reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja brzuszka już wielkiego nie mam, ale w pupie urosłam i nie wejdę w spodnie sprzed ciąży. Czy jest szansa, że tyłek się zmniejszy czy czeka mnie zmiana garderoby?:p
Po jakim czasie od cc można zacząć ćwiczyć?
 
reklama
Kurczę to widzę że prawie wszystkie tak wcześnie te chrzciny robicie hmmm. To może my też się wcześniej ogarniemy i zrobimy we wrześniu... Tylko że póki co to nie mam głowy o tym myśleć, podziwiam że wy już macie to wstępnie ogarnięte.
A ciuszki na chrzest to kupujecie teraz czy na ostatnią chwilę żeby zobaczyć do jakiego rozmiaru dorośnie?

Czy któraś z Was stosuje albo stosowała pas poporodowy na obkurczanie brzucha?mnie nic na ten temat w szpitalu nie mówili nawet nie wiedziałam że coś takiego jest.po cc na drugi dzień miałam mega brzuch jak się zobaczyłam to aż zbladlam bo prawie nic się nie zmniejszył,teraz po 6dniach jest taki śmieszny tylko na dole,:-) ale to pewnie jeszcze się zmieni w każdym razie jakos się tym zabardzo nie przejmowałam aż dzisiaj moja znajoma powiedziała że jestem nie poważna że nie mam tego pasa,ze będę miała mega duży i obwisły brzuch-niektorzy ludzie to nie mają zahamowań:-)ja bym się wstydziła komuś tak powiedzieć....

Ja nie stosuję żadnego pasa. Brzuszek zanika podobnie jak u Ciebie, czyli zostaje na dole taka fałdka i coraz mniejsza jest;) 3 tyg po porodzie wygląda już w miarę.

Ku...a dziewczyny to jakaś masakra z tym karmieniem. Karmimy się z trzy godziny i co chwila ssie cyca, płacz, odbicie i do cyca. Zwariuje zaraz. W nocy spałam razem 5 godz. Nosz ku...a

A Ty masz dużo pokarmu tak? Nie ulewa od przekarmienia jak tak ciągle przy cycusiu? Może spróbuj inaczej dzieciaczka uspokajać niż karmiąc, bo jeśli pokarmu masz wystarczająco to niemożliwe żeby był ciągle głodny? I się uzależnił już trochę od tego cycka ;)
 
Nedi ja dzis,spalam moze z 2-3 godzinki pomimo ze karmie mm ;) moje dziecko wstalo o 9 i do teraz spalo tylko 40 minut, zaznaczam ze w nocy tez nie spal. Jaj to mozliwe???? Teraz zasnal, ciekawe na ile... nie mam kiedy do wc isc, a zrobic cos to cyd..
Masz gorzwj, wygrywasz:D. Ale naprawdę mało śpi a Ty pewnie jeszcze mniej. Co tu zrobić żeby nie oszaleć?
Needi, współczuję.. mam nadzieję, że może to tylko taki cyckowy dzień ma i jutro będzie lepiej.

Ja to mam czasem dylemat co robić jak mały śpi - wziąć prysznic, coś zjeść, coś sprzątnąć, a może też się zdrzemnąć :)
ZAWSZE WYBIERAJ DRZEMKĘ!
Needi, możemy podać sobie grabkę. Mój też wisi non stop na cycu. Jak zaśnie to próbuję go odłożyć, a wtedy ryk i znów do cyca. I tak cały dzień i całą noc się bujamy. Myślę, że to przez ból brzuszka. Zobaczymy co będzie jak skończy 3 miesiące.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też to przez ból brzuszka i tak jak Ty odliczam dni do trzech miesięcy. Teraz chwilę pospała i ja też to ciut lepiej. Mąż zabrał starszą na spacer, ale mam wyrzuty sumienia że ją zaniedbuje.:(
Matko dziewczyny stracilam pokarm! Znowu! Jestem zalamana ;( a to wszystko od klimatyzacji. Najpierw bol, potem zastój i koniec.. Zaraz przychodzi polozna, moze cos poradzi. .

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
A może jakiś masaż? Dawno temu miałaś?
 
Ja dzis probowalam sie drzemnac przy malym. Raz spal 30 minut a raz 40. ,wrócił maz przed 19 to probowalam zasnąć ale jakoś nie moglam. Chyba z tego osłabienia lapie mnie przeziebienie, zimno mi jest i katar mam takze super..
 
