reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Pauladabro, możesz zabierać, bo mnie nie ruszają :/ Za to pierogi z truskawkami...mniam!

A ja właśnie moją czuję mocno, intensywnie, ja już sobie pewnie wkręciłam, że mam mało wód i to dlatego :/ Oby do poniedziałku, do wizyty.

A dziś się zważyłam i schudłam kg :/ I znowu myślenie, że może dziecko mało przybiera, że ja nie tyję? Ugh - zwariuję!
1kg w tą czy tą to czasami tylko woda w ciele. Moze więcej wczoraj porobiłaś i z Ciebie spłynęła albo poprzednio zatrzymała się ze względu na pogodę. Jeden dzień róznicy to nie tragedia:)
 
Iwona35 - lokalne mapy z miejscami gdzie można siku! To mógłby być hit sezonu. Na pewno wiele ciężarnych chętnie by się w taką zaopatrzyło :D mogłybyśmy też przy każdym punkcie zrecenzować czystość i inne ważne cechy publicznej wc :D
 
Cześć dziewczyny. W końcu mogę się odezwać. Najpierw miałam dużo latania i załatwiania (a to serwis do lodówki, a to reklamacja mebla) i pierwszą wizytę u fryzjera z synkiem [emoji2] ale był dzielny i grzeczny i dopiero na koniec trochę zaczął marudzić.
A najbardziej wkurza mnie telefon bo prawie codziennie muszę od nowa instalować aplikację żeby coś moc napisać. Ale w sobotę idę po nowy i wyrzucę tego szajsunga w ciemny kąt!!!
@maryńka, jesteście wielcy. Teraz juz będzie tylko lepiej!
Venicee dochodzi do siebie. Na pewno się odezwie jak będzie mogła..
Dziewczyny, nie mogę się do niczego zmobilizować. Jakoś nie do końca realne jest dla mnie to dzieciątko.
Do tej pory tłumaczyłam sobie, że czekam na ubranka od koleżanki i zacznę się ogarniać. koleżanka przywiozła ubranka w poniedziałek a ja dalej nie mam na nic ochoty [emoji22]
Do tego strasznie boli mnie spojenie i spod brzucha po poprzednim cc..
Dobrze, że mamy tu z kim się łączyć w tych bólach..

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzicie jak fajnie! Jest smsik i wszystko wiemy :) Super! Dzięki Kkasiulka :)

Nieufna - trzymaj się! Chyba Cię jeszcze wypuszczą, co? Dobrze, że ok :)
Iwona35 - dzięki, racja! Zwłaszcza, że u ginekologa w butach się ważę, nie pomyślałam :/
Mendoza - dla mnie też to takie wszystko jakby nie moje. Mówię do męża, że sobie nie wyobrażam, że znowu dziecko ma być? Dziwny stan...
 
czy tylko ja stałam się taką pierdołą?

wszystko leci mi z rąk, za każdym razem jak coś piję to się zaleję, nie trafię do buzi, albo zwyczajnie mi wypadnie. ostatnio byliśmy w knajpie na obiedzie i byłam w białej bluzce no i oczywiście musiałam cycami zawadzić o talerz i miałam pół cycka w czerwonym sosie ;/ porażka jakaś a w domu mają ze mnie ubaw, gorzej jak dziecko.

Któraś z Was pisała o tych armatkach na szpaki. Jesteśmy chwilowo na wsi u mojej mamy a tu rejony sadownicze wiśnie, czereśnie, jabłka, truskawki. A teraz własnie sezon na czereśnie i nawalają tymi armatkami, że idzie dostać szału!!! I tak jak pisałyście, też mam psa i bardzo się tego boi no jakaś masakra...rozumiem, że ktoś dba o owoce bo z tego żyje, ale nie rozumiem tego, że ktoś nie weźmie pod uwagę, że komuś może to przeszkadzać bo to nie jest jakieś ciche puknięcie tylko galanty huk. Wnerwia mnie to...są inne metody na te ptaki..
 
czy tylko ja stałam się taką pierdołą?

wszystko leci mi z rąk, za każdym razem jak coś piję to się zaleję, nie trafię do buzi, albo zwyczajnie mi wypadnie. ostatnio byliśmy w knajpie na obiedzie i byłam w białej bluzce no i oczywiście musiałam cycami zawadzić o talerz i miałam pół cycka w czerwonym sosie ;/ porażka jakaś a w domu mają ze mnie ubaw, gorzej jak dziecko.

