reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Oj ogromna ulga Kamejka ze juz po. Jeszcze tylko montaż drzwi i mebli co uważam za pikusia w porównaniu z wykończeniem od zera całego mieszkania. Ekipa na medal bo wszytko zrobili w 3 tyg bez pijaństwa krętactwa i wszystko jest tak jak sobie życzyłam wiec jestem mega zadowolona. No i jak juz bedzie wszytko gotowe zaczynam wić gniazdko o którym tak strasznie zawsze marzyłam.

Nieufna dobrze ze wszystko ok. Jeszcze troszkę trzeba wytrzymać i malutka bedzie z Tobą :*

Mam nadzieje ze grono sie nie posypie i dalej będziemy pisały o pieluchach, kaszkach, kupach, kolkach (oby było ich jak najmniej albo wcale), spacerkach i wszystkim innym :)

Tak sie cieszę ze tu trafiłam :) chociaż czasami mam wrażenie ze pisze sama do siebie hehe :)

Zaczynam sie zastanawiać czy to normalne ze moj Malutki tak sie kręci i wypina ostatnio. Bardzo mało śpi...skoro sie rusza to chyba ok. Jej my to mamy przerąbane. Nie rusza sie zle, rusza tez zle...kobicie dogodzić :p


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witam się i ja :)



Ooo koniec remontu i przeprowadzka :) Super! Pewnie już ulga że nareszcie koniec, co?;)



To dopiero mąż Cię musiał uświadomić? :p :p Hihi



Myślę, że to poczujesz jak dzidzi się urodzi i je przytulisz do serducha :)



Bidulek biedny jejku, nie da rady go chociaż do przedsionka jakiegoś wpuścić? Szkoda go :(

Julka89.89 kiedy masz obronę? :)

Dziewczyny a ten stopień rozwinięcia łożyska to jak sprawdzają? Przy standardowym USG? Bo mi nigdy nic nie mówili.

Ej a co jak już lipiec minie i wszystkie porodzimy dzieciaczki? To gdzie my będziemy pisały???

Wytłumaczcie mi please o co chodzi z tymi kocykami Minky. To jest moda jakaś czy o co chodzi, że taki szał na to jest? :) Te kuleczki wystające to tylko element dekoracyjny czy jakiś hmm nie wiem, stymulujący dla noworodka? :p
I to Minky to jakaś firma czy tak się mówi na rodzaj kocyka z tymi kuleczkami?
nie mam przedsionka, rozwalony bo u mnie aktualnie trwa dobudowa domu a do domu to jest za duzy pies i nienauczony, zżarł by mi wszystko.
Minky to rodzaj tkaniny a szał na to jest bo jest wyjątkowo miękki i przyjemny w używaniu:) Się wymądrzam bo mnie dziewczyny uświadomiły i też zakupiłam:) a niech ma:)

Będziemy pisały dalej tu i już.

A te minky to chyba rodzaj materiału podobno bardzo miękki.

K...wa ja pergole. Wracam od diabetologa i okazało się że mam podwyższone wyniki tsh. Nie wiadomo od kiedy bo gin sni w pierwszej ciąży ani teraz nie dawał mi skierowania na to tylko teraz diabetolog. Przepisała mi jakiś lek na E... naczczo. Jutro mam wizyte u gina i ciekawe co mi powie. Nie wiem jakie są konsekwencje dla dziecka.:mad:
eutxyrox:) ja mam 50 i też nie wiem czy nie na wyrost bo ft powychodziły mi w granicach normy, ale biorę bo chyba nie zaszkodzi. I tak, będziemy pisały dalej tu i już:) a jak nie to zaczniemy robić do siebie wycieczki:p
Nieufna dobrze że jest dobrze:) i to jasne jak słońce, że się martwimy, zwłaszcza jak ktoś duzo pisze, bo jak mało to nie wiadomo czy nie pisze bo nie chce czy nie może ale Ciebie nie sposób przeoczyć:)

wykonstruowałam obiad, ziemnaiczki z koperkiem piersi w sosie śmietanowym i szpinak z czosnkiem na masełku. Szpinak, koperek z mojego ogrodu :) zaraz idę blendowac truskawy ze śmietaną na deser:)
 
Oj ogromna ulga Kamejka ze juz po. Jeszcze tylko montaż drzwi i mebli co uważam za pikusia w porównaniu z wykończeniem od zera całego mieszkania. Ekipa na medal bo wszytko zrobili w 3 tyg bez pijaństwa krętactwa i wszystko jest tak jak sobie życzyłam wiec jestem mega zadowolona. No i jak juz bedzie wszytko gotowe zaczynam wić gniazdko o którym tak strasznie zawsze marzyłam.