My raczej po chrzcinach będziemy w domu mieć przyjęcie albo u mojej mamy albo u teścia ale zamowimy katering na obiad.deserem zajmie się mama a później zimna płyta,ciasta i może zrobimy coś na ciepło jeszcze np.krokiecika albo Strogonow ale to dlatego że mamy mało gości ok 10osob a w domu wszystko będzie pod ręką,przede wszystkim łazienka,posiedzimy ile będziemy chcieli no i na zewnątrz będzie można wyjść:-)

Czy któraś z Was stosuje albo stosowała pas poporodowy na obkurczanie brzucha?mnie nic na ten temat w szpitalu nie mówili nawet nie wiedziałam że coś takiego jest.po cc na drugi dzień miałam mega brzuch jak się zobaczyłam to aż zbladlam bo prawie nic się nie zmniejszył,teraz po 6dniach jest taki śmieszny tylko na dole,:-) ale to pewnie jeszcze się zmieni w każdym razie jakos się tym zabardzo nie przejmowałam aż dzisiaj moja znajoma powiedziała że jestem nie poważna że nie mam tego pasa,ze będę miała mega duży i obwisły brzuch-niektorzy ludzie to nie mają zahamowań:-)ja bym się wstydziła komuś tak powiedzieć....
Nam na szkole rodzenia mówili, żeby nie stosować pasów. Bo to rozleniwia mięśnie brzucha. Pasy były użyteczne dawniej, jak cc było pionowe
 
Kurczę to widzę że prawie wszystkie tak wcześnie te chrzciny robicie hmmm. To może my też się wcześniej ogarniemy i zrobimy we wrześniu... Tylko że póki co to nie mam głowy o tym myśleć, podziwiam że wy już macie to wstępnie ogarnięte.
A ciuszki na chrzest to kupujecie teraz czy na ostatnią chwilę żeby zobaczyć do jakiego rozmiaru dorośnie?



Ja nie stosuję żadnego pasa. Brzuszek zanika podobnie jak u Ciebie, czyli zostaje na dole taka fałdka i coraz mniejsza jest;) 3 tyg po porodzie wygląda już w miarę.



A Ty masz dużo pokarmu tak? Nie ulewa od przekarmienia jak tak ciągle przy cycusiu? Może spróbuj inaczej dzieciaczka uspokajać niż karmiąc, bo jeśli pokarmu masz wystarczająco to niemożliwe żeby był ciągle głodny? I się uzależnił już trochę od tego cycka ;)
Ona krótko ssie bo chce zaraz odbijać i dlatego tyle jemy. Ale faktycznie sama nie wiem czasem czego ona chce
 
Heh przepraszam ze ja tak tylko o sobie.. kochana Grecja... moj pediatra wyjechal sobie na wakacje.. heh... mowil zebymsy przyszli 29.07 a od 28.07 juz Go nie bylo.. wkurzył mnie facet.. więcej do Niego nie pojde.. znalazlam inna fajna babiczke ale Ona dopiero będzie 29.08 dostepna (tez wakacje) i co? Zostalam sama z niemowalakiem, bez kontroli znaczy się... dobrze ze po dwóch tygodniach od urodzenia bylam na kontroli. Strasznie sie stresowalam czy mlody dobrze tyje, choć widzialam ze On mi tyje w oczach.. pojechalismy dzis do znajomych co maja wage dla niemowlakow i co? Przez miesiąc moj synek przytyl 1470g :D maly Pudzian z Niego :D obecnie wazymy 5270g :) waga urodzeniowa to 3990g a spadl do 3800g :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julka ja dzis 37,9 mialam i dreszcze...
Fazerka no to klocuszek! A jak karmisz? Nasza w 4 dni 270gram i to podobno duzo hehe, a jest w 90% na moim.
Nasza nie duzo spi, ale maponad dwugodzinne drzemki tak ok 12 i potem pokapieli. Np teraz spi od 20 a jest 23.06... Zaraz sie obudzi.


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Needi dlatego ja to juz z cyca narazie zrezygnowalam i nie wiem czy wroci, bo ja sciagam laktatorem i jej daje z butli. Ona u mnie siedziala po godzinie i za 10 min znowu glodna, nie liczac poranionych mega sutkow

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry