reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam się i ja :)

Ja sama nie wiem kiedy pakować torbę, chciałabym na początku lipca jak już będę w nowym mieszkaniu. A właśnie...muszę się pochwalić, że dzisiaj lub jutro skończymy remont, zostaje nam tylko czekać na meble od stolarza do kuchni i się przenosimy!!!!! tak się cieszę...

Ooo koniec remontu i przeprowadzka :) Super! Pewnie już ulga że nareszcie koniec, co?;)

Też mam lekkie obawy przed porodem, jakoś jak o Waszych zaczęłam czytać to mnie dopadły... Ale mąż mnie uświadomił, że już nie ma odwrotu...

To dopiero mąż Cię musiał uświadomić? :p :p Hihi

a ja myślałam,że tylko ja tak mam :) brzuch wielki, na wózek patrzę codziennie (łóżeczko rozkładam w ten weekend by wietrzało) a mimo wszystko jakąś taką nierealność czuję. Dziewczyny mam już odchowane i same się ogarniają praktycznie a tu będzie znowu dzieciątko.. Wiecie,że jeszcze nei mogę tego sobie wyobrazić? Tak jakby to dotyczyło jakiejś mojej koleżanki a nie mnie.. tak jakbym stała koło siebie i tylko się oglądała z boku..

Myślę, że to poczujesz jak dzidzi się urodzi i je przytulisz do serducha :)

to ja pisałam.. drugi dzień tego słucham, mój biedny pies chciał dziś zjeść drzwi by do domu wejść..

Bidulek biedny jejku, nie da rady go chociaż do przedsionka jakiegoś wpuścić? Szkoda go :(

Julka89.89 kiedy masz obronę? :)

Dziewczyny a ten stopień rozwinięcia łożyska to jak sprawdzają? Przy standardowym USG? Bo mi nigdy nic nie mówili.

Ej a co jak już lipiec minie i wszystkie porodzimy dzieciaczki? To gdzie my będziemy pisały???

Wytłumaczcie mi please o co chodzi z tymi kocykami Minky. To jest moda jakaś czy o co chodzi, że taki szał na to jest? :) Te kuleczki wystające to tylko element dekoracyjny czy jakiś hmm nie wiem, stymulujący dla noworodka? :p
I to Minky to jakaś firma czy tak się mówi na rodzaj kocyka z tymi kuleczkami?
 
reklama
Witam się i ja :)



Ooo koniec remontu i przeprowadzka :) Super! Pewnie już ulga że nareszcie koniec, co?;)



To dopiero mąż Cię musiał uświadomić? :p :p Hihi



Myślę, że to poczujesz jak dzidzi się urodzi i je przytulisz do serducha :)



Bidulek biedny jejku, nie da rady go chociaż do przedsionka jakiegoś wpuścić? Szkoda go :(

Julka89.89 kiedy masz obronę? :)

Dziewczyny a ten stopień rozwinięcia łożyska to jak sprawdzają? Przy standardowym USG? Bo mi nigdy nic nie mówili.

Ej a co jak już lipiec minie i wszystkie porodzimy dzieciaczki? To gdzie my będziemy pisały???

Wytłumaczcie mi please o co chodzi z tymi kocykami Minky. To jest moda jakaś czy o co chodzi, że taki szał na to jest? :) Te kuleczki wystające to tylko element dekoracyjny czy jakiś hmm nie wiem, stymulujący dla noworodka? :p
I to Minky to jakaś firma czy tak się mówi na rodzaj kocyka z tymi kuleczkami?
Będziemy pisały dalej tu i już.

A te minky to chyba rodzaj materiału podobno bardzo miękki.