Nieufna dobrze ze wszystko ok. Jeszcze troszkę trzeba wytrzymać i malutka bedzie z Tobą :*

Mam nadzieje ze grono sie nie posypie i dalej będziemy pisały o pieluchach, kaszkach, kupach, kolkach (oby było ich jak najmniej albo wcale), spacerkach i wszystkim innym :)

Tak sie cieszę ze tu trafiłam :) chociaż czasami mam wrażenie ze pisze sama do siebie hehe :)

Zaczynam sie zastanawiać czy to normalne ze moj Malutki tak sie kręci i wypina ostatnio. Bardzo mało śpi...skoro sie rusza to chyba ok. Jej my to mamy przerąbane. Nie rusza sie zle, rusza tez zle...kobicie dogodzić :p


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
dlaczego sama do siebie?:) tu zawsze ktoś przeczyta, chociaż nie zawsze odpowie bo pogubi się jak jest dużo wiadomości ale ja np jak mi się tak przytrafi to nie mam żalu bo rozumiem:)
 
Euthyrox pewnie Ci przepisala i generalnie radze uwazac bo ginekolodzy maja taka faze na przepisywanie tego leku troche pochopnie a samo tsh podwyzszone nic nie znaczy, tez tak mam cala ciaze i moj gin stwierdzil ze taka moja uroda, bo jak cos jest nie tak z tsh to trzeba koniecznie dobadac ft3 i ft4 i jesli one sa w normie to podwyzszone tsh nic nie szkodzi.
No właśnie ogarnęłam już internet i to samo wyczytałam. Dzięki
Cześć dziewczyny, ja znowu po przejściach .....
W nocy ok 1 ostatnio czułam ruchy, brzuch mnie cały czas bolał, rano zjadłam śniadanie, godzina, półtorej i nic - zero ruchów. Rozbolał mnie też żołądek. Szybko na IP, tam najpierw na cito sprawdzenie czy jest tętno, było, więc czekałam na ktg. Zryczałam się oczywiście i dostałam ochrzan znowu, żeby wcześniej jechać....
Ktg wyszło ok, choć ruszać się zaczęła nie od razu.
A te bóle co mam to prawdopodobnie (b na 100% to nikt nie wie) od żołądka i od tego, że główka jest bardzo nisko i uciska ....
Zalecenia to nospa no i liczenie ruchów. Ja osiwieję po prostu.
Co ciekawe, pani dr powiedziała, że mam łozysko z przodu ... hmmmm... ciekawe co na to mój pan dr za tydzień powie.

Dziękuję Kasi za przekazanie info, wiem, bo sama zawsze myslę o tych co w szpitalu, że pytacie, za co baaaaardzo dziękuję :*
A jak masz liczyć ruchy? Po jedzeniu czy tak jak ja w ciągu 12 h? Przecież nie możesz się tak ciągle stresować. Na kiedy masz termin?
A nie miałaś robionego tsh na początku ciąży? Zalecane jest i tak naprawdę ważny jest pierwszy trymestr, kiedy dziecko jeszcze nie ma swojej tarczycy.
Mój konował nie dał mi na to skierowania ani teraz ani w pierwszej ciąży. Ciekawe czy z Martynką też miałam podwyższone.
 
Mnie jak się przytrafi, a zależy mi bardzo na odpowiedzi to zapytam jeszcze raz :) Ale rzeczywiście, czasami jakby samemu do siebie, ale to trzeba przywyknąć :D

Minky już wyjaśnione.

Pauladabro - super, że już koniec remontu!! U mnie dwa pokoje zrobione, jeszcze malowanie dużego i kuchni.
Nieufna, dobrze, że to się tak skończyło! Straszna ta końcówka ciąży, tylko się zamartwiamy :/

Z tymi ruchami racja, za mało źle, za dużo też się martwimy :/
 
Dzień dobry u mnie nocy ok od niepamiętnych czasów bez skurczy .Ale niestety dzień jiz nie taki fajny ;)

Nieufna ciesze się ze wszystko ok ;)
Paula_dabro super ze juz koniec remontu .Przynajmniej szybko im poszło .

Fazerkamm a myślałam że robisz protest ze mną i nie pakujemy się jeszcze ;)

Iwona 35 uwielbiam twoje teksty ;)

Dziewczyny juz bliżej niż dalej ;)


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nieufna, dobrze, że jest dobrze :)

paula_dabro, zapewniam cię, że czytana jesteś! :)
Też mam nadzieję, że dalej będziemy pisać tu czy gdzieś indziej.

Mam wyrzuty sumienia, bo ostatnio nie jadam zbyt dobrze :( Fakt, że wcinam pare owoców dziennie, ale obiad/kolacja to u mnie tragedia... nie mam czasu :( Dziś znowu wracam do domu około 20 i jak tu gotować coś treściwego. Chyba będę gotować w weekendy i mrozić..
 
No właśnie ogarnęłam już internet i to samo wyczytałam. Dzięki

A jak masz liczyć ruchy? Po jedzeniu czy tak jak ja w ciągu 12 h? Przecież nie możesz się tak ciągle stresować. Na kiedy masz termin?

Mój konował nie dał mi na to skierowania ani teraz ani w pierwszej ciąży. Ciekawe czy z Martynką też miałam podwyższone.
Mam napisane, że po głównym posiłku w ciągu godziny min sześć ruchów. Czyli po sniadaniu, jak przez 1,5 godziny nic to już IP.

Paula, ja Cię czytam:) Czytam wszystkie posty, ale nie zawsze mi się uda tak pisać jak Lila (chyba nigdy mi się nie udało.. ;(

Idę na 18.00 do kościoła, bo zamówiliśmy mszę za niunię i szczęsliwe rozwiązanie:)
 
reklama
Dziewczyny co na puchnace stopy? Od tygodnia masakrycznie boli mnie lewa stopa i spuchla, bylam na rehabilitacji z tym, nie pomoglo. Mocze w wodzie z sola i nie jest o wiele lepiej. Macie jakies tajemne sposoby?
 
Do góry