym maluszki przesypiaja chociaz te 2-3 godziny. U nas pobudka co 40 minut i zanim zasnie to schodzi. Nawet nie wien ile spalam przez ostatnie dni.
 
Współczuję dziewczyny nieprzespanych nocek. U nas dziś pierwsza pobudka o drugiej, a potem chyba jeszcze ze dwie. Nawet nie do końca wiem, bo w półśnie przechodzę nad małym na drugą stronę i podaję mu drugiego cyca. Ale zaczął dziś dopiero stękać i płakać z powodu brzuszka o 6, a nie jak zwykle o 4. Ciekawe, czy to zbieg okoliczności czy to, że wczoraj podałam mu już espumisan.
A teraz tradycyjne marudzenie i spanie na mnie na rogalu. Próba odlożenia kończy się krzykiem, potem znów karmieniem i spaniem na mnie.
A tak w ogóle to Michał jest strasznym nerwusem, złości się o wszystko strasznie, szarpie, macha łapkami, strasznie jest przy tym spięty i ciągle czegoś się "przestrasza".

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę ze należę do grupy szczęśliwców jesli chodzi o nocne spanie, dzis była gorsza nocka bo młody budził sie co 2/2,5H ale zdarza mu sie przespać nawet 4/5H wiec myśle ze naprawdę spoko [emoji16]

PannaMigotka moj Jasiek to tez mały nerwusek [emoji57] a zwłaszcza przy cycu jak nie moze zassac to złości mega a jak juz złapie to robi taka "groźna" minę [emoji28]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Needi dlatego ja to juz z cyca narazie zrezygnowalam i nie wiem czy wroci, bo ja sciagam laktatorem i jej daje z butli. Ona u mnie siedziala po godzinie i za 10 min znowu glodna, nie liczac poranionych mega sutkow

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Po ile ściągasz ml i dajesz na 1raz?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Julka u mnie jest tak jak u Ciebie, karmienie co godzinę. Dzisiaj jeden raz przespał 2,5 godziny i od razu aż inaczej się czuję, jestem prawie wyspana. Ale takie przespanie 2-2,5 godziny zdarza mu sie raz na 1,5-2 tygodnie.
 
Dziewczyny czy wasze maluszki tez tak ulewaja?-u mnie prajtycznie nie zdarza sie zeby nie ulal, a czasen po kilka razy. Zastanawiam sie czy to normalne?
 
reklama
Do góry