Kochana, ja już 3 cukierniczki potrzaskałam, 2 szklanki i taki duży dzbanek. A...i 2 pokrywki na garnek :dry: oczywiście tego samego rozmiaru, teraz nie mam ani jednej :wściekła/y: No i prawie każda bluzka jaką na sobie miałąm jej wypaprana na brzuchu.....:dry: Straszna ze mnie gapa.....

U mnie dziś chłodniej, ale rano było takie słońce, że młodszej córci założyłam letnią spódniczke i podkolanówki....teraz może jej byc chłodno...... dobrze, że ma bluzę....

Zdjęłam hybrydę z paznokci i moje wyglądają teraz potwornie..... :-( łamią się, rozdwajają, każdy inny.....:no2::no:
 
A ja sie zaczęłam uczyc na obrone zeby zajac czyns glowe ;) na obiad bede miec NIC. Ja tez wczoraj sciaglam zele i mam tak cienkie paznokcie ze wyginaja sie w kazda stronę. Mam nadzieje ze sie szybko zrefeneruja. Kupilam sobie zaslony nowe ale nie ma ich kto powiesic, moj maz ciagle w pracy, wraca tylko spac. W pon zmienia firmę, zobaczyny czy cos sie zmieni czy wszyscy właściciele firm transpprtowych to oszusci ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny. W końcu mogę się odezwać. Najpierw miałam dużo latania i załatwiania (a to serwis do lodówki, a to reklamacja mebla) i pierwszą wizytę u fryzjera z synkiem [emoji2] ale był dzielny i grzeczny i dopiero na koniec trochę zaczął marudzić.
A najbardziej wkurza mnie telefon bo prawie codziennie muszę od nowa instalować aplikację żeby coś moc napisać. Ale w sobotę idę po nowy i wyrzucę tego szajsunga w ciemny kąt!!!
@maryńka, jesteście wielcy. Teraz juz będzie tylko lepiej!
Venicee dochodzi do siebie. Na pewno się odezwie jak będzie mogła..
Dziewczyny, nie mogę się do niczego zmobilizować. Jakoś nie do końca realne jest dla mnie to dzieciątko.
Do tej pory tłumaczyłam sobie, że czekam na ubranka od koleżanki i zacznę się ogarniać. koleżanka przywiozła ubranka w poniedziałek a ja dalej nie mam na nic ochoty [emoji22]
Do tego strasznie boli mnie spojenie i spod brzucha po poprzednim cc..
Dobrze, że mamy tu z kim się łączyć w tych bólach..

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

O widzicie jak fajnie! Jest smsik i wszystko wiemy :) Super! Dzięki Kkasiulka :)

Nieufna - trzymaj się! Chyba Cię jeszcze wypuszczą, co? Dobrze, że ok :)
Iwona35 - dzięki, racja! Zwłaszcza, że u ginekologa w butach się ważę, nie pomyślałam :/
Mendoza - dla mnie też to takie wszystko jakby nie moje. Mówię do męża, że sobie nie wyobrażam, że znowu dziecko ma być? Dziwny stan...
a ja myślałam,że tylko ja tak mam :) brzuch wielki, na wózek patrzę codziennie (łóżeczko rozkładam w ten weekend by wietrzało) a mimo wszystko jakąś taką nierealność czuję. Dziewczyny mam już odchowane i same się ogarniają praktycznie a tu będzie znowu dzieciątko.. Wiecie,że jeszcze nei mogę tego sobie wyobrazić? Tak jakby to dotyczyło jakiejś mojej koleżanki a nie mnie.. tak jakbym stała koło siebie i tylko się oglądała z boku..
 
Do góry