K...wa ja pergole. Wracam od diabetologa i okazało się że mam podwyższone wyniki tsh. Nie wiadomo od kiedy bo gin sni w pierwszej ciąży ani teraz nie dawał mi skierowania na to tylko teraz diabetolog. Przepisała mi jakiś lek na E... naczczo. Jutro mam wizyte u gina i ciekawe co mi powie. Nie wiem jakie są konsekwencje dla dziecka.:mad:
 
To dopiero mąż Cię musiał uświadomić? :p :p Hihi
Dokładnie! ;)

Mi też wszystko z rąk leci, ostatnio do zlewu wylałam ziemniaki jak odcedzałam, dzisiaj krojąc szczypiorek uroiłam sobie paznokcia. 3Mm dalej i po paluchu by było... i ostatnio kilka akcji było typu, mąż mówi: ide wynieść śmieci, ja na to okej, po 30sekundach jak się zaczął zbierać to go pytam zdziwiona: a ty gdzie idziesz? :p ale już się z tego śmieje, początkowo się wkurzał.
 
Będziemy pisały dalej tu i już.

A te minky to chyba rodzaj materiału podobno bardzo miękki.

K...wa ja pergole. Wracam od diabetologa i okazało się że mam podwyższone wyniki tsh. Nie wiadomo od kiedy bo gin sni w pierwszej ciąży ani teraz nie dawał mi skierowania na to tylko teraz diabetolog. Przepisała mi jakiś lek na E... naczczo. Jutro mam wizyte u gina i ciekawe co mi powie. Nie wiem jakie są konsekwencje dla dziecka.:mad:

Euthyrox pewnie Ci przepisala i generalnie radze uwazac bo ginekolodzy maja taka faze na przepisywanie tego leku troche pochopnie a samo tsh podwyzszone nic nie znaczy, tez tak mam cala ciaze i moj gin stwierdzil ze taka moja uroda, bo jak cos jest nie tak z tsh to trzeba koniecznie dobadac ft3 i ft4 i jesli one sa w normie to podwyzszone tsh nic nie szkodzi.
 
Cześć dziewczyny, ja znowu po przejściach .....
W nocy ok 1 ostatnio czułam ruchy, brzuch mnie cały czas bolał, rano zjadłam śniadanie, godzina, półtorej i nic - zero ruchów. Rozbolał mnie też żołądek. Szybko na IP, tam najpierw na cito sprawdzenie czy jest tętno, było, więc czekałam na ktg. Zryczałam się oczywiście i dostałam ochrzan znowu, żeby wcześniej jechać....
Ktg wyszło ok, choć ruszać się zaczęła nie od razu.
A te bóle co mam to prawdopodobnie (b na 100% to nikt nie wie) od żołądka i od tego, że główka jest bardzo nisko i uciska ....
Zalecenia to nospa no i liczenie ruchów. Ja osiwieję po prostu.
Co ciekawe, pani dr powiedziała, że mam łozysko z przodu ... hmmmm... ciekawe co na to mój pan dr za tydzień powie.

Dziękuję Kasi za przekazanie info, wiem, bo sama zawsze myslę o tych co w szpitalu, że pytacie, za co baaaaardzo dziękuję :*
 
Nieufna, dobrze, że pojechałaś. Stres jest najgorszy... najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok...
Ja też mam łożysko na przedniej ścianie ;)

Kurcze też bym się z kimś numerem wymieniła w razie wu:p
 
Będziemy pisały dalej tu i już.

A te minky to chyba rodzaj materiału podobno bardzo miękki.

K...wa ja pergole. Wracam od diabetologa i okazało się że mam podwyższone wyniki tsh. Nie wiadomo od kiedy bo gin sni w pierwszej ciąży ani teraz nie dawał mi skierowania na to tylko teraz diabetolog. Przepisała mi jakiś lek na E... naczczo. Jutro mam wizyte u gina i ciekawe co mi powie. Nie wiem jakie są konsekwencje dla dziecka.:mad:
A nie miałaś robionego tsh na początku ciąży? Zalecane jest i tak naprawdę ważny jest pierwszy trymestr, kiedy dziecko jeszcze nie ma swojej tarczycy.
 
reklama
Do góry